Esileht Pereelu ja suhted paarissuhtenõustamine, on keegi käinud?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: paarissuhtenõustamine, on keegi käinud?

Postitas:

Kas keegi on käinud paarissuhtenõustamisel? kas on abi ka olnud ja kui palju olete maksnud ja kaua olete käinud?
hetkel siis elus selline hetk, et peaks minema, aga nagu julgust jääb väheks…on kuidagi selline äpu tunne, et kas siis tõesti ei saa enam kuidagi oma suhtega hakkama, kui peab kellegi juurde minema…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kust võtad sa julguse elada sobimatut paarisuhet ? Sealt ammuta ka julgust suhet parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme käinud seal: http://prep.ee/
Ei olnud mingeid raskeid probleeme, lihtsalt suhte värskendamise mõttes käisime. Väga palju saime asju omavahel arutada ja uue nurga alt näha. Saime palju nippe ja nõuandeid. Jäeti koduseid ülesandeid (pidi partnerile kingitusi tegema, ainult kahekesi olemiseks aega võtma). Väga väga meeldis. Tean, et ka rasketes probleemides paarid on sealt abi saanud.
Soovitaks kindlasti minna – ükskõik siis kuhu. Oleme kõik inimesed ja kõigil meil on mingid konfliktid, ei tasuks küll seda häbeneda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 11:30; 23.06 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See siis täpsem leht: http://prep.ee/prep/preppaarisuhtekoolitus
Küsi meili või telefoni teel täpsemat infot, sest seal kodulehel vist ei ole alati kõike infot, millal ja kus toimub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 11:30; 23.06 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean ka pere, kes abi on saanud. Ma ei mäleta kelle juures nad käisid. Aga probleem oli igapäevased pisinääklused.
Ega endalgi targem seis pole. Tundub, et läheb aina hullemaks. Ei oska enam suhelda teisega. Laps hakkab beebieast just välja kasvama ja suhe on kokkukukkumise äärel. See vist paljudel nii.

Mind huvitab palju sellised nõustamised maksavad? Sest kui ise minna, siis elame tln-st kaugel ja päris kulukaks läheb kokku vist. Aga suhte nimel peab ju pingutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksab see \”lõbu\” 30-35 euri kord. Soovitav on käia 2 korda nädalas, hiljem siis kord ja lõpuks vastavalt vajadusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei käinud küll paarisuhet parandamas, vaid teismelise lapse pärast. Lõpuks oli nii, et käisid seal nii minu elukaaslane, lapse isa, laps ise ja mina. Osadel kordadel käisime koos lapsega. Lõppkokkuvõttes oli see meile kõigile ikka väga hea kogemus ja asjad on läinud tunduvalt paremaks. Seega julgen igal juhul soovitada abi otsima, sest ise lihtsalt ei tule kõikide võimalike lahenduste peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted paarissuhtenõustamine, on keegi käinud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.