Esileht Pereelu ja suhted Paariteraapia

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: Paariteraapia

Postitas:
Kägu

Me sooviksime mehega minna paariteraapiasse. Tahaksime oma suhet parandada, enne kui on hilja.
Keda teie soovitaksite või kellelt olete ise abi saanud.
Asukoht võiks olla Tallinnas.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las mees valib nõustaja, siis on sellest ka kasu.  Mees teadvustab sellega nii seda, et tahab suhet parandada kui seda, kuidas seda teha.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et mees tahab üldse minna(enamus siiski ei taha)?

+3
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et mees tahab üldse minna(enamus siiski ei taha)?

Muidugi ma olen kindel, muidu ma poleks seda kirjutanud. ????

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et mees tahab üldse minna(enamus siiski ei taha)?

Muidugi ma olen kindel, muidu ma poleks seda kirjutanud. ????

Mees valigu ise, nagu soovitati, et ei tekiks kambaka tunnet. Kui ise valid, vali meesterahvas.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et mees tahab üldse minna(enamus siiski ei taha)?

Muidugi ma olen kindel, muidu ma poleks seda kirjutanud. ????

Mees valigu ise, nagu soovitati, et ei tekiks kambaka tunnet. Kui ise valid, vali meesterahvas.

Ma ise eelistaks ka pigem meest.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et mees tahab üldse minna(enamus siiski ei taha)?

Muidugi ma olen kindel, muidu ma poleks seda kirjutanud. ????

Mees valigu ise, nagu soovitati, et ei tekiks kambaka tunnet. Kui ise valid, vali meesterahvas.

Ma ise eelistaks ka pigem meest.

Siis guugelda. Minu meelest reklaami tegemine koos nimega on suht kole lugu. Pealegi see, ked teistele sobis, võib teile kohe üldse mitte sobida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et mees tahab üldse minna(enamus siiski ei taha)?

Muidugi ma olen kindel, muidu ma poleks seda kirjutanud. ????

Mees valigu ise, nagu soovitati, et ei tekiks kambaka tunnet. Kui ise valid, vali meesterahvas.

Ma ise eelistaks ka pigem meest.

Siis guugelda. Minu meelest reklaami tegemine koos nimega on suht kole lugu. Pealegi see, ked teistele sobis, võib teile kohe üldse mitte sobida.

Miks? Siin on varemgi soovitatud psühholooge ja psühhiaatreid.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et mees tahab üldse minna(enamus siiski ei taha)?

Muidugi ma olen kindel, muidu ma poleks seda kirjutanud. ????

Mees valigu ise, nagu soovitati, et ei tekiks kambaka tunnet. Kui ise valid, vali meesterahvas.

Ma ise eelistaks ka pigem meest.

Siis guugelda. Minu meelest reklaami tegemine koos nimega on suht kole lugu. Pealegi see, ked teistele sobis, võib teile kohe üldse mitte sobida.

Miks? Siin on varemgi soovitatud psühholooge ja psühhiaatreid.

Pole näinud. Ei oska selgitada, lihtsalt inetu tundub, sest hinnangud on ju subjektiivsed psühholoogidele. Ohh, las soovitavad, mis mina ka tean.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole näinud. Ei oska selgitada, lihtsalt inetu tundub, sest hinnangud on ju subjektiivsed psühholoogidele. Ohh, las soovitavad, mis mina ka tean.

Inetu on tõesti kedagi soovitada ja kiita. Tõesti inetu.
Sa ikka tead, et on olemas selline leht, kus on arstide nimed ja erinevad patsiendid annavad oma hinnanguid – avalikult muide. Selle järgi saab vaadata, kas selle arsti juurde tasub minna või ei.
Antud teema on täiesti normaalne.

 

+23
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole näinud. Ei oska selgitada, lihtsalt inetu tundub, sest hinnangud on ju subjektiivsed psühholoogidele. Ohh, las soovitavad, mis mina ka tean.

Inetu on tõesti kedagi soovitada ja kiita. Tõesti inetu.

Sa ikka tead, et on olemas selline leht, kus on arstide nimed ja erinevad patsiendid annavad oma hinnanguid – avalikult muide. Selle järgi saab vaadata, kas selle arsti juurde tasub minna või ei.

Antud teema on täiesti normaalne.

Ok ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elen Pikknurm.

Paariteraapiasse minek oli mehe idee, kui olime abielus olnud 10a ja läbi elanud suure kriisi. Käisime teraapias 1 aasta, alguses 2x kuus, hiljem 1x kuus.

Tavaliselt jõutakse teraapiasse 5a liiga hilja.

Inimesed jaotuvad kaheks: need kes tahavad oma abielu päästa ja need kes ei taha oma abielu päästa.

Meie arvasime, et midagi pole enam teha, aga nüüd saame paremini läbi kui iial varem. Armastust on rohkem, mõistmist on rohkem jne.

Meie terapeut andis nõu, jagas nippe, jälgis meie suhtlemist jnejnejne, juhtis tähelepanu… mille peale me ise ei oleks tulnud.

Peab arvestama pisaratega, viha ja muude emotsioonidega, aga see kõik on seda väärt.

Sisuliselt õppisime uuesti suhtlema ja tänu sellele saame üksteisest paremini aru, oleme parandanud vanad haavad ja tegelenud vanade armidega.

Soovitan kõigile paariteraapiat juba esimesel kooseluaastal, siis kui tundub, et kõik on “superhästi”(tegelikult ei ole hästi). Paariteraapias ei räägita ainult halbadest asjadest, seal õpitakse jälgima oma käitumismustreid ja kuidas iseennast muuta.

+12
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Täiesti mõttetu aja ja raha raiskamine. Tundub, et enamik “psühholooge”on vaid põhiharidusega ja netist seda umbluu jama õppinud.

Keegi teine ei saa suhet parandada. Kui pettis-jalaga tagumikku ja head teed! Kui nääklete, siis alustuseks vaata peeglisse ja küsi, mis põhjusel eelmine tüli oli. 90 % tõenäosusega TA alustas. Tuleb lubada endale emotsioone ja nende eest ka vastutada. See seanss oli tasuta. Kallil diivanil kuskil kesklinnas jõuaksid samale järeldusele.

+6
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Roman Timofejev

soovitan

 

 

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Las mees valib nõustaja, siis on sellest ka kasu. Mees teadvustab sellega nii seda, et tahab suhet parandada kui seda, kuidas seda teha.

Soovitaksin ka mehel terapeut valida ja aeg kinni panna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sobiva terapeudi valimine on väga keeruline. Meie valisime ühe Eesti parima kliinilise psühholoogi, olgu veel mainitud, et neid ei ole Eestis ülemäära palju. Esimene visiit jäigi viimaseks – psühholoogil oli üle 40. aasta kogemust, kuid ütles, et tema karjääri jooksul esimene selline juhtum ja andis mõista, et suht lootusetu. Sellest visiidist nüüd aasta möödas ja oleme ikka abielus, kuid teemad ikka õhus ja kuidagi proovime neis siis omavahel lahendada..

Naine

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie valisime ühe Eesti parima kliinilise psühholoogi, olgu veel mainitud, et neid ei ole Eestis ülemäära palju

Kliiniline psühholoog ei pruugi parim valik olla, tema põhitöö on ilmselt tegelda haiglas olevate psühhoosis patsientidega.

Mul oli lähisugulane depressioonis, algul ei tahtnud seda tunnistada, lõpuks läks psühhiaatri juurde (esialgu valvearsti juurde Paldiski mnt, hiljem tasulisse). Psühhiaater soovitas talle ka psühholoogi juures hakata käima (no loogiline ju, lisaks ravimitele oleks vaja ka inimese mõtlemist veidi teistele alustele suunata). Samas keskuses töötava psühholoogi põhitöökoht oli kliiniline psühholoog ühes suuremas haiglas. No ja need paar visiiti olidki umbes sellised, et psühholoog ütles “rääkige”, sugulane ei osanud nagu midagi väga rääkida sellise käsu peale ja peale paari korda ütles psühholoog ka ise, et ei näe edasistel visiitidel mõtet. Kusjuures oma psühhiaatriga sai ta kõik suuremad mured ja probleemid läbi arutada.

Paariteraapia suhtes kahjuks soovitusi anda ei oska, loodetavasti on teemaalgataja mees ka teist ja kolmandat terapeuti nõus proovima, kui esimesega kontakti ei saa.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las mees valib nõustaja, siis on sellest ka kasu. Mees teadvustab sellega nii seda, et tahab suhet parandada kui seda, kuidas seda teha.

Soovitaksin ka mehel terapeut valida ja aeg kinni panna.

Nõustun selle soovitusega. Mul mees oli nõus, et lähme teraapiasse, ütles, et ma terapeudi otsiks (proovisin alguses, et otsime koos, mõlemale meeldiva). Valisin siis netist leitud soovituste järgi mingi, mõned korrad käisime, alguses oli nagu abi aga siis kui jutt talle ebameeldivaks muutus, hakkas mind süüdistama (omavahel olles), et oleme terapeudiga kahekesti tema vastu. Ei osanud naerda ega nutta selle peale.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie valisime ühe Eesti parima kliinilise psühholoogi, olgu veel mainitud, et neid ei ole Eestis ülemäära palju

Kliiniline psühholoog ei pruugi parim valik olla, tema põhitöö on ilmselt tegelda haiglas olevate psühhoosis patsientidega.

Mul oli lähisugulane depressioonis, algul ei tahtnud seda tunnistada, lõpuks läks psühhiaatri juurde (esialgu valvearsti juurde Paldiski mnt, hiljem tasulisse). Psühhiaater soovitas talle ka psühholoogi juures hakata käima (no loogiline ju, lisaks ravimitele oleks vaja ka inimese mõtlemist veidi teistele alustele suunata). Samas keskuses töötava psühholoogi põhitöökoht oli kliiniline psühholoog ühes suuremas haiglas. No ja need paar visiiti olidki umbes sellised, et psühholoog ütles “rääkige”, sugulane ei osanud nagu midagi väga rääkida sellise käsu peale ja peale paari korda ütles psühholoog ka ise, et ei näe edasistel visiitidel mõtet. Kusjuures oma psühhiaatriga sai ta kõik suuremad mured ja probleemid läbi arutada.

Paariteraapia suhtes kahjuks soovitusi anda ei oska, loodetavasti on teemaalgataja mees ka teist ja kolmandat terapeuti nõus proovima, kui esimesega kontakti ei saa.

Olgu veel siis minu poolt ära mainitud, et tegemist on kliinilise psühholoogiga, kes on ka psühhoterapeut, sh pakub ka paariteraapia teenust ning on viimase teema kohta avaldanud ka mitmeid artikleid. Tema nime googeldades leiab päris mitmeid soovitajaid. Üldiselt inimesed ikka otsivad endale sellist teenust interneti kaudu ja justkui sattusin ideaalse inimese otse. Kahjuks ta minuga ei klappinud ja leidsin endale individuaalselt hoopis terapeudi kelle juures üksi nüüd käin ning kes samuti krimpsutas nägu, kui rääkisin, mida siis härra H. oli mulle/meile sessioonil öelnud. Kindlasti on inimesi, kes härra H-ga rahul. Härra H. saigi just valitud pikaajalise kogemuse poolest, sest ei soovinud noort, otse koolist, ilma kogemuseta (sh elukogemuseta) psühholoogi. Tegelikult kui guugeldada, siis päris paljud psühholoogid, kliinilised psühholoogid, kes töötavad psühhiaatriakliinikutes, töötavad lisaks ka mujal praksistes. Tegelikult ju nn hulluARST on hoopis psühhiaater, kes saab ka ravimeid välja kirjutada. Aga kindlasti leidub, siin foorumis inimesi, kes sellel alal pädevamad ja saavad need erisused välja kitjutada vajadusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks parimaid on Tiit Kõnnusaar. Paikneb Tartus, aga teeb veebi teel ka. Eriti suur pluss, et ta on mees ja siis vähendab meeste eelarvamust, et niikuinii on naised kestis. Tiit on mitu korda olnud ka Vikerraadio”Peresaate” külaline, guugeldades leiad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks Kõnnussaare saade https://vikerraadio.err.ee/815315/peresaade-piirid-suhtes-1-osa

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan kõigile paariteraapiat juba esimesel kooseluaastal, siis kui tundub, et kõik on “superhästi”(tegelikult ei ole hästi).

Et siis soovitad kõikidel psühholoogide vahet joosta – “no lihtsalt niisama”? Isegi, kui inimesed ise tunnevad, et neil on kõik superhästi. Sa veidi üle ei pinguta praegu?

Psühholoogid-terapeudid ei tee mingit imet. Nad ütlevad ise ka, et ennast muuta saab ainult inimene/paar ise. Kusjuures leidub neidki spetsialiste, kes oma pinnimisega liiale lähevad, kaevavad ja kaevavad, kuni õnnestub kaevata teistes võimalikult palju “lahti” – ja siis jätavadki nii, kokku panna enam ei oska! Need inimesed või paarid tulevad psühholoogi kabinetist välja hoopis katkisemana kui enne.

Sõbranna rääkis, kuidas oli läinud oma teismelise tütrega psühholoogi juurde. Psühholoog asus lapse poolele ning hakkas emale rääkima, et emal polevat õigust oodata, et ta 14-a laps õigel ajal koju tuleks, piiride kehtestamine on  lubamatu jne. Umbes nii, et ema peabki laskma lapsel öö läbi kusagil hulkuda, ta ei tohi teada isegi seda, kus ta laps viibib. Spetsialist andis lapsele liiga palju õiguseid, emale jättis vaid kohustused, tänu millele tülitsesid ema ja tütar pärast psühholoogil käiku veel rohkem kui enne ja muud kasu polnud.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elen Pikknurm.

Paariteraapiasse minek oli mehe idee, kui olime abielus olnud 10a ja läbi elanud suure kriisi. Käisime teraapias 1 aasta, alguses 2x kuus, hiljem 1x kuus.

Tavaliselt jõutakse teraapiasse 5a liiga hilja.

Inimesed jaotuvad kaheks: need kes tahavad oma abielu päästa ja need kes ei taha oma abielu päästa.

Meie arvasime, et midagi pole enam teha, aga nüüd saame paremini läbi kui iial varem. Armastust on rohkem, mõistmist on rohkem jne.

Meie terapeut andis nõu, jagas nippe, jälgis meie suhtlemist jnejnejne, juhtis tähelepanu… mille peale me ise ei oleks tulnud.

Peab arvestama pisaratega, viha ja muude emotsioonidega, aga see kõik on seda väärt.

Sisuliselt õppisime uuesti suhtlema ja tänu sellele saame üksteisest paremini aru, oleme parandanud vanad haavad ja tegelenud vanade armidega.

Soovitan kõigile paariteraapiat juba esimesel kooseluaastal, siis kui tundub, et kõik on “superhästi”(tegelikult ei ole hästi). Paariteraapias ei räägita ainult halbadest asjadest, seal õpitakse jälgima oma käitumismustreid ja kuidas iseennast muuta.

Kukkusid? Paariteraapia värskele paarile? Lollakas soovitus. No ma muidugi ei läheks ka 10. või 20. kooselu aastal sinna mingit enese muutmise jura kuulama. Esimesel kooselu aastal soovitan hoopis reisile minna, siis näete kas kaaslane sobib ka edasipidi.

Paariteraapia on mingi moodsa aja üks rahateenimise viise. Kõik see vaimne eneseotsing ja kristallid on üks soolapuhumine ning loogiline, et mehed ei taha sellega kaasa minna. Mina naisena ka ei taha ja kui minu mees tuleks mingist tasulisest paariteraapiast rääkima, siis oleks lahutus kohe päevakorral. Õnneks ta mind sellistesse asjadesse ei ürita segada. Muide ka igasuguseid enesearengu ja motivatsioonikoolitused jäävad minu rahast ilma. Lihtsalt ei kõneta.

+3
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Elen Pikknurm.

Paariteraapiasse minek oli mehe idee, kui olime abielus olnud 10a ja läbi elanud suure kriisi. Käisime teraapias 1 aasta, alguses 2x kuus, hiljem 1x kuus.

Tavaliselt jõutakse teraapiasse 5a liiga hilja.

Inimesed jaotuvad kaheks: need kes tahavad oma abielu päästa ja need kes ei taha oma abielu päästa.

Meie arvasime, et midagi pole enam teha, aga nüüd saame paremini läbi kui iial varem. Armastust on rohkem, mõistmist on rohkem jne.

Meie terapeut andis nõu, jagas nippe, jälgis meie suhtlemist jnejnejne, juhtis tähelepanu… mille peale me ise ei oleks tulnud.

Peab arvestama pisaratega, viha ja muude emotsioonidega, aga see kõik on seda väärt.

Sisuliselt õppisime uuesti suhtlema ja tänu sellele saame üksteisest paremini aru, oleme parandanud vanad haavad ja tegelenud vanade armidega.

Soovitan kõigile paariteraapiat juba esimesel kooseluaastal, siis kui tundub, et kõik on “superhästi”(tegelikult ei ole hästi). Paariteraapias ei räägita ainult halbadest asjadest, seal õpitakse jälgima oma käitumismustreid ja kuidas iseennast muuta.

Kukkusid? Paariteraapia värskele paarile? Lollakas soovitus. No ma muidugi ei läheks ka 10. või 20. kooselu aastal sinna mingit enese muutmise jura kuulama. Esimesel kooselu aastal soovitan hoopis reisile minna, siis näete kas kaaslane sobib ka edasipidi.

Paariteraapia on mingi moodsa aja üks rahateenimise viise. Kõik see vaimne eneseotsing ja kristallid on üks soolapuhumine ning loogiline, et mehed ei taha sellega kaasa minna. Mina naisena ka ei taha ja kui minu mees tuleks mingist tasulisest paariteraapiast rääkima, siis oleks lahutus kohe päevakorral. Õnneks ta mind sellistesse asjadesse ei ürita segada. Muide ka igasuguseid enesearengu ja motivatsioonikoolitused jäävad minu rahast ilma. Lihtsalt ei kõneta.

Mis kuradi kristallidest ja asjadest sa jahud? Sa ajad nii rumalat juttu.

Kui sa teemast mitte midagi ei jaga, siis ei ole mõtet eriti kaasa rääkida või mis?

+6
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Elen Pikknurm.

Paariteraapiasse minek oli mehe idee, kui olime abielus olnud 10a ja läbi elanud suure kriisi. Käisime teraapias 1 aasta, alguses 2x kuus, hiljem 1x kuus.

Tavaliselt jõutakse teraapiasse 5a liiga hilja.

Inimesed jaotuvad kaheks: need kes tahavad oma abielu päästa ja need kes ei taha oma abielu päästa.

Meie arvasime, et midagi pole enam teha, aga nüüd saame paremini läbi kui iial varem. Armastust on rohkem, mõistmist on rohkem jne.

Meie terapeut andis nõu, jagas nippe, jälgis meie suhtlemist jnejnejne, juhtis tähelepanu… mille peale me ise ei oleks tulnud.

Peab arvestama pisaratega, viha ja muude emotsioonidega, aga see kõik on seda väärt.

Sisuliselt õppisime uuesti suhtlema ja tänu sellele saame üksteisest paremini aru, oleme parandanud vanad haavad ja tegelenud vanade armidega.

Soovitan kõigile paariteraapiat juba esimesel kooseluaastal, siis kui tundub, et kõik on “superhästi”(tegelikult ei ole hästi). Paariteraapias ei räägita ainult halbadest asjadest, seal õpitakse jälgima oma käitumismustreid ja kuidas iseennast muuta.

Kukkusid? Paariteraapia värskele paarile? Lollakas soovitus. No ma muidugi ei läheks ka 10. või 20. kooselu aastal sinna mingit enese muutmise jura kuulama. Esimesel kooselu aastal soovitan hoopis reisile minna, siis näete kas kaaslane sobib ka edasipidi.

Paariteraapia on mingi moodsa aja üks rahateenimise viise. Kõik see vaimne eneseotsing ja kristallid on üks soolapuhumine ning loogiline, et mehed ei taha sellega kaasa minna. Mina naisena ka ei taha ja kui minu mees tuleks mingist tasulisest paariteraapiast rääkima, siis oleks lahutus kohe päevakorral. Õnneks ta mind sellistesse asjadesse ei ürita segada. Muide ka igasuguseid enesearengu ja motivatsioonikoolitused jäävad minu rahast ilma. Lihtsalt ei kõneta.

+1.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elen Pikknurm.

Paariteraapiasse minek oli mehe idee, kui olime abielus olnud 10a ja läbi elanud suure kriisi. Käisime teraapias 1 aasta, alguses 2x kuus, hiljem 1x kuus.

Tavaliselt jõutakse teraapiasse 5a liiga hilja.

Inimesed jaotuvad kaheks: need kes tahavad oma abielu päästa ja need kes ei taha oma abielu päästa.

Meie arvasime, et midagi pole enam teha, aga nüüd saame paremini läbi kui iial varem. Armastust on rohkem, mõistmist on rohkem jne.

Meie terapeut andis nõu, jagas nippe, jälgis meie suhtlemist jnejnejne, juhtis tähelepanu… mille peale me ise ei oleks tulnud.

Peab arvestama pisaratega, viha ja muude emotsioonidega, aga see kõik on seda väärt.

Sisuliselt õppisime uuesti suhtlema ja tänu sellele saame üksteisest paremini aru, oleme parandanud vanad haavad ja tegelenud vanade armidega.

Soovitan kõigile paariteraapiat juba esimesel kooseluaastal, siis kui tundub, et kõik on “superhästi”(tegelikult ei ole hästi). Paariteraapias ei räägita ainult halbadest asjadest, seal õpitakse jälgima oma käitumismustreid ja kuidas iseennast muuta.

Kukkusid? Paariteraapia värskele paarile? Lollakas soovitus. No ma muidugi ei läheks ka 10. või 20. kooselu aastal sinna mingit enese muutmise jura kuulama. Esimesel kooselu aastal soovitan hoopis reisile minna, siis näete kas kaaslane sobib ka edasipidi.

Paariteraapia on mingi moodsa aja üks rahateenimise viise. Kõik see vaimne eneseotsing ja kristallid on üks soolapuhumine ning loogiline, et mehed ei taha sellega kaasa minna. Mina naisena ka ei taha ja kui minu mees tuleks mingist tasulisest paariteraapiast rääkima, siis oleks lahutus kohe päevakorral. Õnneks ta mind sellistesse asjadesse ei ürita segada. Muide ka igasuguseid enesearengu ja motivatsioonikoolitused jäävad minu rahast ilma. Lihtsalt ei kõneta.

Hmm…et siis inimesed, kes käivad teraapias, raiskavad lihtsalt raha? Kliinilised terapeudid on siis kristalli inimesed. Huvitav nägemus asjadest. Ma kohe helistan oma psühholoogile ja tühistan aja! Ma olen lihtsalt pikalt soolapuhuja juures käinud oma lähisuhte traumaga.

Aga palun aita siis mind, kuhu ma pöörduma peaks oma traumaga?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm…et siis inimesed, kes käivad teraapias, raiskavad lihtsalt raha? Kliinilised terapeudid on siis kristalli inimesed. Huvitav nägemus asjadest. Ma kohe helistan oma psühholoogile ja tühistan aja! Ma olen lihtsalt pikalt soolapuhuja juures käinud oma lähisuhte traumaga. Aga palun aita siis mind, kuhu ma pöörduma peaks oma traumaga?

Ja vot, peadki sellest ise üle saama, ega siin muud tegelikku abi pole.

Nii mugav tänapäeval kujutada ette, et lähen aga mingi nõia või terapeudi (ühesugused on nad kõik!) juurde ja laon neile oma lahutuse mured selga – ja siis saabubki üks vägev ABI… Irw, ei saabu see midagi, ikka ise pead üle saama. Pole mingit vahet, kas räägid sellest psühholoogile, nõiale, jumalale või sõbrannale. Lihtsalt räägi ja seeläbi töötad selle trauma enda peas ümber ning õpid sellega toime tulema. Muud imenippi siin polegi.

+3
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

 

 

Ja vot, peadki sellest ise üle saama, ega siin muud tegelikku abi pole.

Nii mugav tänapäeval kujutada ette, et lähen aga mingi nõia või terapeudi (ühesugused on nad kõik!) juurde ja laon neile oma lahutuse mured selga – ja siis saabubki üks vägev ABI… Irw, ei saabu see midagi, ikka ise pead üle saama. Pole mingit vahet, kas räägid sellest psühholoogile, nõiale, jumalale või sõbrannale. Lihtsalt räägi ja seeläbi töötad selle trauma enda peas ümber ning õpid sellega toime tulema. Muud imenippi siin polegi.

[/quote]
Huvitav, et sa võrdled psühholooge nõidadega. Sa võrdled võrreldamatuid.
Minul oli 25 aastane trauma ja viimasel hetkel ma pöördusin abi saamiseks kliinilise psühholoogi poole. Ma sain tohutult abi. Üksi ma ei oleks suutnud sellest välja tulla.
Aga ega sulle pole mõtet seda rääkida, sest sina ei saa sellest aru.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti mõttetu aja ja raha raiskamine. Tundub, et enamik “psühholooge”on vaid põhiharidusega ja netist seda umbluu jama õppinud.

Kahju, et sa oma probleemidest üle saamiseks polegi abi leidnud.
Mina küll olen ja kinnitan omast kogemusest täiesti vastupidist – psühholoogist võib väga palju abi olla.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti mõttetu aja ja raha raiskamine. Tundub, et enamik “psühholooge”on vaid põhiharidusega ja netist seda umbluu jama õppinud.

Kahju, et sa oma probleemidest üle saamiseks polegi abi leidnud.

Mina küll olen ja kinnitan omast kogemusest täiesti vastupidist – psühholoogist võib väga palju abi olla.

Mul pole selliseid probleeme. Juhin ise oma elu ja ei tekita omale probleeme. Mõnel inimesel võib tõesti vaja minna, aga mina neisse ei usu. Kui mul katus peaks sõitma hakkama, siis saan psühhiaatri poole pöörduda, kes siiski on arst (erinevalt psühholoogist).

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )


Esileht Pereelu ja suhted Paariteraapia