Esileht Ilu ja tervis Päevad ja seedehäired

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Päevad ja seedehäired

Postitas:

Kas teil on ka vahetult enne päevi ja nende alguses seedehäired? Peeretan, mis kole…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, lööb kõhu lahti. see pidi olema sarnane nähtus nagu raseduse ajal – kõik limaskestad muutuvad kohevamaks, eritavad rohkem eritisi ja nii ka soolestik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul just läheb nii kaheks päevakskõht täiesti kinni. Nagunii on valus, siis veel see kogunev roojamass. Enne sünnitust aga oli kõht päevade ajal lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

jep, tekivad gaasivalud (ehk siis tekivad gaasid ja välja nad ka eriti tulla ei taha).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jah, lööb kõhu lahti. see pidi olema sarnane nähtus nagu raseduse ajal – kõik limaskestad muutuvad kohevamaks, eritavad rohkem eritisi ja nii ka soolestik.[/tsitaat]
Jah, sama siin. Kogu aeg oleks nagu kõht lahti. Ainevahetus kiireneb, vesi tuleb organismist välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka enne päevi ja päevade ajal jube gaasivalu ja kõht lahtisemapoolne. Eks selline üleüldine puhastus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vaheldumisi kõht lahti ja kinni, gaasid on ka aegajalt ja kerged kõhuvalud, mitte päevade moodi valud, vaid üleval pool.
Kõige ebamugavam on siis, kui on päevade alakõhuvalud ja gaasivalud koos, siis lamaks küll vaid voodis sooja teki all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nii, et enne päevi umbes 1 nädal ma üldse suuremale asjale ei lähe. Ja kui siis ükskord lähen, siis samal momendil algavadki päevad. Koos kakamisega tulevad esimesed tilgad päevade verd.
Gaasidega pole eriti aru saanud. Kõht on nagunii hirmus punnis ja raske, kõik nagu seisab ühe koha peal sees. Üle kere olen paistes, mis hirmus. Näpud on nagu sardellid ja jalad on paistes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Päevad ja seedehäired

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.