Esileht Hobinurk “Padjaklubi” finaalosa

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: “Padjaklubi” finaalosa

Postitas:
Kägu

Kas ma olen seda unes näinud, aga oli ju ajakirjanduses info, et tuleb “Padjaklubi” viimane, otsi kokku tõmbev osa? Ometi mitte kuskilt seda osa ei leia …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, nüüd avastasin, et on ka TV3 Play kodukal lõpuks üleval, ent miskipärast geograafilise piiranguga, nii et ma välismaalt ikkagi ei näe. Huvitav, miks sellele seriaalile siis korraga geoblokk pandi …

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sealt ootad, seal viimastes osades ju midagi peale selle Kertu Moppeli hullumeelse röökimise enam ei olnudki.

Hakkasin vaatama, et mis tema tegelase nimi oli ja ülla-ülla millised nimed tegelastel on olnud. Kas teie teate selliseid, mõnel lausa topelt eesnimed

https://et.wikipedia.org/wiki/Padjaklubi

Mišat ei ole, oli Maarika Pall

???

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sealt ootad, seal viimastes osades ju midagi peale selle Kertu Moppeli hullumeelse röökimise enam ei olnudki.

Hakkasin vaatama, et mis tema tegelase nimi oli ja ülla-ülla millised nimed tegelastel on olnud. Kas teie teate selliseid, mõnel lausa topelt eesnimed

https://et.wikipedia.org/wiki/Padjaklubi

Mišat ei ole, oli Maarika Pall

???

Miša oli just ainus, kelle pärisnime ma teadsin. Sa ei arvanud ometi, et tüdrukul on päriselt Miša nimeks? Küll aga tuli mullegi uudisena, et Laura oli tegelikult Laura-Pille ja Maria oli Eva-Lota Maria, samas tema perekonnanime ainsana pole kirjas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma olen seda unes näinud, aga oli ju ajakirjanduses info, et tuleb “Padjaklubi” viimane, otsi kokku tõmbev osa? Ometi mitte kuskilt seda osa ei leia …

See oli telekas juba nädalaid tagasi ju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Padjaklubi” viimane, otsi kokku tõmbev osa

TV 3 lehel on üleval ja saab vaadata. Meeldis, et tehti seriaali kokkuvõttev osa ja midagi ei jäetud poolikuks. Kui Kristinat, tema plaanipärasust ja erinevate hooaegade jooksul tekkinud meessuhteid arvestada, siis päris loogiline, et kasutas lõpuks doonori abi. Maria ja Laura said juba ammu lapsed ja paljude hooaegade järgi peaks neil kõigil juba vanust üle 30 olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kurb kui nad lõpus ütlesid, et meie pilgu all on nad jäänud vanaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk “Padjaklubi” finaalosa