Esileht Ilu ja tervis Päevad, pillid.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Päevad, pillid.

Postitas:

Mure on selline, et tahaks saada lahti suuremast valust ja tahaks et vähem verd erituks… Ning ma pole kunagi olnud vahekorras ega midagi sellist aga tahaks lihtsalt vähendada, sest ma tõesti vihkan päevi no lausa südamest vihkan… Koguaeg tulevad mental brealdownid ja ei oska kuidagi olla, ebamugav on… Lapsi tulevikus ma ühel või teisel moel ei taha… Aga ma ei tea kuidas pillidega alustadagi. Ma tahaksin lihtsalt mugavamat elu elada… ma ei jaksa lihtsalt ja tampoone ma ka kasutada ei julge. Olen alles 17 ja päevad on veel ebaregulaarsed mistõttu nad hilinevad enamasti.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine naistearsti juurde, räägi talle oma mured. Pillidega ei saa ise heast peast nagu nii alustada. Neid ilma retseptita ei saa. Omast kogemusest võin öelda, et minu ebaregulaarsed, valudega päevad muutusid pärast pillide kasutama hakkamist väga regulaarseks ja valusid ka enam pole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan minipille ja mul pole nendega üldse päevi. Leia endale oma günekoloog (nagunii peaks naine iga teatud aja tagant kontrollis käima), kellega oma muret arutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pillid aitavad tõesti, nendega ei olnud mingeid probleeme

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul küll valu ära ei võtnud. Isegi ei vähendanud. Regulaarsed olid päevad ka enne pillide kasutamist. Samuti polnud pillidel mingit pos. mõju aknele. Loobusin peale seda, kui olin aastate jooksul 4-5 erinevat pillisorti ära proovinud, sest tavapärane kogus Ibumaxi kulus ikka, lisaks veel pillide kõrvaltoimed. Enamikel vist õnneks läheb paremini kui mul.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei saa üldse mingeid pille kasutada, sest siis kogu aeg verd voolab. Olen proovinud erinevaid, nii pille kui plaastreid, ikka sama jama, siis ongi nonstop päevad, mis järele ei jää, pluss veel see, et siis kaasnevad igasugused muud probleemid.

Arst ütles, et sellega võib isegi neli kuud minna, enne kui ühtlustub, no tänan väga, ma ei taha neli kuud järjest veritseda ja loota, et äkki viiendal kuul midagi muutub. Päevad on mul väga vererohked, aga vähemalt jääb see vahepeal järgi. Kolm päeva lahmab hullusti (kasutan super pluss tampoone ja igaks juhuks ka sidet, sest sageli hakkab läbi laskma, kui olen olukorras, et paari tunni järel ei saa vahetada), aga siis on jälle okei. Pillidega on kogu aeg ühtlane veritsus, kogu aeg, nonstop. On küll vähem kui tavaliste päevade ajal, aga on kogu aeg.

Nii et noh, ei pruugi see pillide söömine abiks olla kõigile. Aga igal juhul sa pead minema günekoloogi juurde oma jutuga, sest sa ei saa minna neid pille apteegist lihtsalt niisama ostma. See, kas sa oled juba alustanud seksuaalelu või mitte, pole kuidagi määrav. Räägidki ära oma mure, et tahaksid, et päevad väheneksid.

Aga igal juhul ära oota, et see on kindel ja kohene lahendus. Võimalik, et esimesed pillid, mille arst sulle kirjutab, ei sobi. Siis lähed tagasi ja räägid, et ei sobi, proovite midagi muud. Kui näkkab, siis leiad sellise, mis sulle sobib. Kui ei näkka, siis pole muud kui olukorraga leppida.

P.S. mul vähemalt ei valuta kuskilt, selle võrra mul on lihtsam asja taluda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Päevad, pillid.