Esileht Kodunurk Padjakohvimasin Philips Senseo

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Padjakohvimasin Philips Senseo

Postitas:

Üle aasta on masin meid kenasti teeninud. Nüüd aga ajab millegipärast vett välja. Tundub, et viga on selles metallist osas (millesse asetad padja ja millest kohv läbi jookseb). Huvitav, kas see sõelaosa võib olla umbes? Kuidas asja parandada? Olen otsinud, aga pole näinud, et kuskil seda sõela eraldi müüdaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kasutan ka seda aparaati aegajalt ja vahepeal lasi ka vett läbi, aga enam millegipärast ei lase, kuigi midagi pole putitatud seal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka see masin juba paar aastat kasutuses. Teen ka 1-2 kuu järel katlakivi-hooldust, puhastan sõelakesi pidevalt, et seal sõela keskel molev auguke ära ei ummistuks. Teen seda pesukäsnaga. Siis hakkab ka rohkem kohvi tassi jooksma 🙂
Peab olema hästi ettevaatlik, et kasutatud kohvipatja nt küünega ei vigastaks, et kohvipuru süsteemi ei satuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oled seda alust tühjendanud kus kohvitass on? Sinna koguneb vesi.
Samuti katlakivi eemaldust peab tegema, ise lasen äädikavett oma 4X läbi ja siis 2X puhast vett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen seda keskmist osa nõudepesuvahendi ja kõva hambaharjaga puhastanud, sest kohvioad on rasvased ja tuleb puhastada rasva lagundava vahendiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Senseoga nii, et vahel ajab vett välja ja vahel jookseb kohvi asemel ka ainult helepruun vesi padjast läbi. Eks see masin rohkem üks kökats on, kui lõplikult üle viskab, ostan korraliku aparaadi. Kohvipatjade kasutamine ja masina hooldus on küll mugav, aga vahel teeb see masin hinge täis:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Padjakohvimasin Philips Senseo

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.