Esileht Beebi ja mitmikud Pabermähkmed haisevad

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Pabermähkmed haisevad

Postitas:

Kas olete märganud, et Pampersi mähkmed haisevad? Nagu värv või lahusti. Saab selline mähe olla tervisele ok?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ok. Libero omad haisesid ka – sain mõned aastad tagasi Libero pakki avades astmahoo: tegin uue paki lahti, sealt lõi selline kemikaalihais vastu, et hing jäi kinni (olengi muidu astmaatik). Õnneks on poodides valik suur ja lai – leidub muid alternatiive ka.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Muumi ja Naty mähkmeid, need ei haise jubedalt, kuigi mingi õrn aroom on neil ikkagi, kuigi neid pole kindlasti lõhnastatud ja ökod peaksid ka olema (olen väga terava haistmisega).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pampers ja ka Libero haisevadki ebameeldivalt keemia järgi. Helen Harper, Huggies, Naty on olnud haisuvabad. Muumi püksmähkmed tekitasid mu lapsel lööbe, kuigi jääb mulje nagu tegu oleks ökomähkmega, siis tegelikult on vaid pakend biolagunev ja mähe on nagu mähe ikka. Ainuke täiesti biolagunev ja öko on Naty sellest valikust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pampers haiseb kõige rohkem, tavaliselt võtan paki lahti ja lasen mitu päeva nn ära hingata, et hais kaoks. Siis panen lapsele mähkme ümber ja esimese pissiga l66b terve toa jälle haisu täis. Libero haiseb ainult natuke vähem, aga päris haisuvabad ei ole isegi 6komähkmed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb Pampersist. Viimati panin ostuga täitsa mööda. Ostsin mingid Play&Sleep omad oranžis pakis, need lõhnavad ikka megalt, hetkel tuulitan lahtise akna all. Sensitive on okei, püksmähkmed ka. Jah, neil mingi lõhn on, aga kaob üsna ruttu ära pakki avades ja sahtlisse/vannituppa pannes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks seetõttu paljud riidest mähkmeid kasutavadki, et ei taha, et laps pidevalt oma õrna piirkonnaga nende kemikaalide sees istuks. Need vedelikku imavad geelid jm on koostiselt suht hullud, lõhnavad tõesti pahasti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me selle haisu tõttu Pampersit ei kasutagi, kasutame Huggieseid, need ei haise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, ma olen kasutanud kõige rohkem pamperseid ja ma küll mingit haisu ei tunne. Mul tavaliselt premium care ja premium care püksmähkmed. New baby oli ka alguses. Liberodest kasutasin kõige rohkem elite softi ja see ka minu meelest ei haisenud. Või on mu haistmismeel nii kehv…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin ka Pampers Premium Care’i ja samuti ei mäleta mingit haisu. Need oranžid Pampersid aga on mingi eriti kohutav toode, ükskord sai ostetud mingi sooduka aja, no ei-ei-ei. Nagu kusagil põranda all oleks toodetud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ka lapsel pampers premium care mähkmeid, need ei haise. Katsikuteks toodi tavalisi pamperseid, need olid küll jõleda lõhnaga. Premium care mähkmed küll kallimad kui tavalised pampersid, aga on oma hind väärt küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole isegi kunagi Pamperseid kasutanud. Kuna ise olen õrna nahaga ja saan kasutada ainult keemiavabu öko sidemeid/tampoone (muidu on seen kohe platsis rääkimata nahaärritusest), siis ostsin kohe alguses Naty mähkmeid ja olen selle juurde jäänud (korra proovisin Muumisid, aga ei istunud lapsele). Lapsel pole 1,5 aasta jooksul olnud mitte ühtegi nahaärritust/haudumist vms – olen väga rahul ning meie kodus haisevad mähkmed ainult peale kasutamist ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa ka Pamperseid selle haisu pärast kasutada, Huggised ja Muumid sobivad. Helen Harper ka aga kipub pepu vahele jääma (vist on kitsam). Naty lasi hirmsasti läbi. Laps kogu aeg märg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lastele proovinud erinevaid mähkmeid, kuid enamjaolt kasutanud Huggieseid. Ei haise ega midagi. Pamperseid väga kasutanud ei ole, just nende lõhna pärast, kusjuures nüüd on uued Pampersid- Pure Protection ja need ei lõhna.

Facebookis on leht Mähkmekomplektid https://www.facebook.com/mahkmekomplektid, sealt kaudu saab tellida erinevaid mähkmeid tükikaupa, vajadusel saab kõik mähkmed enne terve paki ostmist ära nuusutada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen hetkel ainult seda firmat kasutanud ja ma ei ütleks,et haisevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõiki häirib vaid hais, nagu see oleks põhiprobleem. Mõnda isegi ei häiri. Sellele ka mõtlete, millest need mähkmed tehtud on, et selline keemiahais üle pea käib? Ja kas seda keemiapommi sobib oma lapse õrna piirkonna ümber panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lastele proovinud erinevaid mähkmeid, kuid enamjaolt kasutanud Huggieseid. Ei haise ega midagi. Pamperseid väga kasutanud ei ole, just nende lõhna pärast, kusjuures nüüd on uued Pampersid- Pure Protection ja need ei lõhna.

Facebookis on leht Mähkmekomplektid https://www.facebook.com/mahkmekomplektid, sealt kaudu saab tellida erinevaid mähkmeid tükikaupa, vajadusel saab kõik mähkmed enne terve paki ostmist ära nuusutada ????

no tükkhaaval ostmisel pole nuusutamise mõttes mingit pointi, kuna see hais ju hajub, kui pakk on mõnda aega avatud olnud. selline ükshaaval proovimine aitab ikka eeskätt välja selgitada, millise firma mähkme disain lapsele sobib ja kuidas imendavad.
pampersite osas pean küll ütlma, et praeguse beebiga olen olnud positiivselt üllatunud, et seda haisu (vähemalt premium ja pure sarjade omadel) eriti ei olegi. 7 aastat tagasi oli küll kohutav hais. ja vastupidi: huggies, mida eelmistel lastel olen eelistanud just kuna polnud seda haisu, siis praegused elite soft sarja omad haisevad kordades hullemini, kui pampers.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Beebi ja mitmikud Pabermähkmed haisevad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.