Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevi ei hakkagi, ainult määrib ????

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Päevi ei hakkagi, ainult määrib ????

Postitas:

Ma ei saa aru, mis toimub. Mul tavaliselt nii asjad ei käi ????. On põhjust põhjust muretseda?
Mul on juba 6 päeva hiljaks jäänud. Kaks päeva tagasi pühkides väga väike kogus eredat värvi verd nagu oli aga see oli tolleks päevaks kõik põhimõtteliselt v.a see, et õhtul hilja tuli veel üliõrna pruuni ollust. Mingeid päevadele viitavaid erilisi sümptomeid mul ka pole. Vahepeal oli ainult õrn valu alaseljas ja krambitamine aga rinnad pole üldse valusad ja nahk ka pole hell. Ühesõnaga erineb ikka tavapärasest. Eile siis tuli nagu pisut rohkem eredat punast ning paigaldasin tampooni. Pärast 3h otsustasin vaadata, et mis olukord on aga tampoon oli vaevu üldse verega koos. Olin paar tundi ilma pesukaitsmeta ja pühkides tuli jälle väikeses koguses eredat verd. Otsustasin siis tampooniga öö otsa olla. Hommikul selgus, et tampoon oli veerandi võrra määrdunud ja kogu veri oli nagu selline vana ja pruun. Hetkel istun siis tavalise pesukaitsmega, et näha, mis toimub.
Rasedustesti pole ma teinud. On mõtet teha üldse? Ov oli umbes 21 päeva tagasi. Täiesti võimalik, et võin rase olla. Aga siiski see määrimine??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 10:43; 11.02 14:38; 11.02 18:27; 11.03 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul seekord sama lugu. ei teagi, mida teha. aga veri pole ere, vaid pigem pruunikas ja voolus nii hele, et peaaegu ei saa arugi, et natuke määrib ja koguaeg on tunne, et KOHE hakkavad. ja jube raske on olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd sidemega 4h olnud ja side jumala puhas. Pühkides nagu pruunikat plöga on ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 10:43; 11.02 14:38; 11.02 18:27; 11.03 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui päevad ei hakka normaalselt, siis on tõesti võimalus, et rasedusega tegu. Ega enne teada ei saa, kui testi teed. See, kas vôib rasedusega tegu olla, pead sa ikka ise teadma vastavalt vahekorras oldule…
Kôige môistlikum siiski ju test ära teha, ega me sulle keegi rohkemat ütleda saa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mhmh ma loodan, et midagi muud valesti pole lihtsalt, sest aratile ka nii pikk aeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 10:43; 11.02 14:38; 11.02 18:27; 11.03 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oled testi ära teinud? Mina ka hetkel suht samas seisus.väikese erinevusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siiski mitte.uuel ringil olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, kuis teemaalgatajal läheb?
Apteekides müüakse rasedusteste ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka teada. Miks teema teha, kui ise anna märku kuidas kulgeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teemaalgataja.
Määris veel ja üldse väga imelik menses oli aga rase ma pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 10:43; 11.02 14:38; 11.02 18:27; 11.03 19:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevi ei hakkagi, ainult määrib ????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.