Esileht Beebi ja mitmikud paberist lehtedega raamatute sihtgrupp?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: paberist lehtedega raamatute sihtgrupp?

Postitas:
Kägu

Kas teie 1a2k lapsed ka rebivad/rebisid raamatutest lehti välja? Mis eluaastast alates üldse saab lapsega paberist raamatut lugeda? Ma olen algusest peale keelanud lehti välja rebida, paar papist raamatut on meil ka, aga iga päev ei viitsi ju neid lugeda, tahaks vaheldust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga väikesest peale hakkasin lugema, enne aastat kindlasti ja eks ta ikka mõne lehe ära lõhkus, aga pideva keelamise ja ennetamisega on enamus raamatuid ikka terveks jäänud. Praegugi kui ta aasta ja seitsme kuune on lähevad raamatutel mõned lehed katki, aga seda enamasti siis kui ta väga hoogu läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb. Mida varem tutvustamist alustada, seda varem saab selgeks.

Abiks on ka erinevate tekstuuridega katsumise raamatud, millega on hea õrna kohtlemist õpetada (me tegime ka niisama ilustratsioonidele pai). Aastasel on nagunii parajasti igasugu sensoorsete tegevuste kuldaeg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paberist raamatutes pole tihti 1a2k lapsele eakohased tekstid ja pildid.

Aga ka sama pere lapsed on erinevad. Ja ega alati rebimine tahtlik pole, vaid oskused puudulikud.

Minul on lastel ca 2a paiku hakanud paberraamatud tulema. Sinnamaani nl eakohased olid valdavalt papist. Esimene ei lõhkunud. Teine aga küll. Kapsaks on küll loetud. Väga palju olen raamatuid teipinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie puhul ongi see, et laps ei taha katsuda, vaadata koos minuga, ta tahab rebida. Ma ei saa aru, kust see komme on tulnud. Paitasime küll pehmeid illustratsioone, aga see ei tõmba üldse, ainult rebiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>No aga annagi talle siis asju, mida tohib rebida – vanu ajakirju näiteks. See rebimine on mingi periood ja siis läheb üle. Kui ta pilte nagunii ei vaata, tahab ainult rebida, siis pole ju probleem selles, et papist raamatutele vaheldust oleks vaja. Raamatuid, mida rebida ei tohi, vaatate koos.</p>

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul saab varsti 1a3k vanaks ja nüüd kuskil viimased kuu aega juba täitsa ilusti lehitseb ka paberist lehtedega raamatuid, enam pole lehti välja tõmmanud. Aga papist raamatud ikka eakohasemad ja köidavad ka rohkem, sest pildid lihtsamad ja talle arusaadavamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed on väga erinevad. Kaks esimest mul raamatuid ei lõhkunud, kolmas on aga selline pasatski, et rebimist on mitukümmend korda ette tulnud. Naudib lausa meie keelavat reaktsiooni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud paberist lehtedega raamatute sihtgrupp?