Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevad pärast peetumist

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Päevad pärast peetumist

Postitas:
Kägu

Vabandan, et ma nii täpselt kirjeldan aga siis on minu küsimusele võibolla lihtsam vastata.
Veebruaris oli mul raseduse peetumine 10+1nädalal. Siis nädal hiljem tehti puhastus. Esimesed päevad pärast puhastust oli 06.04,verd tuli normaalselt mitte nii vererohked nagu kuulnud olen, peale puhastust. Nüüd teist korda hakkas tsükkel 04.05ja nüüd hakkasid päevad küll rohke verega ja tuli teisel tsüklipäeval klompidega. On see kellegil veel nii olnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Klomppe võib ikka tulla, endalgi tulnud vahepeal. Aastas mõned tsüklid on sellised olnud küll. Aga klombid pole eriti suured. Sellised väiksemad .

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandan, et ma nii täpselt kirjeldan aga siis on minu küsimusele võibolla lihtsam vastata.

Veebruaris oli mul raseduse peetumine 10+1nädalal. Siis nädal hiljem tehti puhastus. Esimesed päevad pärast puhastust oli 06.04,verd tuli normaalselt mitte nii vererohked nagu kuulnud olen, peale puhastust. Nüüd teist korda hakkas tsükkel 04.05ja nüüd hakkasid päevad küll rohke verega ja tuli teisel tsüklipäeval klompidega. On see kellegil veel nii olnud?

Minul oli peetumine 12+nädalal detsembri lõpus, koheselt tbl puhastus. Jaanuaris ka kirurgiline järelpuhastus. Esimsed pp jaanuari lõpus. Taiesti tavalised pp olid. Veebr lõpu poole teised pp ja paar esimest päeva olid ikka ülivererohked, klompidega. Ehk mul siis samamoodi. Peale neid pp hakkasime ka uuesti rasestuda proovima ja üllatuslikult õnnestus kohe esimesel kuul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul oli kirurgiline puhastus 16.04, ootan oma esimesi päevi umbes nädalapärast.
Ennem seda tehti 3x tableti aborti, ei toiminud minul.
Peale kirurgilist puhastust umbes 5päeva pärast käisime kalal, kui äkki tundsin, kuidas midagi püksi voolas. Selgus, et umbes peopesa suurune limane suur klimp. Midagi jäi vist kirurgilisest sisse, aga õnneks tuli välja ise. 2 ndla pärast oli arsti kontroll. Vaatas uhga ja ütles, et kõik ok.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevad pärast peetumist