Esileht Ilu ja tervis Paastumine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Paastumine

Postitas:

Nii,nüüd homme hakkan paastuma,teen ühe nädalase paastukuuri.
Homme teen oma esimese kerge päeva ,koos kerge söögiga et üleminek järsk ei ole,aga edaspidi mahl ja siis tee ja vesi -nagu asi peab olema.
Kaal on 75 kg…vaatame mis juhtub 🙂
Äkki keegi ka ühineb ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 21:00; 17.01 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paastu eesmärk ei ole kindlasti kehakaalu alandamine, vaid organismi puhastamine.

See paar-kolm kilo kaalu, mis sa kaotad tuleb peale paastu lõppu tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 21:38; 17.01 22:52; 17.01 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Paastu eesmärk ei ole kindlasti kehakaalu alandamine, vaid organismi puhastamine.

See paar-kolm kilo kaalu, mis sa kaotad tuleb peale paastu lõppu tagasi.[/tsitaat]

Eesmärk on tagasi saada energia ja saada loiust olekust lahti….aga kaalule teeb ka head.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 21:00; 17.01 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nii äkki ei saa. Peab olema vaimselt valmis. Vähemalt nädal enne mitte süüa liha, süüa suppe. Kindlasti alguses lahtisti ja esimestel päevadel klistiir. Mulle on meeldinud paastust välja tulek. Esimene lusikatäis petti, oo see maitseb ülihea!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma võiksin liituda…aga ussipesas ei sooviks kogemusi jagada.[/tsitaat]Ma loodan, et sa minu kommentaari ussitamiseks ei pidanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 21:38; 17.01 22:52; 17.01 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eesmärk on tagasi saada energia ja saada loiust olekust lahti….aga kaalule teeb ka head.[/tsitaat]Kaalukaotus on siiski ajutine. Primaarne on see, mida esimesena mainisid – saada energiat ja vabaneda loiust olekust. Puhastada keha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 21:38; 17.01 22:52; 17.01 22:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Paastumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.