Esileht Pereelu ja suhted Paarisuhete rahulolu uuring

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Paarisuhete rahulolu uuring

Postitas:

Aidake muuta maailma paremaks! Jagage ja vastake lühikesele paarisuhete rahulolu puudutavale küsimustikule. Küsitluse tulemusi kasutatakse uue inimeste paarisuhteid arendava teenuse välja töötamiseks ärikiirendi programmis. Arendatav teenus aitab tugevdada paarisuhteid ja ennetada negatiivseid arenguid nendes. Vastamine on anonüümne.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeqhtHeXaikJ3xzeqiMSAaMHXz8ZHzHwr4eZrVm9kDOG-NBxw/viewform?fbclid=IwAR32fdD6OxM7JX3LAGGxesGEJnDGC2FULAHRBwWuXYrRk2kV7S2yqIjkTes

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 12:36; 13.09 13:53;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Puudu on vanusegrupp 50-55. Millist valida, kui oled 51?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Vanusegrupp lisatud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 12:36; 13.09 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole küsitlus vaid miski j a m a. No halloo, olen oma suhtega vägagi rahul (sh suhtes 30+ a) aga valida saan ainult variante kus ma pole rahul…

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas 🙂 Äpp, mis viib paarisuhte hoopis teisele tasandile 🙂 See kõlab nagu need reklaamid, mis lubavad 5 tunniga jaapani keele selgeks õpetada või viie päevaga <lihtsalt seda nippi kasutades> 18 kilo kaotada.
Muidugi pole ühtki neist isiklikult proovinudki, seega on täiesti tõenäoline, et kui prooviksin, siis mu abielu liiguks teisele tasandile (alla või üles, halvemale või paremale, lahutatud vanemate tasandile või hoopis surnu ja leinaja tasandile, seda pole ju täpsustatud) ja jaapani keel oleks veel enne päikeseloojangut suhteliselt käpas.
Edu!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see äpp koristab ja süüa teeb, siis miks mitte.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näide sellest, kuidas mitte teha start-up’i. Enne otsitakse front end arendajat, kui psühholoogi pereprobleeme lahendava äpi loomiseks. Reaalne tulemus vist pole niikuinii oluline, EL rahastab. Edu!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, vastasin ära, et olen suhtega rahul ja siis ei olnudki enam mõtet enam edasi vastata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastasin ka. Muidu seda eelnevalt küsitud vanusegruppi polnud endiselt näha.
Häiris ka kirjaviga, “tegelikkuses” on ju kahe k-ga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanusegrupid tunduvad olevat valesti sul. Peaks olema nt kuni 18, siis 19-24, 25-29, 30-34 jne. Muidu ei saa aru, kuhu vanusegruppi keegi kuulub, kui seal on 25-30 ja 30-35. Kumb ma olen, kui vanus on 30?
Üldse kogu ülesehitus lonkab veidi. Liiga pikad laused ja mida tähendab hoida, päästa, viia uuele tasandile? Kuidas see äpp seda garanteerib? Vaeva pead nägema veel. Mõtlema pead ka sellele, kes su sihtrühm on jne…

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule taevas appi! Mis meetodit selle küsitluse koostamiseks on kasutatud? Kuidas äpp reaalselt suhteid parandama hakkab? Vajutad nuppu ja kõik on hopsti õnnelikud?!

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik suhted ei ole ju identsed, et saaks sama lausega kirjeldada. Korrektne oleks olnud küsida konkreetse (näiteks olemasoleva või viimase purunenud) suhte kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanuse küsimusest edasi ei saanudki. No nii valesti koostatud küsimustikku oli kohe lausa valus vaadata. Olen 30 ja seega siis kahes vanusegrupis või? Ma saan aru, et põhikoolis tehakse esimesed uurimistööd ja need on väga vajalikud kogemuste saamiseks. Siiski tuleks enne netti riputamist mõnel täiskasvanul see üle vaadata lasta.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole ju rahuloluuuring vaid müügikampaania.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See äpp, mis viib paarisuhte teisele tasandile, on juba ju olemas. Tinder.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik küsitlus: Märkige ainult algpõhjused ja siis on toodud variandiks näiteks tülitsemine. Tülitsemine ei ole kunagi algpõhjus. Teises küsimuses on ainult kolm varianti ja kaks neist on suht samasugused. Mida need andma peaksid? Pigem jätta üks ja lisada juurde variante. Ei tundu eriti fantaasiarikas küsitlus.
Soovitaks enne uurida, mismoodi küsitlusi kokku pannakse, see ei anna tulemuseks küll mitte midagi. Veel vähem julgeks ärikliendile siit mingeid tulemusi esitada.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 17:54; 14.09 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, see küsimus, kus on hunnik halbu kirjeldusi eelmiste ja praeguse suhte kohta. No mida? Mul on olnud paar kehva suhet, aga nüüd väga hea suhe, mismoodi ma nagu vastama peaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 17:54; 14.09 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga amatöörlik.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Paarisuhete rahulolu uuring