Esileht Pereelu ja suhted Paari vanusevahe 10-15aastat: mis on saanud teist hiljem?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Paari vanusevahe 10-15aastat: mis on saanud teist hiljem?

Postitas:

Kui vanad olite, kui tutvusite?mina 23, mees 37

2) Kui kaua olete koos olnud?15 a
3) Kas olete saanud koos ka lapsi- mis vanustes? kaksikud 13, pesamuna 5
4) Kas suhte alguses häiris teid vanusevahe? ei
5) Kas praegu annab vanusevahe tunda? Kuidas? mees ei viitsi nii palju seksida, kui mina
6) Kas kahetsete, et ei valinud enda vanust kaaslast? ei
7) Kas vanusevahest tingituna oli / on tekkinud ka probleeme? veel mitte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. mina 40, mees 51
2. 5 aastat
3. laps 3
4. ei
5. ei
6. ei

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.youtube.com/watch?v=pkwo5rIDcb8

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 09:20; 06.01 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene abielu ka ei mahu nendesse vanusepiiridesse – meie vahe oli 21 aastat. Tutvusime, kui mina olin 19. Abiellusime, kui ma olin 22. Lapsed sündisid enne 25. eluaastat. Koos olime 7 aastat. Ma armastasin teda kohutavalt. Ta jättis mu vanema naise pärast maha, et tema sõnul vanaduses mulle mitte tüliks olla.
Laste eest hoolitseb suurepäraselt, raha annab suurepäraselt, tegeleb nendega suurepäraselt ja ka mind aitab, kuigi ma küsin harva, vast 1-2 korda aastas. Näiteks kolimisel lastetoa mööbli kokkupanemisel kui mu abikaasa pikematel lähetustel on olnudjms. Nad saavad ka suurepäraselt läbi minu praeguse abikaasaga, nad austavad teineteist.
Suurepärane mees. Tal on ka ülimeeldiv naine. Mul oli valus, aga nüüd olen ma uhke, et oskasin endale toona nii noorena nii toreda mehe valida. Toreda? Ta ju pettis mind. Oli mis oli, aga kogu see viisakus, lugupidamine ja elegants, millega ta kogu selle lahkumineku läbi viis ja kogu see lahkus ja heldus, see on nüüd 10 aastat hiljem ikka kulda väärt.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 21:12; 08.01 07:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene abielu ka ei mahu nendesse vanusepiiridesse – meie vahe oli 21 aastat. Tutvusime, kui mina olin 19. Abiellusime, kui ma olin 22. Lapsed sündisid enne 25. eluaastat. Koos olime 7 aastat. Ma armastasin teda kohutavalt. Ta jättis mu vanema naise pärast maha, et tema sõnul vanaduses mulle mitte tüliks olla.

Laste eest hoolitseb suurepäraselt, raha annab suurepäraselt, tegeleb nendega suurepäraselt ja ka mind aitab, kuigi ma küsin harva, vast 1-2 korda aastas. Näiteks kolimisel lastetoa mööbli kokkupanemisel kui mu abikaasa pikematel lähetustel on olnudjms. Nad saavad ka suurepäraselt läbi minu praeguse abikaasaga, nad austavad teineteist.

Suurepärane mees. Tal on ka ülimeeldiv naine. Mul oli valus, aga nüüd olen ma uhke, et oskasin endale toona nii noorena nii toreda mehe valida. Toreda? Ta ju pettis mind. Oli mis oli, aga kogu see viisakus, lugupidamine ja elegants, millega ta kogu selle lahkumineku läbi viis ja kogu see lahkus ja heldus, see on nüüd 10 aastat hiljem ikka kulda väärt.

Puhas teenete ja rahasuhe. Ju sa siis ei pakkunud ise talle mitte kui midagi ja seepärast leidis ta endale võrdväärsema naise kellega ka millegist suhelda on. Muidugi oma lapsi ta toetab ja läbi selle ka sind.

Vanemal inimesel ei ole noorega väga suhelda, sest noorel puuduvad elukogemused. Ta alles avastab maailma, aga vanema inimese jaoks on see äärmiselt igav. Pidevalt peab end jälgima, et nooremat õpetama ei hakkaks. Kui omaealist õpetad mõnes teemas, siis see on loomulik. Nooremale mõjub see elujuhtimisena.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas teenete ja rahasuhe. Ju sa siis ei pakkunud ise talle mitte kui midagi ja seepärast leidis ta endale võrdväärsema naise kellega ka millegist suhelda on.

No loomulikult ei jätnud ta mind maha seepärast, et ta armastas mind rohkem kui seda teist naist. Sa ei pea kirvega äsama, kui see on nii ilmselge, et loomulikult ta armastas teda vähemalt lõpus ja mind mitte. See on ju igale lollilegi selge, et 99,9% juhtudel lahkutakse uue naise juurde, sest armastatakse teda, aga mitte eelmist. Seepärast ta ju mu maha jättiski, see: et ma sulle vanaduses koormaks poleks, see on ju ilmselgelt samasugune jura nagu ütleme: sa oled minu jaoks liiga hea.

See sinu nähvatus on ka seetõttu rumal. Kõik saavad ju sellest aru, et kui nad maha jäetakse, siis mitte surest armastusest nende vastu. Ju see aga oli sulle siis uuema aja avastus.

Aga selles sinu sapine hing küll eksib, kui sa arvad, et see oli algusest peale teenete ja rahasuhe. See oli minu suuuuur armastus ja ka tema armastus, mul pole põhjust selles kahelda. Ja teiseks olin mina abielu alates see olulisellt jõukam pool.

Praeguseks on see muidugi teenete ja rahasuhe (+ austus ja lugupidamine). Milline sinu arvates peaks siis kahe lahutatud lapsevanema suhe omavahel olema? Käsikäes päikesele vastu nagu ei jookse, eks.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 21:12; 08.01 07:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Paari vanusevahe 10-15aastat: mis on saanud teist hiljem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.