Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevade algamine, positiivseks jäämine ja vabalt võtmine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Päevade algamine, positiivseks jäämine ja vabalt võtmine

Head triibupüüdjad, mis nippe teie kasutate siis, kui järjekordselt punased sisse marsivad ja unistus oodatud rasedusest kokku kukub? Kuidas tulete emotsionaalselt toime igakuise rütmiga (ovulatsiooni arvutamine, hoogne tegutsemine, erinevate raseduse tunnuste tajumine ja mitte oodatud päevade algus)?

Meil on kolmanda lapse soov ja varsti hakkab aasta katsetamisest täis saama, suvel oli ka peetumine. Mõistusega saan aru, et 35+ vanuses võibki rasedaks jäämine aega võtta, aga suvel see ju õnnestus peaaegu kohe ja naistearst ütleb, et füsioloogiliselt on kõik hästi. Võtan vitamiine, tsükkel on regulaarne, teen ovulatsiooniteste (mis näitavad igal kuul ov toimumist), tegutseme viljakal perioodil, aga tulemust siiani ei ole. Kindlasti on oluline osa selles, et mõtlen üle, sest soovin nii väga rasedaks jääda.

Eile algasid järjekordsed päevad ja olin ikka päris pettunud, sest enesetunne oli teistmoodi kui tavaliselt enne päevi ja seni regulaarne tsükkel nihkus kaks päeva edasi. Rasedust ei olnud, jõudsin eile hommikul rasedustesti teha. Löristasin õhtul peatäie nutta, sai kergem küll. Lubasin endale teadlikult kurb olla teemal, mis minu jaoks nii tähtis on.

Kuidas olla sellel Ameerika raudteel positiivne ja suuta vabalt võtta (hetkel tundub see mulle peaaegu, et ületamatult keeruline)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll 9s kuu proovimist aga püüan mitte võtta seda kinnisideena. Kuskil esimesed nii 5 kuud olin ka täiesti kinni selles (ma arvan, et paljud triibupüüdjad samastuvad). Tsüklid venisid vahepeal mammuttsükliks, meeleolu oli mõru koguaeg, et miks ei jää. Nagu ikka.
Kuid siis mõtlesin ümber kõik endale, kasutan seda aega mil ma rase veel ei ole ja mõtlen, et küll ta tuleb kui arvab, et on paras aeg. Võtan võimalikult vabalt seda aega hetkel.
Eks vahel on ikka mõni päev kus mõtlen, et issand varsti tiksub aasta täis ja ma ei jää rasedaks. Siis mõtlen neile kes on püüdnud aastaid juba ja siiani tulutult, ning see toob maapeale tagasi, et küll tuleb.
Eks ikka punaste alguses meel kurb aga positiivne on selle juures see, et saab uuesti proovima hakata. Aga eks ta igaleühele ole raske kui proovid ja proovid ja ei jää.
Lihtsalt ei tohi kinnisideena võtta ja tuleb ennast vabaks lasta. Igal asjal on oma aeg. Iga asi juhtub just siis kui kõige vähem seda ootad.

Pea püsti ja kiireid triipe sulle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme püüdnud pea 2 aastat rasestuda. Kui ravimeid ei tarvita ongi mul 4x aastas päevad, ov ei toimu. Päevad on kogu aeg nii käinud (vahepeal pillidega regulaarne). Augustis rasestusin ravimite toimel, kuid raasedus peetus. Uuest aastas hakkasin uue arsti juures käima ja nüüd esimene ring rohtudega.
Täna oli esimene päev, mil testida (arvestades 28p tsüklit), et äkki olen rase, kuid nagu ikka – 1 väga selge triip ja kõik.
Täna on meeleheide peal, nii kurb ja tühi tunne on… On ka helgemaid päevi, kus mõtlen, et ju ei ole veel aeg ja ma ju suvel rasestusin, seega on see võimalik ning küll ta tuleb kui õige aeg. Aga on aegu, kus see ei lohuta, kus mitte miski ei aita ja tahaks lihtsalt nutta ja jalgadega vastu maad tampida.
Eks aitab ilmselt see kui lõpuks rasedaks jään ning oma beebi kätel on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vist ka staaži paar aastat. Vanus ka suht kõrge.
Täna algavad vist päevad… Lootust oli see tsükkel omajagu, OV tuvastatud UH-s, limakest paras jne. Mitu Olin ootust täis, kuna mitu tsüklit olid jamad, küll ei toimunud OV-d, küll tekitas stimulatsioon jamasid… Ja ikka ja jälle on tulemus ümmargune 0.
Järjest enam tahaks käega lüüa. Kogu see mõõtmine, tablettide söömine, vahekorra ajastamine, pettumine. Olen väsinud sellest kõigest.
Aga LAP-i aeg on paigas ja seal peaks ära käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10a olin staažikas triibupüüdja – minu soovitus: leidke endale mingit muud tegevust ka. See pidev kuust-kuusse keha jälgimine, testimine, raviskeemid jne – jooksutab juhtme korralikult sassi.
Mul on soovitud arv lapsi olemas. Esimene tuli siis kui olin käega löönud ja viljatuskliinikusse juba aja kinni pannud. Teine tuli just siis kui läksin töö kõrvalt täiendõppele – käisin tööl, vabal ajal õppisin teooriat ja käisin praktikat tegemas – mingi aeg jäid päevad ära…
Kolmas tuli samuti siis kui töö juures sain just karjäärile hoo sisse (see eeldas ikkagi mitmeaastast õpet ja tööle pühendumist) – kõik sujus nii hästi (edutamine, palgatõusud) kui mul tuli juba sünnituspuhkusele jääda.
PS! See päevadeaegne nutmine on täitsa ok. Tulebki oma emotsioonid välja elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kui tuttav teema. Ise üritasin 1,3 aastat kui lõpuks ōnnestus ja see ka tänu ravimitele.
Kōige raskemad olid vist esimesed 6 kuid kuna pärast pillide lopetamist oli tsükkel lootusetult sassis ja ka see tekitas lisastressi. Siis sain Duphastoni peale ja see pani tsükli normaalselt käima, siis oli edasi sellevõrra lootus suurem kuid ikka ei midagi.. paar kuud oli ikka nii, et ma olin omadega ikka päris masenduses, päevade algamine muserdas täielikult, reaalselt tundsin viha inimeste vastu kes lapsi ei soovinud aga kellel oli see oli onnestunud, ei suutnud moista miks nemad saavad ja mina ei saa. Mingi hetk otsustasin et aitab küll, tuleb siis kui tuleb, elu läheb kkka samas joones edasi, keskendusin tööle ja muudele asjadele ja sain sellest üle, kuni tiksuski aasta tâis, siis otsustasin et lähen gûnekoloogi juurde, tuvastas mul
PCO ja saatis viljatuskliinikusse. Seal kinnitati PCO-d ja kirjutati valja OV-d stimuleerivad ravimid, pärast esimest kuuri jäingi rasedaks. Vahetult enne rasedaks jäämist jõudsin veel korra sõbrannale muret kurta ja ta ōlul nutta et miks ometigi ei ōnnestu, aga läks hoopis nii 🙂 Ma tean, et minul läks kergemalt kui mõnel teisel aga lootust ei tohi kaotada, ükskōik kui kaua ka ei läheks, see väike lootuskiir tegelikult aitab ka veidi kergemini sellist asja lâbi teha. Ja kui probleem on, siis kindlasti tuleb esimesel voimalusel arsti külastada, mitte lihtsalt uritada mitu aastat niisama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevade algamine, positiivseks jäämine ja vabalt võtmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.