Esileht Pereelu ja suhted Päästerõnga ümbersöönud mees

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Päästerõnga ümbersöönud mees

Postitas:

Minu mees hakkas vanusest 40+ ka juurde võtma ja pean ütlema, et ma ei andnud talle üldse asu sellega. Sest ma tõepoolest jälestan punnkõhtudega mehi. Rõve.
Õnneks pole mu mees mingi solvuja ja ega talle endale ka ei meeldinud. Võttis ennast käsile ja on suutnud normaalses kaalus püsida, täna 55-sena on täiesti okei.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii meeleheitlik ei tohi olla. Kui rohkem jahtijaid pole, siis ürita ise leida parem kandidaat kui soov mehele saada on eesmark omaette. Esmapilgul täiesti vastuvõetamatu mees ei muutu järsku meeldivaks, ehk ainult siis kui su ära tinistab, aga seda sa ju ometi ei taha…

/ninakaspreili

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kuidas üldse saab luua suhet, isegi kaaluda seda, inimesega, kes sulle füüsiliselt atraktiivne pole. Kui muidu tore inimene, võib vaid sõber olla.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle paksud meeldivad.
Saan nende kõrval ennast veel saledamana tunda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õllekõhuga mees on täiesti ebaatraktiivne. Kaaslasena välistatud ka seetõttu, et kui enda eest ei hoolitse, siis on ka tervisehädad kiired tulema.
Alates impotentsusest kuni südameprobleemideni. Igal juhul on just suure kõhuga mehe tulevik nukker.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ei meeldi paks mees, siis polegi midagi teha. sest mehele ilmselt meeldib tema elustiil. Meeldib hästi süüa-juua ja mitte rabeleda ja higistada spordiga. Paljud naisedki löövad seetõttu elustiili muutmisele käega, sest alla võtmine on nii raske ja pingutust nõudev. kuigi naised ikka mõtlevad rohkem oma välimusele j tervisele kui mehed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei läinud oma eksmehest lahku välimuse tõttu vaid muudel põhjustel. Kooselu ajal tekkis talle ka õllekõht, aga see mind otseselt ei häirinud (okei, meil viimasel paaril aastal polnud ka mingeid intiimsuhteid, seksi kohta ei oska öelda), aga nüüd mõni aeg hiljem, kui ta on tulnud jutuga, et võiks veel korra proovida, ei suuda ma teda vaadates ette kujutada, et meil võiks veel mingi intiimelu olla, ta on oma kõhuga täiesti ebaatraktiivne minu jaoks.
Kuidagi kurb on, muidu tore inimene, oleme ka lahus olles hästi läbi saanud, aga ma ei lähe talle ju ütlema, et me ei hakka uuesti proovima juba sinu välimuse pärast…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paarist kogemustest tean, et selline suhe ei toimiks.

No aga ma ei saa aru, milles on su probleem ja milleks teema, kui tal on ilmselgelt küljes puudus, millega sina nagunii leppida ei kavatse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 16:43; 19.08 15:36; 19.08 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi kurb on, muidu tore inimene, oleme ka lahus olles hästi läbi saanud, aga ma ei lähe talle ju ütlema, et me ei hakka uuesti proovima juba sinu välimuse pärast…

Loomulikult tuleb öelda. Kes siis muu, kui inimene, kes kallis ja austatakse.
Mina küll olen tänulik, kui mulle märkus tehakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi kurb on, muidu tore inimene, oleme ka lahus olles hästi läbi saanud, aga ma ei lähe talle ju ütlema, et me ei hakka uuesti proovima juba sinu välimuse pärast…

Jälle sama nagu teemaalgatajagi.

KES siis peab ütlema minema? Suur kõht ei ole puue, mis oleks tabu.
Seda saab ise muuta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 20:02; 19.08 19:27; 20.08 07:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täielik pseudoprobleem. Miks raiskad end inimese peale, kellega üldse tegemist ei taha teha?

Aga selle peale ei mõtle keegi, et kui suhtes olles hakatakse kaalu koguma, siis võib asi olla ka rahulolematuses suhte ja kaaslasega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised teil kogemused päästerõngastega?

Üldiselt mulle ülekaalulised mehed hullult ei istu, aga oma mees küll. Mul on sügavalt ükskõik, kui suur see kõht tal on või kui ebatervislikud tema elukombed. Rattaga sõitmas ja matkamas saan üksi ka käidud, kui teda see ei paelu, siis ei paelu. Olen leppinud mõttega, et millalgi hakkavad teda terviseprobleemid vaevama ja küll ma siis aitan ja hoolitsen, aga – tore ja hea täiskasvanud inimene, pole minu asi teda kasvatada-õpetada.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õllekõhuga mees on täiesti ebaatraktiivne. Kaaslasena välistatud ka seetõttu, et kui enda eest ei hoolitse, siis on ka tervisehädad kiired tulema.

Alates impotentsusest kuni südameprobleemideni. Igal juhul on just suure kõhuga mehe tulevik nukker.

Olen teemaalgataja.
Veetsin päästerõngaga koos puhkuse ja selgusid vaatlejana nii mõnedki ebameeldivad tõsiasjad:
Vähimagi füüsilise pingutusega kaasneb spetsiifiline hingeldamine, meeletu ohkimine ja puhkimine lisaks (seda ma siiski kaaluga ei seostaks)
Pidev näksimine/söömine/joomine, meeletu energia kulus söögist rääkimisele, ebatervislikud valikud
Iseloom soosis pigem leidma põhjendusi miks midagi “ei saa teha” kui “saab teha”
Juttu rohkem kui tegusid e. Jutt ja teod ei läinud päris hästi kokku
Heade sõnadega ja mõtetega oli napp, kritiseerima maias
Kohmakas aga samas käbe, mis on eriti halb kooslus (jällegi pole vist kaaluga seonduv)

Ühesõnaga, ma ei piina seda meest rohkem, ta on vaba!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.08 09:02; 04.08 09:39; 04.08 10:03; 04.08 23:15; 04.08 23:20; 19.08 14:20; 19.08 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, ei soovi! 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No lootusetu on see ju, see mees pole sulle kuskilt otsast atraktiivne ja tekitab vastumeelsust. Kui isegi hingamine käib närvidele, ei tule sealtmingit tõmmet ega suhet, see on ju päevselge, ära raiska enda (ega mehe) aega.
Kas sul tõepoolest pole ke-da-gi teist võtta, et sa pead temaga suhtlema ja vägisi punnitama, kuigi ise vastumeelsusest võdised?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 16:43; 19.08 15:36; 19.08 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel ei taha sellele mõeldagi kui kõht silme ette kerkib, hirmutav raskus nii mulle kui voodile, asendid, ümbert kinni võtmine ei tuleks kõne alla. Võiksin siia huumorinurga kujundada oma mõtetest, aga ei soovi. Paarist kogemustest tean, et selline suhe ei toimiks.

Naine, mis sul seal peas toimub?
Kuulutad kõva häälega, et suhe ei toimiks, kui ebameeldiv see mees on ja siis tormad inimesega koos puhkust veetma?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 20:02; 19.08 19:27; 20.08 07:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus eelmisele teema algatajalt: Kõik on hästi ja kontrolli all, meil on/oli ühine hobi, mis liitis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.08 09:02; 04.08 09:39; 04.08 10:03; 04.08 23:15; 04.08 23:20; 19.08 14:20; 19.08 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks. Hetkel ei taha sellele mõeldagi kui kõht silme ette kerkib, hirmutav raskus nii mulle kui voodile, asendid, ümbert kinni võtmine ei tuleks kõne alla.

Ja miks sa teda siis voodis ette kujutama pead, kui olete hobikaaslased? Kui meeleheitel või kuival peab olema, et paksuga seksi ette kujutada, kui ise pakse ei kannata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 16:43; 19.08 15:36; 19.08 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks sa teda siis voodis ette kujutama pead, kui olete hobikaaslased? Kui meeleheitel või kuival peab olema, et paksuga seksi ette kujutada, kui ise pakse ei kannata.

Ilmselt see ühine hobi on tantra vms. Neil on elu ja seksuaalsus pisut tihedamalt seotud, kui muudel inimestel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 20:02; 19.08 19:27; 20.08 07:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Päästerõnga ümbersöönud mees