Esileht Pereelu ja suhted Paarid, kes ei ela koos.

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Paarid, kes ei ela koos.

Postitas:

Tean paari, kes pole kunagi koos elanud aga said omavahel 10 last. Kummalgi oli oma elamine, lapsed elasid naise juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Voodi jagamine on tõesti üks olulisem osa paarielust, lisaks muu elu ühisele korraldamisele.

Soovitan lugeda siit teki teemat, milles tuleb kenasti välja, et õnnelikult võib elada ka erinevates tubades magades ja õnnetult ühe teki all.

Ühist elu võib korraldada ka ilma et ühist pinda pidevalt jagataks. Või kuidas on lugu pikki otsi tegevate lendurite ja autojuhtidega, meremeeste, diplomaatide jm tegelastega, kus abikaasad või paarilised on sageli pikalt lahus? Lihtsalt seda elu korraldatakse ühiselt teistmoodi kui siis kui pidevalt ühel pinnal elatakse.

Paarid, kus üks teeb pikki tööotsi, jagavad ju reeglina ühist kodu. Seega ei saa aru, kuidas need näited siia teemasse sobituvad. Mina sain aru, et siin käib jutt inimestest, kes teineteisega koos miskipärast elada ei taha ja nemad ei ole minu jaoks paarid.
Voodi jagamise mõiste all mõeldakse tavaliselt laiemas mõttes seksi, aga seda sa vist ei teadnud. Mehe ja naise puhul, kes omavahel ei seksi, toimib nn venna-õe suhe, mitte paarisuhe.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 16:46; 08.11 10:51; 09.11 11:22; 09.11 11:26; 12.11 13:13; 12.11 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean paari, kes pole kunagi koos elanud aga said omavahel 10 last. Kummalgi oli oma elamine, lapsed elasid naise juures.

Nad ei ole paar, nad jagavad lihtsalt ühiseid lapsi ja seksivad vahel, aga vbl oligi eesmärgiks ainult ühiste laste saamine. Ma tean ka selliseid, neid on üksjagu ja paljud neist on hiljem osutunud hoopis homoseksuaalseteks. Ma tean kaht sellist kooslust, kus mees ja naine said lapsed, ühel kooslusel on 2 last, teisel kolm, aga kumbki pool elab oma homoseksuaalse partneriga.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 16:46; 08.11 10:51; 09.11 11:22; 09.11 11:26; 12.11 13:13; 12.11 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siin käib jutt inimestest, kes teineteisega koos miskipärast elada ei taha ja nemad ei ole minu jaoks paarid.

Miks ei ole? Isegi abielus inimesed ei ela alati ühel pinnal, eriti kui abiellutakse mitte esimeses nooruses ja mõlemal on kodud ja “pagas” (lapsed või vanemad, kellega elatakse koos). Mina tean mitmeid paare, kas elavad lahus, kuid on ikkagi paaris, st jagavad teineteise muresid ja rõõme, seksivad ainult paarilisega jms.

Voodi jagamise mõiste all mõeldakse tavaliselt laiemas mõttes seksi, aga seda sa vist ei teadnud. Mehe ja naise puhul, kes omavahel ei seksi, toimib nn venna-õe suhe, mitte paarisuhe.

Ei, ma muidugi ei teadnud seda ja aitäh, et ütlesid! Miks ainult õe-venna suhe, ehk hoopis sõbrasuhe? Ahjaa, sõpradega ju ka seksitakse…
Aga voodi ei pruugi üldse olla kõige parem koht seksimiseks ning koos magamine võib seksielu hoopis takistada (partner on liiga tavaline, ei tekita enam erutust).
Elu on ikka hoopis kirevam kui mingid stereotüübid.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.10 16:51; 05.10 23:52; 06.10 20:30; 07.10 22:00; 08.11 09:46; 08.11 22:50; 09.11 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Voodi jagamine on tõesti üks olulisem osa paarielust, lisaks muu elu ühisele korraldamisele.

Soovitan lugeda siit teki teemat, milles tuleb kenasti välja, et õnnelikult võib elada ka erinevates tubades magades ja õnnetult ühe teki all.

Ühist elu võib korraldada ka ilma et ühist pinda pidevalt jagataks. Või kuidas on lugu pikki otsi tegevate lendurite ja autojuhtidega, meremeeste, diplomaatide jm tegelastega, kus abikaasad või paarilised on sageli pikalt lahus? Lihtsalt seda elu korraldatakse ühiselt teistmoodi kui siis kui pidevalt ühel pinnal elatakse.

Paarid, kus üks teeb pikki tööotsi, jagavad ju reeglina ühist kodu. Seega ei saa aru, kuidas need näited siia teemasse sobituvad. Mina sain aru, et siin käib jutt inimestest, kes teineteisega koos miskipärast elada ei taha ja nemad ei ole minu jaoks paarid.

Voodi jagamise mõiste all mõeldakse tavaliselt laiemas mõttes seksi, aga seda sa vist ei teadnud. Mehe ja naise puhul, kes omavahel ei seksi, toimib nn venna-õe suhe, mitte paarisuhe.

Ma pakun, et nii mõnegi sellise igapäevaselt mitte kooselava paari sekselu on kvaliteetsem ja tihedam, kui paljude argipäeva, ühist kodu ja tekki jagava paari oma.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Voodi jagamine on tõesti üks olulisem osa paarielust, lisaks muu elu ühisele korraldamisele.

Soovitan lugeda siit teki teemat, milles tuleb kenasti välja, et õnnelikult võib elada ka erinevates tubades magades ja õnnetult ühe teki all.

Ühist elu võib korraldada ka ilma et ühist pinda pidevalt jagataks. Või kuidas on lugu pikki otsi tegevate lendurite ja autojuhtidega, meremeeste, diplomaatide jm tegelastega, kus abikaasad või paarilised on sageli pikalt lahus? Lihtsalt seda elu korraldatakse ühiselt teistmoodi kui siis kui pidevalt ühel pinnal elatakse.

Paarid, kus üks teeb pikki tööotsi, jagavad ju reeglina ühist kodu. Seega ei saa aru, kuidas need näited siia teemasse sobituvad. Mina sain aru, et siin käib jutt inimestest, kes teineteisega koos miskipärast elada ei taha ja nemad ei ole minu jaoks paarid.

Voodi jagamise mõiste all mõeldakse tavaliselt laiemas mõttes seksi, aga seda sa vist ei teadnud. Mehe ja naise puhul, kes omavahel ei seksi, toimib nn venna-õe suhe, mitte paarisuhe.

Ma pakun, et nii mõnegi sellise igapäevaselt mitte kooselava paari sekselu on kvaliteetsem ja tihedam, kui paljude argipäeva, ühist kodu ja tekki jagava paari oma.

Mina arvan vastupidi, eriti kui elatakse erinevates linnades.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 16:46; 08.11 10:51; 09.11 11:22; 09.11 11:26; 12.11 13:13; 12.11 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siin käib jutt inimestest, kes teineteisega koos miskipärast elada ei taha ja nemad ei ole minu jaoks paarid.

Miks ei ole? Isegi abielus inimesed ei ela alati ühel pinnal, eriti kui abiellutakse mitte esimeses nooruses ja mõlemal on kodud ja “pagas” (lapsed või vanemad, kellega elatakse koos). Mina tean mitmeid paare, kas elavad lahus, kuid on ikkagi paaris, st jagavad teineteise muresid ja rõõme, seksivad ainult paarilisega jms.

Voodi jagamise mõiste all mõeldakse tavaliselt laiemas mõttes seksi, aga seda sa vist ei teadnud. Mehe ja naise puhul, kes omavahel ei seksi, toimib nn venna-õe suhe, mitte paarisuhe.

Ei, ma muidugi ei teadnud seda ja aitäh, et ütlesid! Miks ainult õe-venna suhe, ehk hoopis sõbrasuhe? Ahjaa, sõpradega ju ka seksitakse…

Aga voodi ei pruugi üldse olla kõige parem koht seksimiseks ning koos magamine võib seksielu hoopis takistada (partner on liiga tavaline, ei tekita enam erutust).

Elu on ikka hoopis kirevam kui mingid stereotüübid.

Abielus inimesed peavad sageli ka armukesi. Sry, aga kui ma tean, et mees ja naine on abielus, aga ühel neist on permanentselt armuke, siis ma ei pea abielus meest ja naist paariks. Nad ongi lihtsalt abielus, aga mitte enam paar.
Jah, sõpradega ka seksitakse – enamik abielusid just nii alguse saabki, et algul ollakse head sõbrad ja siis juba enamat. Kurb, kui sulle see üllatusena tuleb.
Selles osas sul on õigus, et elu on väga kirev, aga just seetõttu ei saagi kõiki kooslusi enam paarideks pidada, need ongi kõikvõimalikud muud kooslused alustades nt leibkonnast ja lõpetades ajutise seksuaalpartneriga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 16:46; 08.11 10:51; 09.11 11:22; 09.11 11:26; 12.11 13:13; 12.11 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elame teine teises linnas, kui samas linnas elaksime, siis ilmselt koos. Aga jah, töö, vanemad ja muu elu – kummalegi ei sobi asukohta vahetada.

Valdavalt käin mina mehe juures, sest tal on rohkem ruumi. Põhimõtteliselt ei erine see sellest, kui nädalavahetuseks suvilasse sõidetakse. Mõnikord sõidab tema minu juurde. Nädala sees oleme kumbki omapead, puhkuse veedame koos.

Algusaastastel tundus see tüütu ja ma arvasin, et kauaks me vist kokku ei jää, ent nüüd on kestnud juba palju aastaid ja olen ära harjunud.

Mis puutub romantikasse, siis ei, rutiin tuleb ikka. Aga kuna puutume vähem kokku ja ei ole tekkinud sõltuvussuhteid, mis koos elades ühel või teisel viisil kipuvad tekkima, siis on ilmselt vähem tülisid. Kumbki majandab oma eluga ise, kumbki koristab enda järelt ise, ei ole nii, et ma nüüd lähen sinna ja kukun mingeid naiselikke toimetusi tegema või koristama. Muidugi teeme asju koos, aga seda lollakat soopõhist tööjaotust, mis lõpuks tähendab alati naisele palju suuremat kodust koormust, on õnnestunud vältida. Seetõttu ma vist isegi väga ei taha kokku kolida…

Täpselt nagu minu elust räägiksid, ainult, et minu puhul ongi veel “algusaastad”. Täpselt samamoodi erinevates linnades ja kumbki ei soovi hetkel teise poole elukohalinna kolida. Eks millalgi kindlasti tuleb see samm ette võtta, ilmselt minul eelkõige kolimise näol, sest kaaslane elab Tallinnas ning mina väiksemas linnas. Minul on plaanis haridusteed jätkata ja ilmselt pigem Tallinnas kui Tartus ning Tallinnas on ka rohkem võimalusi mul tööalaselt kui mehel oleks siin. Praegu ma teen enda unistuste tööd ning ka kollektiiv on selline, keda mitte ei tahaks jätta, seega hetkel ma sellele ei mõtle. Pikas perspektiivis ikka tahaks kunagi “leivad ühte kappi panna”.

Praegu olen samamoodi rahul. Sõbrannad on ikka küsinud, et kuidas see võimalik on, et meil kaaslasega ühtegi tüli ega konflikti pole olnud, aga arvan samamoodi, et niimoodi kaugsuhtes on igasugused olmemured ja muu, mis mõttetuid vaidlusi tekitab, raskem tulema. Töötame mõlemad esmaspäevast reedeni, mees lõpetab ka üsna hilja ning mõlemal on ka omad hobid, seega nädala sees nagu ei tekigi sellist igatsust või üldse aega, et teist poolt igatseda. Küll aga on vahel ikka nädalavahetuseti ka sõbrannade/sõpradega omad plaanid või muud tegemised ning siis on muidugi vahel selline tunne, et näeme üksteist nii vähe.

Külas käin põhiliselt mina. Hügieenivahendid, pesu jne on loomulikult kaaslase juures olemas. Kaasa vean sellised riided, mida rohkem kannan ja teise linna jätta ei taha. Mis ma ise olen mõelnud, et kui pikalt niimoodi elada, siis ei teagi, kuidas suhe välja näeks kui ühel päeval kokku kolida. Võib-olla ei harjukski niimoodi ära. Praegu on ikkagi nii, et põhiliselt arvestad elukorralduse juures ainult endaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Paarid, kes ei ela koos.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.