Esileht Ilu ja tervis päevad ei alga, rase ei saa olla

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: päevad ei alga, rase ei saa olla

Postitas:

Päevad on hilinenud 5 päeva, mul on 10 aastat käinud nag kellavärk, nihkudes maksimaalselt 1-2 päeva. Olen kasutanud kogu aeg kondoomi, mis ei ole purunenud. Stressi ei ole, kõik on hästi. Mis saab veel olla? Mingi tervisejama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 09:17; 20.01 22:34; 24.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee test ära, oleks päris huvitav teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee rasedustest, kui see negatiivne, lase arstil ka vereprooviga kontrollida. Nagu me kõik teame, et ole 100% kindlat rasestumisvastast vahendit olemas, kui siis ehk ainult steriliseerimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin testi – negatiivne. Tegin selle küll alles nüüd õhtusest uriinist, aga selge üks triip oli küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 09:17; 20.01 22:34; 24.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Päevad on hilinenud 5 päeva, mul on 10 aastat käinud nag kellavärk, nihkudes maksimaalselt 1-2 päeva. Olen kasutanud kogu aeg kondoomi, mis ei ole purunenud. Stressi ei ole, kõik on hästi. Mis saab veel olla? Mingi tervisejama…[/tsitaat]Sinu näide on ere tõestus sellele, et ka \”kellavärgiga\” naistel esineb mõnikord tsüklihäireid.
Tõenäoliselt oled täitsa terve ja tegemist lihtsalt tsüklihäirega, mida aegajalt igal naisel ette tuleb.

Seda tasuks lugeda naistel, kes väidavad, et on 20 aastat päevi lugenud ja muid ras.vastaseid vahendeid pole kasutanud ja et asi toimib 100%.

Sry, et lõpp läks teemast välja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle mina, teemaalgataja. Päevad algasid 1 päev peale testi tegemist:)
HEa, et mingit haigust ei ole…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 09:17; 20.01 22:34; 24.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis päevad ei alga, rase ei saa olla

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.