Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevad pärast peetumist

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Päevad pärast peetumist

Postitas:

Vabandan, et ma nii täpselt kirjeldan aga siis on minu küsimusele võibolla lihtsam vastata.
Veebruaris oli mul raseduse peetumine 10+1nädalal. Siis nädal hiljem tehti puhastus. Esimesed päevad pärast puhastust oli 06.04,verd tuli normaalselt mitte nii vererohked nagu kuulnud olen, peale puhastust. Nüüd teist korda hakkas tsükkel 04.05ja nüüd hakkasid päevad küll rohke verega ja tuli teisel tsüklipäeval klompidega. On see kellegil veel nii olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klomppe võib ikka tulla, endalgi tulnud vahepeal. Aastas mõned tsüklid on sellised olnud küll. Aga klombid pole eriti suured. Sellised väiksemad .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan, et ma nii täpselt kirjeldan aga siis on minu küsimusele võibolla lihtsam vastata.

Veebruaris oli mul raseduse peetumine 10+1nädalal. Siis nädal hiljem tehti puhastus. Esimesed päevad pärast puhastust oli 06.04,verd tuli normaalselt mitte nii vererohked nagu kuulnud olen, peale puhastust. Nüüd teist korda hakkas tsükkel 04.05ja nüüd hakkasid päevad küll rohke verega ja tuli teisel tsüklipäeval klompidega. On see kellegil veel nii olnud?

Minul oli peetumine 12+nädalal detsembri lõpus, koheselt tbl puhastus. Jaanuaris ka kirurgiline järelpuhastus. Esimsed pp jaanuari lõpus. Taiesti tavalised pp olid. Veebr lõpu poole teised pp ja paar esimest päeva olid ikka ülivererohked, klompidega. Ehk mul siis samamoodi. Peale neid pp hakkasime ka uuesti rasestuda proovima ja üllatuslikult õnnestus kohe esimesel kuul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kirurgiline puhastus 16.04, ootan oma esimesi päevi umbes nädalapärast.
Ennem seda tehti 3x tableti aborti, ei toiminud minul.
Peale kirurgilist puhastust umbes 5päeva pärast käisime kalal, kui äkki tundsin, kuidas midagi püksi voolas. Selgus, et umbes peopesa suurune limane suur klimp. Midagi jäi vist kirurgilisest sisse, aga õnneks tuli välja ise. 2 ndla pärast oli arsti kontroll. Vaatas uhga ja ütles, et kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 september tehti kirurgiline puhastus. Esimesed päevad 5 oktoober, teised, nati vererikkamad olid 29 oktoober ja siis olin rase.

Hetkel 29+4.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 22:02; 30.05 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on peetunud 2 rasedust, aga üsna alguses, 6.-7. nädalal. Tehti tabletipuhastus, tsükkel oli pärast seda nagu ennegi, vererohkem ei olnud. Pärast esimest peetumist pidasime pikema vahe, aga pärast teist peetumist hakkasime ülejärgmisel kuul uuesti üritama ja jäin kohe rasedaks (sel korral õnnestus rasedus ilusti lõpuni kanda).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline et mul hakkab siis tänasest tableti puhastus. Rasedus katkes 8+4 ja avastati 13+0. Kas vōiksin proovida juulis rasestuda. Ma eeldan et juunis ei ole mōistlik ja nähtavasti ka vōimatu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline et mul hakkab siis tänasest tableti puhastus. Rasedus katkes 8+4 ja avastati 13+0. Kas vōiksin proovida juulis rasestuda. Ma eeldan et juunis ei ole mōistlik ja nähtavasti ka vōimatu

Loodetavasti läheb kõik hästi, siis ootaks esimesed päevad ära ja prooviks siis. Ma tegin nii. Mul ka regullaarsed tavaliselt. Aga nende normi minek võib aega võtta. Mul esimene katse peale esimest tsüklit ei õnnestunud, kuna tsükkel oli lühem aga teine kord sain täppi. Pärast puhastust jõin nõgese teed, lisasin maca pulbrit dieeti ja b kompleks vitamiine. Vb aitasid. Vb olin fertiilne. Esimene kord jäin kohe rasedaks. Lase uurida progesterooni taset kui uuesti rase.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 22:02; 30.05 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peetumine lõi keha stressi. Esimesed päevad olid küll tavapärased, aga siis juhtus midagi. Näkku tekkis tohutu akne, päevi polnud mitu kuud ja siis tsükkel taastus ning üsna pea jäin last ootama uuesti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline et mul hakkab siis tänasest tableti puhastus. Rasedus katkes 8+4 ja avastati 13+0. Kas vōiksin proovida juulis rasestuda. Ma eeldan et juunis ei ole mōistlik ja nähtavasti ka vōimatu

Rasedus ikka peetus. Peetumine – areng/süda seiskub ja rasedus ise ei katke. Katkemine – rasedus katkeb ise, tableti/mehaanilist puhastust ei vaja.

Teemasse. Rasedus peetus 8+5, puhastus tablettidega ja verejooks oli meeletu. Esimesed päevad 41 päeva hiljem ja väga väikese veritsusega. Minul lõi peetumine organismis hormoonid nii tugevalt sassi, et vajasin viljatusravi arsti abi. Väiksed klombid on emaka limaskest ja suurel osal naistel esineb seda. Mõnel juhul annavad klombid märku hormonaalsetest muutustest (ma täpselt ei mäleta mis hormoon see oli aga inglise keeles googeldades leiad kindlasti infot).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevad pärast peetumist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.