Esileht Ajaviite- ja muud jutud Paella Eesti söögikohtades

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Paella Eesti söögikohtades

Postitas:
Kägu

Kust võiks Eestis saada autentset paellat?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis on autentne paella? Igas Hispaania otsas tehakse erinevat paellat ja neid retsepte on sadu. Eestis on küsimus, et kuidas üldse saada söödavat paellat, sest siin pakutakse tihti mingit riismöginat paari teoga, mis ei ole isegi paellaga sarnane. Soovitan ise teha, kümneid kordi parem kui siin pakutavad.
Kui tahad ise teha, siis grilli peal suure paella panniga tehes tuleb kõige autentsem. Kõige tähtsamad koostisosad on kvaliteetne oliiviõli, küpsed tomatid, sibul, küüslauk, valge vein, safran, rohelised oad, kana ja mereannid omal valikul. Kõik muu on retsepti küsimus.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

ok, küsin siis uuesti. Millises söögikohas saab head paellat, mitte riisimöginat 2 teoga? Ise tegema ei hakka.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ok, küsin siis uuesti. Millises söögikohas saab head paellat, mitte riisimöginat 2 teoga? Ise tegema ei hakka.

Eestis ei saagi, tee ise. Palju lihtsam ei saaks üks toit olla.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millises söögikohas saab head paellat, mitte riisimöginat 2 teoga? Ise tegema ei hakka.

Võta pilet, sõida üle lahe ja söö terviseks: http://www.parrillaespanola.fi/paaruoat.php
Ehe paella Valenciana.

Kui ise kohe kuidagi teha ei taha.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teen samuti ise, sest ma vist isegi ei ole Eestis üheski menüüs paellat näinud :O mereannirisottot jms pakutakse küll, aga see pole ju see

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mereannirisottot jms pakutakse küll, aga see pole ju see

tihti ei pruugi see isegi risotto olla…

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teen samuti ise, sest ma vist isegi ei ole Eestis üheski menüüs paellat näinud :O mereannirisottot jms pakutakse küll, aga see pole ju see

Mina olen saanud küll, aga ega see eriti söödav ei olnud. Üleüldse ei tasu Eestis mereanniroogi väga tellida, kui Vahemereäärsed maitsed ehedalt meeles.

+4
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Paella Eesti söögikohtades