Esileht Ilu ja tervis Menopausijärgne vereeritus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Menopausijärgne vereeritus

Postitas:
Kägu

Olen 51 a. umbes 2a. pole päevi enam olnud. Nüüd korraga hakkas täna määrima ja olen väga mures, sest netist loen, et emakavähi esimeseks sümptoomiks on verejooks, mis võib olla menopausijärgne vereeritus. Kas selle murega on nädalavahetusel võimalik kiiresti kuhugi naistearstile pöörduda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti tavaline asi, mul on mitmel tuttaval veel selliseid üllatuspäevi olnud. Kontrollima peab muidugi, aga mingit kiiret küll ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
nyah nyah

Igas synnitusi vastu võtvas haiglas on valvegynekoloog. Lähima juurde lähedki, kui närvid kannatada ei anna. Nad saavad Su murest aru kyll. Kas valves juhtub olema dr. Leebe või dr. Lihunik, on muidugi õnneasi, aga keegi ikka tegeleb Su probleemiga & tyhine probleem see ometi ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paar päeva muidugi midagi ei muuda, aga kuid naistearsti järjekorras passida igatahes ka ei maksa. Põhjus VÕIB olla süütu, aga igasuguse menopausijärgse günekoloogilise veritsuse puhul on oluline välistada endomeetriumi pahaloomuline kasvaja. Õnneks just tänu varases staadiumis tekkivale veritsusele avastatakse endomeetriumikasvajad enamasti õigel ajal, mil nad on veel ravitavad ja prognoos hea. Selles mõttes ei taha sugugi teema autorit asjata hirmutada, aga sellist kergekäelist hoiakut, et “täitsa tavaline asi” ja “MINGIT kiiret küll ei ole”, samuti ei tohi propageerida. Mõni inimene võib niisuguse postituse toel kuid või aastaid naistearsti juurde minekut edasi lükata ja lasta oma pahaloomulisel haigusel ravimatuks muutuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selgituseks: mingit kiiret ei ole käis teemaalgataja selle lause kohta, et ehk saaks nädalavahetusel arsti juurde minna. Aga nagu ikka, saab seda “oskuslikult” tõlgendades nihutada kuude pikkuse ootamise soovituseks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ilu ja tervis Menopausijärgne vereeritus