Esileht Ilu ja tervis Päevade asemel vaid määrimine : miks?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Päevade asemel vaid määrimine : miks?

Postitas:

Tere

Olen väga mures, kuna ei tea, mis mu kehaga toimub. Arstile pääsen alles 1,5 kuu pärast (palusin küll kiiremat aega, ent polevat võimalik). Kuna tegemist ei ole n-ö erakorralise olukorraga, siis ei tihka EMO-sse ka minna. Kasutame raseduse vältimiseks kondoomi. Päevad hakkavad alati 1-3 päevase väikese nihkega (mõni kuu natuke varem, mõni teine kord pisut hiljem) ning täiesti alati – valudega. Esimesel päeval on alguses määrimine ja juba paari tunni möödudes hakkab korralikult verd tulema. Valud on kogu aeg. Tavaliselt on esimesel 3-4 päeval suurem vereeritus ning 5. või 6. päeval üksnes määrimine. Praegu aga on olukord hoopis teine. Oodatud ajal algas küll määrimine verekiududega, ent ei midagi enamat. Määris vähe. Isegi sidet polnud tarvis kasutada. Valusid pole üldse. Esimesel päeval, kui määrima hakkas, ei tekitanud paanikat, kuna eeldasin, et küll hakkab kohe varsti ka korralikult verd tulema. Teisel päeval püüdsin ka rahu säilitada. Hommiku poole siiski eritus natuke verekiududega pruunikat määrimist, mistõttu lootsin, et päeva peale ikka hakkab.. Aga ei hakanud midagi. Täna enam isegi ei määri. Lasin kohe hommikul Synlabis veretesti teha, aga nad teatasid kahetsusega, et tulemuse saab teada alles esmaspäeval. Ostsin poest 2 rasedustesti. Ühe tegin kohe – see ei näidanud midagi. Teise teen homme hommikul (nii nagu ikka hommikusest uriinist peaks tegema). Olen väga mures.. Midagi sellist pole kunagi olnud. Mees pole sisse lasknud. Kondoom pole katki läinud, ega maha libisenud. Kas kellelgi on midagi seesugust juhtunud? Mida soovitaksite teha? Aitäh vastajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee test kohe. Kui oled rase, näitab iga uriin seda. Nii päevane kui õhtune.

Igal naisel on vähemalt kord elus tsüklihäire(d).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

mul on sellised määrimised olnud seotud nt kiire stressirohke eluperioodiga, alakeha külmetamisega, vahel ei saa arugi millega. Ilmselt mingi põletik olnud.
Aga et mitte hulluks mõelda, proovi saada varem arstile – kui riiklikesse tasuta aegu pole, siis vaata nt Medicumi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi jama hormoonidega, kui kordub siis arst peaks verest need ära määrama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjuseid on palju erinevaid – hormoonid, stress, rasedus, mõni haigus (vähetõenäoline).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli selliste sümptomitega tsüst, läbimõõt 10 cm, määrati tabletid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka oli tsüst määrimisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Päevade asemel vaid määrimine : miks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.