Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Paastumine enne rasestumist

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Paastumine enne rasestumist

Postitas:

Olen lugenud, et paljud teevad koos partneriga enne raseduse planeerimist läbi kuu aega paastumist/peavad dieeti, et oma keha puhastada.

Rasedust toetavaid vitamiine võtate siis lihtsalt veega? Kui kiiresti rasestusite? Kuidas näljatundest kõrvale hiilisite?

Ei huvita halvustavad kommentaarid vaid ainult nende inimeste kogemused, kes päriselt selle asja läbi tegid 🙂

Aitäh ja kniks

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paastumisest ma pole kuulnud, küll aga dieetidest.

Ise olen sportlane ning tasakaalustatud toitumine on kindlasti tervise aluseks. Menüü üle vaatamine on kindlasti hea.
Vähem suhkruid ja kofeiini ning rasvade/süsikate/valkude osakaalud paika. Näljatunne tekib kui oled suures kaalulangetuse kalori defitsiidis, normaalselt süües ja õigete toitudega on võimalik ka 1800kcal juures süüa ägisedes 😀

Minu jaoks pole paastumine kunagi teema olnud. Minu arvates nii viime keha stressi ning söömise sööstud suurenevad seetõttu. Paastust väljudes on tunne nagu võiksid kõik ära süüa 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paastumisel mõtet ei näe. Pigem koostage menüü, mis sisaldab rohkelt köögivilju, marju, puuvilju ja loobuge rämpstoidust. Me mehega mõlemad loobusime ka alkohlist ca 2 kuud enne rasedaks jäämist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paastumine võib nii suurendada kui vähendada rasestumise tõenäosust. Teatud piirini  muudab paastumine hormonaalseid protsesse, vähendab näiteks põletikureaktsioone kehas ja võib  sel moel rasestumist isegi soodustada. Kui aga paastumisega ülemäära liialdada, arvab keha, et ta on “ohus” ja stressiseisund mõjub juba oluliselt menstruaaltsüklile (tsüklihäired) sest keha hakkab energia säästmiseks vähendama östrogeeni ja progesterooni tootmist. Seega, kui soovid rasestuda, siis paastu mõõdukalt, pigem näiteks vahelduvpaastu kasutades.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Paastumine enne rasestumist