Esileht Pereelu ja suhted Paadunud poissmees ja võimalik suhe

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Paadunud poissmees ja võimalik suhe

Postitas:

Kui võimatu on paadunud 44.a sõpradele ja pidudele orienteeritud poissmehe vallutamine ja võimalik suhe? Meeldib väga, aga selleks etapiks vist enam elusihte ja mõttemaailma ei muuda?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina ei muuda inimest, inimene peab ise muutuma. Me naised tihti arvame, et meiega tuleb mehel äkki mingi valgustumine ja ta on selline nagu meie soovime. Nii need asjad kahjuks ei käi. Ta on selline nagu on, sina kas lepid sellega või liigud edasi. Lihtne.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldib väga, aga selleks etapiks vist enam elusihte ja mõttemaailma ei muuda?

Loomulikult mees ise muudab, kui ta jõuab arusaamisele, et see konkreetne naine kaalub üles kõik “peod” ja sõbrad.

Pealegi, peol ja sõprades saab vabalt ka naisega käia. Ega see sõbrad siis kõik 100% samasugused poissmehed ei ole, enamus ikka suhtes.

Seega, vaata peeglisse, paraku.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.12 21:04; 14.12 08:00; 14.12 09:54; 16.12 04:46; 17.12 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldib väga, aga selleks etapiks vist enam elusihte ja mõttemaailma ei muuda

Mismoodi saab meeldida mees, kelle mõttemaailm ja elusihid sulle ei meeldi? Mis sulle temas üldse meeldib?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paar sellist tuttavat ja ütleks, et ei ole võimalik. Isegi kui mingi osa neist tahab (naist, lapsi, peret), siis pidutseja osa on tugevam. Ja see osa, mis mis on harjunud mugava ja vaba, veidi egoistliku elustiiliga. Ilusa ja armsa naise leidmises pole küsimus, naised lähevad neil iga aastaga nooremaks, aega püsivad pildil järjest lühemat aega. See peab olema mingi väga suur nihe ajus, et midagi muutuks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kogemus 40-aastasega, kellel pole kunagi ühtegi püsisuhet olnud. Pidudele polnud just orienteeritud, aga aktiivset elu elas küll ja kodus ei konutanud.
Oli suht kinnine ja tundus isekas alguses, aga kuna meil pidi olema ainult sekssuhe ja sellega ta sai kenasti hakkama, siis ma ülejäänuga väga oma pead ei vaevanud ka… kuniks ära armusin 🙂
Minu tunded ehmatasid ta muidugi minema, mõnda aega ei suhelnud üldse, aga kuidagi saime juhuslikult jälle kokku ja suhtlesime samamoodi edasi – mina olin selleks ajaks käega löönud, et sellest midagi rohkemat tulla võiks, aga kuna mul kedagi teist silmapiiril polnud, sobis see mulle.
Ei teagi, kuidas see täpselt läks, aga kuidagi hakkasime seksimise asemel ka rohkem rääkima ja avastasime küll aeglaselt, aga siiski järjepidevalt, mingi omavahelise sümpaatia ka voodist väljaspool. Praeguseks oleme juba mitu aastat suhtes ning seda ma ei tea tänaseni, miks ta seni kogu aeg üksi oli (pole otse küsinud ka) ja ausalt öeldes mind enam ei huvita ka.

Alguses oli ikka keeruline, kuna tema oli nii pikalt üksi elanud, siis ta ei osanudki teise inimesega oma elus arvestada. Siiani imestan, kust ma selle kannatuse võtsin, aga oli seda väärt.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui võimatu on paadunud 44.a sõpradele ja pidudele orienteeritud poissmehe vallutamine ja võimalik suhe? Meeldib väga, aga selleks etapiks vist enam elusihte ja mõttemaailma ei muuda?

Võimalik oleks see siis kui mees ise hakkaks kedagi vallutama. Eks ta seetõttu ongi vallaline, et naised ajavad taga, pingutama ei pea, vajadusel vahetab naise ära ja ongi kõik. Pidutsevat meest muutab armastust. Tõeline, mitte selline kirglik pinnapealne, et 2 aastaga on kirg otsas ja siis vaja uut objekti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libateema. Teemaalgataja heidab küsimuse õhku ja siis kaob.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ei muutu. Kui selline mees on sinust nii huvitatud, et sind ise vallutada tahab, siis mingi lootusekübe ehk on, aga sedapidi, et sina teda vallutad, temast mingit surmani-koos-tüüpi printsi sulle küll ei saa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kust selline on leitud ja miks just sellist on vaja taga ajada? Kas nooremaid mehi enam ei leiaks, et ligi 50sega vaeva viitsid näha? Mida atraktiivset on nii vanas mehes? Mis tähendab pidutseja, kas see on alkohooliku viisakam väljend? See mees pole kuskilt otsast suhtematerjal, kui oled veel alla 40 ja lastetu siis run forrest run. Kui ka oled üle 40, miks on vaja pidutsejat oma ellu?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sina teda vallutad, temast mingit surmani-koos-tüüpi printsi sulle küll ei saa.

See vist ei käi ainult poissmeeste vaid üldse kõikide meeste kohta.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.12 21:04; 14.12 08:00; 14.12 09:54; 16.12 04:46; 17.12 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui võimatu on paadunud 44.a sõpradele ja pidudele orienteeritud poissmehe vallutamine ja võimalik suhe? Meeldib väga, aga selleks etapiks vist enam elusihte ja mõttemaailma ei muuda?

Ma ei saa aru, miks on vaja nii palju kedagi muuta. Tore just ju, olge seksisõbrad või avatud suhtes, ei pea kohe paari heitma. Palju parem on ju, kui endale jääb ka vabadus ja valikut. Samuti on palju suurem probleem just see, et selles vanuses on kõik kenad mehed suhtes, oleks ju tore, kui niimoodi poleks. Alati saaks kõikide ilusate meeste vahel valida, kui inimesed ei jääks suhtesse ega teeks lapsi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.12 08:58; 16.12 01:34; 16.12 02:40; 16.12 02:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasvatan koos paadunud poissmehega kolme last. Kui kohtusime, hakkas ta 40-le lähenema. Tema küll ei olnud peoloom, aga harjunud üksi elama, elu hobisid täis. Eks talle jääb päris olulisel määral egoistlikke jooni külge eluks ajaks. Aga kuna mina olen ka ülimalt iseseisvust ihkav tüüp, siis meile sobib. Mina ajan oma asja, tema oma asja ja vahel ühist asja. Meile sobib.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 09:17; 14.12 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui võimatu on paadunud 44.a sõpradele ja pidudele orienteeritud poissmehe vallutamine ja võimalik suhe? Meeldib väga, aga selleks etapiks vist enam elusihte ja mõttemaailma ei muuda?

Ma ei saa aru, miks on vaja nii palju kedagi muuta. Tore just ju, olge seksisõbrad või avatud suhtes, ei pea kohe paari heitma. Palju parem on ju, kui endale jääb ka vabadus ja valikut. Samuti on palju suurem probleem just see, et selles vanuses on kõik kenad mehed suhtes, oleks ju tore, kui niimoodi poleks. Alati saaks kõikide ilusate meeste vahel valida, kui inimesed ei jääks suhtesse ega teeks lapsi.

No kui soov on lapsi saada, siis ainult seksisõber ei sobi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 09:17; 14.12 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui soov on lapsi saada, siis ainult seksisõber ei sobi.

Sel vist on juba paanika, et lapsi saada. Kui juba poissmehi hakkab omastarust “ümber tegema”.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.12 21:04; 14.12 08:00; 14.12 09:54; 16.12 04:46; 17.12 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean üht sellist, leidis jah armastuse ja hakkasid koos elama. Esialgu tundus, et mees muutub jne, aga tegelikult ikkagi elas oma elu edasi ka perekonna kõrvalt. Said lapse ka, siis läks ümbermaailmareisile, sest temal olevat stress. Sama naisega elavad koos küll, aga härra siiski peab saama igal hetkel vabadust, tal on oma korter, kus vahepeal elab. Igapäevane pudi-padi ja laps on siiski rohkem naise rida. No parem vist kui päris üksikema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses oli ikka keeruline, kuna tema oli nii pikalt üksi elanud, siis ta ei osanudki teise inimesega oma elus arvestada.

Jep, see on üks suur komistuskivi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 13:14; 14.12 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libateema. Teemaalgataja heidab küsimuse õhku ja siis kaob.

Aga arutelu kujuneb huvitavaks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 13:14; 14.12 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui võimatu on paadunud 44.a sõpradele ja pidudele orienteeritud poissmehe vallutamine ja võimalik suhe? Meeldib väga, aga selleks etapiks vist enam elusihte ja mõttemaailma ei muuda?

hmmm, huvitav, ega sa ühele mu sugulasele käppa peale ei taha panna.
vanus ja elustiil klapivad, ainult väike probleem: ta on juba (varjatult)suhtes ja see “teinepool” on samuti meessoost. lähemad sugulased ja sõbrad teavad, kaugemad sugulased-sõbrad-kolleegid mitte.
naisi tiirleb hulgi ümber, aga nendega kudrutamisest kaugemale ei lähe.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin, et teemaalgataja tahab DiCaprio ära kodustada, aga see sai novembris just 45.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldib väga, aga selleks etapiks vist enam elusihte ja mõttemaailma ei muuda?

Ei muuda jah, kui ta ise ei taha muuta. Kui ta sind armastab, siis muutub ise, kui ei armasta, siis käi kasvõi kõrvade peal või jää rasedaks, tema oma elustiili sinu pärast muutma ei hakka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud mehed elavad püsisuhtes oma elu. Töötavad palju, siis teisel kohal on hobid või sõbrad ja alles siis perekond. Siin ei ole midagi uut.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mina abilellusin pidutsejast eluvennaga. Kõik hoiatasid.

Ja siis… ta muutus. Täielikult. Pühendunud abikaasa ja isa.

Ise ütleb, et tal viskas joomine ja sama nüri seltskond ära. Juba ammu oli visanud, ootas õiget naist.

Abielus juba 12 aastat ja ei mingeid muresid 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult siis kui tema varanduslik seis võimaldab sinu elustandardit tõsta. Kui tal on maja ja ta teeb sulle kingitusi, siis kannata see pidutsemine parem ära. Parem varakas ja paheline kui vaene ja korralik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

raudselt gei.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paar sellist tuttavat ja ütleks, et ei ole võimalik. Isegi kui mingi osa neist tahab (naist, lapsi, peret), siis pidutseja osa on tugevam. Ja see osa, mis mis on harjunud mugava ja vaba, veidi egoistliku elustiiliga. Ilusa ja armsa naise leidmises pole küsimus, naised lähevad neil iga aastaga nooremaks, aega püsivad pildil järjest lühemat aega. See peab olema mingi väga suur nihe ajus, et midagi muutuks.

Tavaliselt nende mõttemaailm muutub kui tabab mõni haigus (nt infarkt) või kukub 50 ja avastavad et polegi enam väga kellegagi pidutseda. Siis aga juba hilja tihti midagi muuta (kes see haiget ja vana meest ikka tahab)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina ei muuda inimest, inimene peab ise muutuma. Me naised tihti arvame, et meiega tuleb mehel äkki mingi valgustumine ja ta on selline nagu meie soovime. Nii need asjad kahjuks ei käi. Ta on selline nagu on, sina kas lepid sellega või liigud edasi. Lihtne.

Olen nõus, et kedagi muuta ei saa, aga kui pidutsetakse, ei tähenda see alati, et see on põhimõtteline elustiilivalik, vaid et pole õiget inimest veel leidnud ja kui oleks pere, siis teeks midagi muud. Mõni kolmas jälle pidutseks edasi, aga rohkem naise ja lastega koos. Neljandal oli ehk nooruses nii palju tööd, et alles 43selt sai pidutsema hakata, aga see faas võib vabalt üle minna.

Muidugi ei tasu asjatult loota, võiks mehelt otse küsida, et kas soovib suhet ja lapsi. Mõni võib-olla tahabki, aga pole õiget leidnud. Ma tean ka selliseid pidutsevaid 40dates mehi, kellel lihtsalt pole õiget naist. Pisut liiga valivad minu meelest, aga nad pole kindlasti põhimõttelised pidutsejad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.12 08:58; 16.12 01:34; 16.12 02:40; 16.12 02:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

raudselt gei.

homost mees ongi hea, keppi ei nõua, on stiilne, lõhnab hästi ja saab naisteasjadest rääkida

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.12 08:58; 16.12 01:34; 16.12 02:40; 16.12 02:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paar sellist tuttavat ja ütleks, et ei ole võimalik. Isegi kui mingi osa neist tahab (naist, lapsi, peret), siis pidutseja osa on tugevam. Ja see osa, mis mis on harjunud mugava ja vaba, veidi egoistliku elustiiliga. Ilusa ja armsa naise leidmises pole küsimus, naised lähevad neil iga aastaga nooremaks, aega püsivad pildil järjest lühemat aega. See peab olema mingi väga suur nihe ajus, et midagi muutuks.

Ei pruugi olla suurt nihet, mõnikord pidutsetaksegi seepärast, et üksi on kodus igav istuda, eriti, kui töötatakse ka üksi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.12 08:58; 16.12 01:34; 16.12 02:40; 16.12 02:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis aga juba hilja tihti midagi muuta (kes see haiget ja vana meest ikka tahab)

Sinu suureks pettumuseks peaks mainima, et oi, kuidas veel tahavad.

Ka sinu jaoks juba lootusetult vana 55a ja “haiget” meest tahavad karjakaupa ja on nõus leppima nii pisut lonkava jala, kui kesise palgaga.

Selles mõttes, et kui sa oma lausega nüüd kedagi ähvardada või parastada proovisid, siis see küll ei toimi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.12 21:04; 14.12 08:00; 14.12 09:54; 16.12 04:46; 17.12 14:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Paadunud poissmees ja võimalik suhe