Esileht Pereelu ja suhted Paariteraapia/-nõustamine Tartumaal

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Paariteraapia/-nõustamine Tartumaal

Postitas:

Tere,
Olge nii head, jagage kogemusi, kes käinud abikaasaga paariterapeudi või suhtenõustaja vmt inimese juures, kes aitaks abielus probleeme lahti rääkida. Mehega midagi räägirtud ei saa, kõik vestlused lõppevad tüliga. Kuna on asju, mis mind tema juures ärritavad, kindlasti on ka asju, mis teda minu juures ärritavad ja omade jõududega me teemasid selgeks räägitud ei saa, siis vajangi kõrvalist abi.

Lihtne näide, mis taas täna tülini viis oli see, et mees jäi diivanile magama. Samal ajal nõuavad lapsed, et keegi nende kõrvale magama läheks. Voodisse läksid lapsed kell 21.40 ja 22.45 laps veel jauras, et miks ei tuleee minu kõrvaleee! Ajasin mehe üles, et mine, palun, võta laps (3a) kaissu (kes oli selleks hetkeks juba meie voodisse kobinud). Aga mees kukkus minu peale röökima, et miks ma ise ei lähe! No jeerum, ta TEAB, et mul on veel töö asju teha, et mul on kogu köök veel vaja ära koristada, et mul on pesu vaja masinast välja võtta… Tema viskas peale tööd jalad diivanile ja oligi seal, kuniks norskama hakkas. Ja ta ka TEAB, et mind on 7 aastat närvi ajanud see, kui ta diivanil magama jääb. No ma lihtsalt ei salli seda. Mina olen ööinimene, kui lapsed magavad, siis vaatan mina mõnuga oma seepe, joon teed, koristan elamist ja teen kõike seda, mida ma laste kõrvalt ei tee (sest see kvaliteetaeg nendega on liiga üürike õhtuti, et ma lihtsalt ei raatsi). Ja no siis mees laiab mul lihtsalt diivanil ees ja mul ei ole seda “päris minu oma aega”. Oeh, ühesõnaga, lahku minna ei taha, kuid niimoodi ka edasi enam ei jaksa..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 23:06; 02.12 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaksali tänaval on aga mees peab sellesk esiteks nõus olema ja teiseks peab ta end seal avama.

minu mees oli nõus kaas atulema aga absoluutselt ei võtnud kuulda sealt jagatud soovitusi. Palju kergem oli öelda, et ta ei oska, ta ei saa jne.
3 aastasel lasedki mitu ööd jaurata. laps peab õppima siiski üksi magama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaksali tänaval on aga mees peab sellesk esiteks nõus olema ja teiseks peab ta end seal avama.

minu mees oli nõus kaas atulema aga absoluutselt ei võtnud kuulda sealt jagatud soovitusi. Palju kergem oli öelda, et ta ei oska, ta ei saa jne.
3 aastasel lasedki mitu ööd jaurata. laps peab õppima siiski üksi magama [/tsitaat]

Aitäh soovituse eest. Mees on nõus küll, avamise osas ma kahtlen, sest ta on loomult üsna kinnine inimene.

Mis puutub 3-aastase magamisse, siis ega tegelikult see ei ole probleemiks. Ta magabki üksi (või noh, oma vennaga ühes toas), kuid lihtsalt tol õhtul oli olukord, kus teine laps juba magas ammuilma, kuid tema endiselt jauras ja jauras ja ma lihtsalt ütlesin, et see on okei, kui ta läheb meie voodisse, sest ma ei tahtnud, et ta teise lapse üles ajab.
Pealegi, mind ei häiri see, kui laps meie voodis magab, niiehknaa on meil mehega erinevad tekid ja meie ööund see ei häiri, kui pesamuna unesegasena meie juurde tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 23:06; 02.12 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai kunagi proovitud. Aga ütlen ausalt, et sattusime ilmselt väga vale nõustaja juurde ja mul siiamaani trots igasuguste psüüholoogide poole pöördumise osas. Et tegelikult oleneb siiski kelle juurde satud ja kuidas klapp. Samas peab ka teine pool abielust kõike seda soovima ja tahtma. Muidu pole asjal mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted Paariteraapia/-nõustamine Tartumaal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.