Esileht Tööelu, raha ja seadused. Paberimajandus, kui ilma dekreedita vanemapuhkusele

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Paberimajandus, kui ilma dekreedita vanemapuhkusele

Postitas:

Tere,

kui ma ei jää sünnituslehele, vaid töötan kuni sünnituseni ja siis jään otse lapsehoolduspuhkusele – kas ma siis ikkagi peaksin saama haiguslehe sünnitusmajas olemise ajaks vüi kuidas see paberimajandus käib? Lapsehoolduspuhkuse saan ju vormistada ikkagi millalgi peale lapse sündi, kui olen sünni registreerinud. Aga vahepealsed päevad on siis (ilma haigusleheta) nagu \”tööluus\” või mis?

Või – vormistan hoopis puhkuse algusega nt nädal enne sünnitustähtaega ja lapsehoolduspuhkus algab peale korralise puhkuse lõppu?

Või? Kuidagi teisiti? Kuidas on õige ja kuidas teie olete teinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.03 12:27; 14.03 13:50; 14.03 14:03; 14.03 14:18; 14.03 14:21; 15.03 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist võimalust, et üldse rsp ei kasuta, sellist töötaval vanemal pole (on, kui tal on veel alla 3a lapsi st ta jääb uuesti lhp-le vähemalt 31p enne sünnituse tähtaega ja siis saab VH lapse sünnist).
st
igal juhul väljastatakse sulle sünnitusleht alates lapse sünnist…ja siis mitte 140 vaid 110 päevaks.

Iseasi, kui sa seda lehte ei esita. Mis siis juhtub, ei oska arvata. Ilmselt Haigekassa ei saa sind sundida.

Kui sa oled tööandjaga leidnud mingi variandi, mis põhjusel sa ei tööta sünnituse päevast kuni lhp alguseni ilma, et oleksid rsp-l(lhp vormistamiseks on vajalik, et lapse sünd on registreeritud st lapsel nimi ja isikukood ja see ei käi praegu enam 1 päevaga)…

puhkus näiteks?
Korraline puhkus või tasustamata puhkus.

Ma ei tea kahjuks kedagi, kes oleks nii teinud ega näe ka põhjust, miks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kohalik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellist võimalust, et üldse rsp ei kasuta, sellist töötaval vanemal pole (on, kui tal on veel alla 3a lapsi st ta jääb uuesti lhp-le vähemalt 31p enne sünnituse tähtaega ja siis saab VH lapse sünnist).
st
igal juhul väljastatakse sulle sünnitusleht alates lapse sünnist…ja siis mitte 140 vaid 110 päevaks.

Iseasi, kui sa seda lehte ei esita. Mis siis juhtub, ei oska arvata. Ilmselt Haigekassa ei saa sind sundida.

Kui sa oled tööandjaga leidnud mingi variandi, mis põhjusel sa ei tööta sünnituse päevast kuni lhp alguseni ilma, et oleksid rsp-l(lhp vormistamiseks on vajalik, et lapse sünd on registreeritud st lapsel nimi ja isikukood ja see ei käi praegu enam 1 päevaga)…

puhkus näiteks?
Korraline puhkus või tasustamata puhkus.

Ma ei tea kahjuks kedagi, kes oleks nii teinud ega näe ka põhjust, miks…[/tsitaat]

Mis sa sellega silmas pead, et sünni vormistamine ei käi 1 päevaga?

Minule näiteks on antud lapse sünnidokument isikukoodiga haiglas paar tundi pärast lapse sündi kätte ja tahtmise korral võinuks ju kohe samal päeval ka perekonnaseisuametisse minna.

Aga muidu loomulikult puudub igasugune mõistlik põhjus RSP-st keeldumiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on konkreetselt majanduslik põhjendus. Dekreeti saaksin miinimumi, aga vanemapalk tuleb suurem pluss kavatsen üsna kohe ka edasi töötada (kodust võimalik). Haiguslehel olles ei saaks ju töötada/palka saada.

Tööandja annaks puhkust küll, mul on seda päris paras ports saada. Loodetavasti siis ei teki haiguslehe esitamatajätmisest probleemi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.03 12:27; 14.03 13:50; 14.03 14:03; 14.03 14:18; 14.03 14:21; 15.03 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on konkreetselt majanduslik põhjendus. Dekreeti saaksin miinimumi, aga vanemapalk tuleb suurem pluss kavatsen üsna kohe ka edasi töötada (kodust võimalik). Haiguslehel olles ei saaks ju töötada/palka saada.

Tööandja annaks puhkust küll, mul on seda päris paras ports saada. Loodetavasti siis ei teki haiguslehe esitamatajätmisest probleemi…[/tsitaat]

Mismoodi dekreet miinimumi järgi, kuid VH suurem? Kas tegemist laste vanusevahega kuni 2,5 aastat ja VH tuleb eelmisega sama?

VH puhul pead sedasi käitudes aga arvestama sellega, et kui õigus RSP-le ja jätad selle kasutamata, siis VH esimesed 70 päeva karistuseks miinimummääras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]zensus kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mismoodi dekreet miinimumi järgi, kuid VH suurem? Kas tegemist laste vanusevahega kuni 2,5 aastat ja VH tuleb eelmisega sama?

VH puhul pead sedasi käitudes aga arvestama sellega, et kui õigus RSP-le ja jätad selle kasutamata, siis VH esimesed 70 päeva karistuseks miinimummääras.[/tsitaat]

Nonäedsa, seda ma jälle ei teadnud…

Lastel väike vahe jah, sellepärast vh ja dekreet erinevad. Põhimõtteliselt mul on nüüd kõik peas sassis juba…

Kuidas mul siis rahaliselt mõistlik oleks teha? Ikkagi jääda uuesti lhp? Kas siis ei ole 70p miinimumpalk?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.03 12:27; 14.03 13:50; 14.03 14:03; 14.03 14:18; 14.03 14:21; 15.03 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled LHP, siis kohustust RSP jääda ei ole ja siis seda 70-päevast karistust ei kaasne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis pean lhp jääma kindlasti 31p enne tähtaega? St ei või jääda nt nädal enne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.03 12:27; 14.03 13:50; 14.03 14:03; 14.03 14:18; 14.03 14:21; 15.03 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja siis pean lhp jääma kindlasti 31p enne tähtaega? St ei või jääda nt nädal enne?[/tsitaat]

Jah, sest hiljemalt 30 päeva enne tähtaega tekib kohustus muidu RSP jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.03 12:27; 14.03 13:50; 14.03 14:03; 14.03 14:18; 14.03 14:21; 15.03 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan selgituseks, et alates sellest, kui paberkujul sünnitunnistust ei väljastata,
on sünni registreerimine pisut pikem protseduur:

/Sünni registreerivad valla- ja linnavalitsused ning maavalitsused (põhjendatud vajadusel ka Eesti välisesinduse konsulaarametnik) ning sünnikanne koostatakse perekonnaseisuasutuses, kellele sellekohane avaldus esitatakse. Perekonnaseisuasutus registreerib sünni SEITSME TÖÖPÄEVA JOOKSUL sünni registreerimise avalduse saamise päevast arvates./

Lihtsalt infoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina sinust küll aru ei saa, inimene. Jääd 30 päeva enne tähtaega dekreeti. Saad miinimumi järgi dekreediraha. Sünnitad lapse. Paned talle nime. Teed peretoetuste avalduse ja vanemahüvitise avalduse. Ühtlasi avaldad soovi rasedus-sünnitushüvitise ja vanemahüvitise vahe kompenseerimiseks. Tuli vist linnuke panna seal vanemahüvitise avaldusel (ma enam täpselt ei mäleta, hulk aega endal juba möödas). Saad esimese vanemahüvitisega kompensatsiooni ka. Aja eest alates lapse sünnist kuni dekreedi lõpuni makstakse juurde see summa, mille võrra dekreediraha oli vanemahüvitisest väiksem. Täielik lollus on 30 päeva enne tähtaega lihtsalt lapsehoolduspuhkusele jääda. Ühe kuu dekreedirahast loobud ja ei võida mitte kui midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see variant (dekreet 30p enne tähtaega, siis VH)
on
kasulik mitmes aspektis:
*saad 30p pikemalt raha
**saad 1 kuu miinimumpalka rohkem kui vaid VH ( u30p miinimumpalgapõhist dekreediraha +u 110 p dekreediraha+kompensatsioon=VH suurune raha ja 435 p VH)
***saad juurde vähemalt 11 puhkusepäeva(kui põhipuhkus 28p, muidu rohkemgi) ja puhkusetasu
****saad 3,6 k kauem I lapse lapsehooldustasu

variandi mitte võtta dekreeti st VH lapse sünnist
eelistatakse juhul, kui ei arvata, et suudetakse 5-5,5 k(aeg dekreedi algusest kuni I VH +kompensatsiooni laekumiseni) saada hakkama miinimumpalgaga

Teemaalgataja ei alustanud sellest, et tal on veel väike (II sünniks alla 2a6k) laps jms

Ilmselt pole ta ka kursis vahe kompenseerimisega(st sellega, et dekreediraha ei jää kogu ulatuses miinimumpalk vaid sünnitusejärgsetele päevadele makstakse juurde VH suuruseni)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Aitäh selgituste eest.

Ma tean küll, et vahe kompenseeritakse ja saan täitsa aru, et kaotan lõppkokkuvõttes rahas. Püüdsingi välja nuputada, kuidas võimalikult vähem \”kaotada\”. Mul on see variant, et ei taha ja ei saa 5ks kuuks töölt kõrvale jääda. (Olen ennast sidunud kohustustega, mida mitte keegi teine ei saa täita ja mida mul ka hing kisub täitma ja mida ma tahan teha kogu ülejäänud elu).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.03 12:27; 14.03 13:50; 14.03 14:03; 14.03 14:18; 14.03 14:21; 15.03 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tööandjaga kaubale saad, vormista dekreedi ajaks mõni tuttav tööle ja tööta ise edasi.
Muidugi tuttav peaks siis ikka palga sulle andma või teeb avalduse et palun minu töötasu kanda sinu arvele.
ma leian, et see ei ole nii suur pettus, seda enam et sa teed ju tööd ka.

Mul oli näiteks mees vormistatud dekreedi ajaks töövõtulepinguga ka minu tööd tegema, tal endal oli muidugi põhitöökoht ka olemas ja ta tegi ikka oma tööd.
Sünnitusnädalal oli puhkusel aga siis hakkasin kohe kodus edasi töötama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötamine pole keelatud, konkreetse perioodi eest(kuupäevast kuupäevani) töötasu saamine on keelatud.

Võid saada ETTE st avanssi, võid saada preemiat, võid saada töötasu hiljem, pärast dekreedi lõppu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Paberimajandus, kui ilma dekreedita vanemapuhkusele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.