Esileht Kodunurk Padjakohvimasin

Näitan 6 postitust - vahemik 91 kuni 96 (kokku 96 )

Teema: Padjakohvimasin

Postitas:
Kägu

Teema on muidu kohvimasinatest.

Neist on juba kirjutatud mitu lehekülge. Aga räägi, mis sul uut on öelda kohvimasinate kohta.

aga sul, just kohvimasinate kohta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on juba aastaid Senseo kohvimasin. Väga mugav ja kiire variant, kui ei ole vaja just korraga mitmele inimesele kohvi teha. Meil lapsed veel kohvi ei joo, mehega kahekesi kohvijoojad, nii et sobib hästi. On olnud ka suur kohvimasin, piimavahustaja jmt, aga see ajas oma pidevate puhastamistega juba hulluks. Ma olen liiga mugav, ei taha suure kohvimasinga enam jantida. Padjamasin on just selline laisa inimese oma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Padjamasin on just selline laisa inimese oma.

Kui maitse eriti ei loe.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Padjamasin on just selline laisa inimese oma.

Kui maitse eriti ei loe.

Padjamasinaga saab väga head kohvi. Teine asi muidugi see, kui ei raatsi korralikke patju osta ja masinasse topitakse mõni säästuvariant.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Padjamasinaga saab väga head kohvi. Teine asi muidugi see, kui ei raatsi korralikke patju osta ja masinasse topitakse mõni säästuvariant.

Kõige maitselagedam ja kallim variant on kapselkohvimasin. Sobib üksikule erakule.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on mingi Nespresso kapselmasin. Igapäevaselt kasutame. Kohv on suurepärane, sest see on ju värskelt jahvatatuna suletud hermeetilisse kapslisse. Minu lemmik on Nicaragua (musta meega töödeldud araabika).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 91 kuni 96 (kokku 96 )


Esileht Kodunurk Padjakohvimasin