Esileht Ilu ja tervis Päevade aluspüksid – keegi kasutanud, kuidas kogemused?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Päevade aluspüksid – keegi kasutanud, kuidas kogemused?

Postitas:

Viimasel ajal olen tähele pannud, et pakutakse uudset menstruatsioonivahendit – spetsiaalsed päevade püksid. Kas keegi on kasutanud, kuidas on kogemus? Hea, halb? Kas need on paksud ja ebamugavad nagu mähkmed? Mugavamad kui sidemed?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paluks pilti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel ajal olen tähele pannud, et pakutakse uudset menstruatsioonivahendit – spetsiaalsed päevade püksid. Kas keegi on kasutanud, kuidas on kogemus? Hea, halb? Kas need on paksud ja ebamugavad nagu mähkmed? Mugavamad kui sidemed?

Mensese püksikud? Nagu lamava haige mähkmed? See on jah uus trend. Kõik kes midagi moest teavad, kannavad neid. Tampoonidega ei jända enam keegi.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 20:00; 21.08 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja mõtleb vist neid?
https://www.viljakusmonitor.ee/tootekategooria/lekkekindlad-aluspuksid/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt neidsamu jah kuigi netis olen müügil näinud kolmpakki selle hinnaga, mis see Eesti netipood ühe paari eest küsib. Idee mulle täitsa meeldib, iseasi kas reaalselt püksid toimivadki nii nagu promovideo näitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja mõtleb vist neid?

https://www.viljakusmonitor.ee/tootekategooria/lekkekindlad-aluspuksid/

Minu jaoks need lahenduseks poleks, sest mul tuleb teinekord sellise trukiga, et viskab kohe kõrvalt välja. Nende pükste kuju vaadates need sedalaadi asju ära ei hoia.

Teine mure on mul öösel, sest siis jookseb veri tagumiku vahelt selja alla. Võin end pakkida ja lappida, kuidas tahan, aga ikka suudan voodi ära määrida. Viimasel ajal olen isegi täiskasvanute uriinipidamatuse püksmähkmeid kasutanud, aga ikka…

Need püksid on mõeldud ilmselt väga vähese vooluse puhul või viimase päeva jaoks, kus ainult pisut määrib.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.08 20:25; 21.08 21:22; 22.08 17:41; 22.08 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajaviide?…

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis mugavaks elus, kui just iga päev pesu pesta ei taha, peaks neid paare olema nagu umbes 10 paari ja lõpuks käib kogu kuivanud kupatus pesumasinasse?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja mõtleb vist neid?

https://www.viljakusmonitor.ee/tootekategooria/lekkekindlad-aluspuksid/

Minu jaoks need lahenduseks poleks, sest mul tuleb teinekord sellise trukiga, et viskab kohe kõrvalt välja. Nende pükste kuju vaadates need sedalaadi asju ära ei hoia.

Teine mure on mul öösel, sest siis jookseb veri tagumiku vahelt selja alla. Võin end pakkida ja lappida, kuidas tahan, aga ikka suudan voodi ära määrida. Viimasel ajal olen isegi täiskasvanute uriinipidamatuse püksmähkmeid kasutanud, aga ikka…

Need püksid on mõeldud ilmselt väga vähese vooluse puhul või viimase päeva jaoks, kus ainult pisut määrib.

Täname detailse info eest, hakkas iiveldama küll.

+3
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 20:00; 21.08 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja mõtleb vist neid?

https://www.viljakusmonitor.ee/tootekategooria/lekkekindlad-aluspuksid/

Minu jaoks need lahenduseks poleks, sest mul tuleb teinekord sellise trukiga, et viskab kohe kõrvalt välja. Nende pükste kuju vaadates need sedalaadi asju ära ei hoia.

Teine mure on mul öösel, sest siis jookseb veri tagumiku vahelt selja alla. Võin end pakkida ja lappida, kuidas tahan, aga ikka suudan voodi ära määrida. Viimasel ajal olen isegi täiskasvanute uriinipidamatuse püksmähkmeid kasutanud, aga ikka…

Need püksid on mõeldud ilmselt väga vähese vooluse puhul või viimase päeva jaoks, kus ainult pisut määrib.

Arsti poole pole mõelnud pöörduda? Madratsit vahetad iga kuu, kui isegi mähkmed, mis uriini ja väljaheiteid kinni peavad ei suuda sinu uputust ära hoida? Sul tuleb mingi liiter ööga ära või lihtsalt meeldib sellist haiget fantaasiat kirja panna?
Need püksid on mõeldud normaalse vooluse korral, enamus siiski ei kaota päevadega paari liitrit verd.

+2
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 20:53; 22.08 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja mõtleb vist neid?

https://www.viljakusmonitor.ee/tootekategooria/lekkekindlad-aluspuksid/

Minu jaoks need lahenduseks poleks, sest mul tuleb teinekord sellise trukiga, et viskab kohe kõrvalt välja. Nende pükste kuju vaadates need sedalaadi asju ära ei hoia.

Teine mure on mul öösel, sest siis jookseb veri tagumiku vahelt selja alla. Võin end pakkida ja lappida, kuidas tahan, aga ikka suudan voodi ära määrida. Viimasel ajal olen isegi täiskasvanute uriinipidamatuse püksmähkmeid kasutanud, aga ikka…

Need püksid on mõeldud ilmselt väga vähese vooluse puhul või viimase päeva jaoks, kus ainult pisut määrib.

Arsti poole pole mõelnud pöörduda? Madratsit vahetad iga kuu, kui isegi mähkmed, mis uriini ja väljaheiteid kinni peavad ei suuda sinu uputust ära hoida? Sul tuleb mingi liiter ööga ära või lihtsalt meeldib sellist haiget fantaasiat kirja panna?

Need püksid on mõeldud normaalse vooluse korral, enamus siiski ei kaota päevadega paari liitrit verd.

Olen küll! Käin seal väga regulaarselt – 2 korda aastas. See on minu eripära.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.08 20:25; 21.08 21:22; 22.08 17:41; 22.08 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täname detailse info eest, hakkas iiveldama küll.

Oksenda, nuta ka, ikka lahinal ja tunde!

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine mure on mul öösel, sest siis jookseb veri tagumiku vahelt selja alla. Võin end pakkida ja lappida, kuidas tahan, aga ikka suudan voodi ära määrida. Viimasel ajal olen isegi täiskasvanute uriinipidamatuse püksmähkmeid kasutanud, aga ikka…

Raske on super pluss tampoon sisse torgata?

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 00:03; 22.08 21:40;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Teine mure on mul öösel, sest siis jookseb veri tagumiku vahelt selja alla. Võin end pakkida ja lappida, kuidas tahan, aga ikka suudan voodi ära määrida. Viimasel ajal olen isegi täiskasvanute uriinipidamatuse püksmähkmeid kasutanud, aga ikka…

Raske on super pluss tampoon sisse torgata?

Miks sa arvad, et ma seda ei tee? Loomulikult on super pluss tampoon ja ööside. See on täiesti mõttetu kombinatsioon. Kõige “hullemal” ajal jätkub 1-2 tunniks. Veel olen proovinud mooncupi + mähkmelaadne side. Kah ei aita.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.08 20:25; 21.08 21:22; 22.08 17:41; 22.08 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine mure on mul öösel, sest siis jookseb veri tagumiku vahelt selja alla. Võin end pakkida ja lappida, kuidas tahan, aga ikka suudan voodi ära määrida. Viimasel ajal olen isegi täiskasvanute uriinipidamatuse püksmähkmeid kasutanud, aga ikka…

Raske on super pluss tampoon sisse torgata?

Miks sa arvad, et ma seda ei tee? Loomulikult on super pluss tampoon ja ööside. See on täiesti mõttetu kombinatsioon. Kõige “hullemal” ajal jätkub 1-2 tunniks. Veel olen proovinud mooncupi + mähkmelaadne side. Kah ei aita.

Kuidas sa sellise igakuise verekaotuse peale elus oled? Ja arst ütlebki- tore, see on sinu eripära-?
Miks alati just Perekoolis sellised ekstreemsused istuvad? A`la- võtsin kuu ajaga juurde 20 kilo, ilma,et söömine oleks muutunud, kaotan iga kuu liiter-paar verd ja see on normaalne jne. jne. Või siis pigem mõeldakse jutukesi välja, et vaielda saaks.

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 20:53; 22.08 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine mure on mul öösel, sest siis jookseb veri tagumiku vahelt selja alla. Võin end pakkida ja lappida, kuidas tahan, aga ikka suudan voodi ära määrida. Viimasel ajal olen isegi täiskasvanute uriinipidamatuse püksmähkmeid kasutanud, aga ikka…

Raske on super pluss tampoon sisse torgata?

Miks sa arvad, et ma seda ei tee? Loomulikult on super pluss tampoon ja ööside. See on täiesti mõttetu kombinatsioon. Kõige “hullemal” ajal jätkub 1-2 tunniks. Veel olen proovinud mooncupi + mähkmelaadne side. Kah ei aita.

Kuidas sa sellise igakuise verekaotuse peale elus oled? Ja arst ütlebki- tore, see on sinu eripära-?

Miks alati just Perekoolis sellised ekstreemsused istuvad? A`la- võtsin kuu ajaga juurde 20 kilo, ilma,et söömine oleks muutunud, kaotan iga kuu liiter-paar verd ja see on normaalne jne. jne. Või siis pigem mõeldakse jutukesi välja, et vaielda saaks.

Söön usinalt rauda. Tõsi, mul on haprad küüned ja juuksed ning tihti on väsimust.

Olen käinud erinevate arstide juures. Kõik on kinnitanud sama – emakalimaskesta ebanormaalne paksenemine on minu eripära. Olen käinud kord isegi puhastusel sellega. Samuti on kord üks teine arst (vahetult enne päevi tehtud UH peale) ära ehmatanud ning oli veendunud, et see on midagi halba. Võttis emaka limaskestast proovi. Aga nii selle kui ka kunagi varem tehtud puhastuse proovid näitasid, et midagi halba ei ole. Kui vahetult pärast päevi lähen UH-sse, siis on näha, et limaskesta paksus on täiesti normaalne. Tsükli teises pooles hakkab hooga kasvama. Ja, kui päevad käes, siis…

Paar aastat tagasi avastati hulgimüoomid, mis kasvavad vaikselt, aga järjekindlalt. See on olukorra muidugi veel hullemaks teinud. Aga esialgu veel kannatan. Üleminekuiga on kohe käes. Olen 49. Ja siis ehk probleem laheneb iseenesest.

Hormoonid teevad seda kõike. Östrogeenitase on mul ebanormaalselt kõrge.

Imelik, miks peaks selliseid asju valetama?

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.08 20:25; 21.08 21:22; 22.08 17:41; 22.08 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kipun arvama, et mehi diskrimineeriv teema.
Ka meestel oleks vaja selliseid püksikuid. Näiteks selleks, et mõne jämeda rihmaga neiu puhul erutust ja selle tulemust kuhugi mahutada või siis ka näiteks eesnäärme probleeme mahutada.
Mitte ühtegi toetavat linki adminnilt ega aktiivselt perekoolikalt. Vähemalt pikett peaks ikka toimuma?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar aastat tagasi avastati hulgimüoomid, mis kasvavad vaikselt, aga järjekindlalt. See on olukorra muidugi veel hullemaks teinud. Aga esialgu veel kannatan. Üleminekuiga on kohe käes. Olen 49. Ja siis ehk probleem laheneb iseenesest.

Hormoonspiraali oled proovinud? Müoomide puhul vältimatu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 00:03; 22.08 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa sellise igakuise verekaotuse peale elus oled? Ja arst ütlebki- tore, see on sinu eripära-?
Miks alati just Perekoolis sellised ekstreemsused istuvad? A`la- võtsin kuu ajaga juurde 20 kilo, ilma,et söömine oleks muutunud, kaotan iga kuu liiter-paar verd ja see on normaalne jne. jne. Või siis pigem mõeldakse jutukesi välja, et vaielda saaks.

Kui ebameeldivad on sellised üldistajad… Minul on nii, kõigil peab olema. Saa ometi ükskord aru, kõik ei ole sellised nagu sina, inimesed ON erinevad.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind teeb murelikuks selle asjanduse hügieen: 2 tampoonitäit veritse sinna sisse ja “pese külma veega”? Huvitav, kaua see asjandus kuivab ka? Kui päevas läheb mitu püksi ja see imav sisu tõenäoliselt ei kuiva üliruttu, mitu paari neid peab siis olema? No mai tea, side haiseb ka lõpuks, kui need kaks tampoonitäit seal ükskõik kui antimikroobses pesus soojenevad… sry, üsna mitteatraktiivne toode. Iga kell eelistan oma anumat edasi, mitte ei kanna verd püksis kaasas.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutaks väga vähese määrimisega päevadel, kui anuma kasutamine tundub liig. Mul on mitu sellist päeva tsükli jooksul (enne kui keegi uurib, kas arsti juurde ei ole mõelnud pöörduda, siis olen pöördunud ja kõik ok). Aga pole raatsinud osta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kipun arvama, et mehi diskrimineeriv teema.

Ka meestel oleks vaja selliseid püksikuid. Näiteks selleks, et mõne jämeda rihmaga neiu puhul erutust ja selle tulemust kuhugi mahutada või siis ka näiteks eesnäärme probleeme mahutada.

Mitte ühtegi toetavat linki adminnilt ega aktiivselt perekoolikalt. Vähemalt pikett peaks ikka toimuma?

Mida tähendab jämeda rihmaga neiu? Vabandust teadmatuse pärast.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel ajal olen tähele pannud, et pakutakse uudset menstruatsioonivahendit – spetsiaalsed päevade püksid. Kas keegi on kasutanud, kuidas on kogemus? Hea, halb? Kas need on paksud ja ebamugavad nagu mähkmed? Mugavamad kui sidemed?

Mensese püksikud? Nagu lamava haige mähkmed? See on jah uus trend. Kõik kes midagi moest teavad, kannavad neid.

Ja mina arvasin, et rattapüksid on moes…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tellisin need ka prooviks Aliexpressist, aga mina olen vist nende toodete kasutamisest täiesti valesti aru saanud. Ma mõtlesin, et need on tampoonidega kandmiseks, aga igaks juhuks sidet (ma kasutan pesukaitset) pole vaja nendega panna, sest lekke korral ei juhtu midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tellisin need ka prooviks Aliexpressist, aga mina olen vist nende toodete kasutamisest täiesti valesti aru saanud. Ma mõtlesin, et need on tampoonidega kandmiseks, aga igaks juhuks sidet (ma kasutan pesukaitset) pole vaja nendega panna, sest lekke korral ei juhtu midagi.

Kusjuures tellisin sama mõttega Alust. Olid mingi alla 5 euro

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin oma teismelisele tütrele. Esimesel paaril päeval kasutab sidemeid või tampoone trennis ja siis kui juba ainult määrib, siis on need püksikud. Meil on sellised, et sisu on musta värvi, enne masinasse panemist pesen külma veega läbi ja siis koos tavalise pesuga. Noh, näiteks pesukaitsmeid ma seega ei osta talle ja raha kokkuhoid ja keskkonnasäästlikkus on ka.
Osad on sellised, kus see imav osa läheb selja taga üles värvlini välja, neid kasutab magades.

Kui paned googlisse otsingusõna – period pants, siis tuleb väga palju tulemusi.

Ja see naisterahvas, kellel väga vererohked päevad on – soovitan proovida hormoonspiraali. Neil naistel, kel muidu on tavalised või vähema verega päevad – neil jäävad päevad täiesti ära, teistel ilmselt normaliseerib kõvasti. Seda enam, kui pole plaanis rasedaks jääda, on täiesti lihtne ja enda kehas seda ise ei tunne. 5 aastat rahu maa peal ühe korraga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid ka vererohked päevad, 2-4. päev ei tahtnud kuskil lekkimishirmus isegi ringi käia. Tavaliselt ujutasin ka voodit, kuigi ostsin spetsiaalseid öösidemeid. Lõpuks hakkasin lekkumishirmus öösiti ärkama, voodist tõusminegi oli raskendatud, tagumiku peale ei saanud istuma tõusta, kohe pressis läbi. Kuidagi veeretasin end voodist välja.

Ja siis lasin panna hormoonspiraali. Elu on lill! Paar päeva kuus määrib, aga siis ajan pesukaitsmetega läbi. Ökosõbranna küll hurjutas, et ikkagi keemia ja hormoon, aga kui ikka ise kannad päevade ajal minitampoone ja päevad kestavad 3 päeva minu 7-8 kõrval, siis ei ole sõnavõtt sel teemal nagu kohane.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nii aliexpressist ostetud kui need thinx püksid. Aliexpressi omad on lihtsalt mingi kilekihiga ka midagi ei ima, lisaks sahisevad käies ja ajavad higistama. Thinx omad on väga head, kasutan lisakaitsena cup’iga, sest pesukaitsed ei meeldi väga. Aga ausalt seda küll ette ei kujutaks, et kasutaks ainult pükse ja laseks kaks tampoonitäit verd sinna tilkuda. Pesen nii, et loputan pärast kasutamist ära ja siis masinasse, kuivavad kaua muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Ilu ja tervis Päevade aluspüksid – keegi kasutanud, kuidas kogemused?