Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevad ei alga

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Päevad ei alga

Postitas:

Tere!
Nimelt püüan trist aastat ivf teel teist last saada. Tehtud lühikesed skeemid ja külmaringid, kuid viimane oli pikk skeem. See kahjuks samuti ebaõnnestus ja 7 nov algasid päevad. Nädal hiljem jälle veidi veritses ja terve kuu on vahelduva eduga õrnalt pruunikalt määrinud ja korralikke päevi siiani pole. Muutusin murelikuks js kirjutasin ka arstile aga tema justkui muret ei näinud ja käskis korralikke päevi oodata. Vahepeal hakkasin jubs mõtlema, et äkki siiski ûks embrûo kinnitus ja ehk on võimslik, et ikka rase olen. Samas kardan, sest olin see kuu haige ja sain antibiootikumi. On kellelgi nii olnud ja oskab öelda, millest päevade hilinemine olla võiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antibiootikumide tarbimine võib tsükli pikemaks ajada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 3 kuud tagasi ebaõnnestunud ivf. Tavaliselt päevad on 2 tsükliga normaliseerunud. Nüüd tsükkel juba 41 päeva (norm. mul 24). Tegin testi laupäeval, negatiivne. Samas tunnuseid ka nagu pole, et rase võiks olla, aeg-ajalt päevade moodi torked kõhus. Ei teagi, mis mõelda. Kui varsti päevad ei hakka, teen veel testi. Niikaua ootan siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi kogemusi, et 1päev enne veretesti tehtud tavaline test mis oli negatiivne aga verest siiski näitab rasedust- või pole mõtet loota?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on veretest täpsem, kui kodune uriinitest. Uriini pidavat hormoon hiljem jõudma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevad ei alga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.