Esileht Imetamine päevade hilinemine ja test negatiivne

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: päevade hilinemine ja test negatiivne

Postitas:

Tere,
kas on võimalik, et päevad hilinevad nädala aega ja test on negatiivne aga siiski rasestusin? laps saab ainult rinda. Päevad olid muidu kohe peale sünnitust ja korrapärased. Teine laps on oodatud ka aga mitte nii kohe veel…endal oli erakorraline keiser ja tahaks teist last loomuliku teel sünnitada. mehega oli kaitsmata vahekord aga see enne oodatavaid päevi 2päeva. enne kasutasime kondoomi ja vahest katkestatult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 16:37; 23.02 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale keisrit pead vähemalt 1aasta ootama, enne kui rasedaks jääda võid. Mulle nii öeldi, mul oli ka keiser.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Imetamise ajal võib tsükkel olla ebaregulaarne või muutuda ebaregulaarseks.
Soovitan mõne aja pärast testi korrata, kui menstruatsioon ei alga.
Tänapäeval ei ole see kindlasti reegel, et aasta aega peab arsestumisega ootama, ehkki muidugi soovitaksin seda igale naisele sõltumata sünnituse viisist- et organism jõuaks taastuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks Perekooli nõustaja jutule ühe hea soovituse. Kui on lapsesaamisesoov, aga mitte veel nii pea, siis tuleks kindlasti valida turvalisemad pereplaneerimise ehk rasestumisvastased vahendid kui kaitsmata vahekord 2 päeva enne oodatavaid päevi ja katkestatud suguühe. Tõenäosus rasestumiseks neid meetodeid kaustades on päris suur (katkestatud susguühte puhul eelspermast ja 2 päeva enne oodatavaid päevi imetamisaegne ebaregulaarne tsükkel ehk ovulatsioon toimub kes-teab-millal). Kondoom on väga OK, kui seda õigesti kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma väga tänan vastuste eest. teen uuesti testi nädala pärast

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 16:37; 23.02 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu naistearst ütles, et kui imetamiste vahe jääb pikemaks kui 8 tundi, siis peaks hakkama kasutama kaitsevahendeid. Ise imetan esialgu 3-4 tunni tagant, öösel vahel jääb vahe 5 tundi.
Aga väga aktiivset seksuaalelu tegelikult praegu pole ka, nii et ei tea, kui paikapidav see 8 tunni teooria on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 21:45; 23.02 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole paikapidav see 8h- mul olid lapsed rinnal 1-1,5h tagant ööpäevaringselt ja kahel korral jäin imetades kenasti rasedaks. Seda siis planeeritult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ole paikapidav see 8h- mul olid lapsed rinnal 1-1,5h tagant ööpäevaringselt ja kahel korral jäin imetades kenasti rasedaks. Seda siis planeeritult.[/tsitaat]

Vat seda on kasulik teada, ma ise ka mõtlesin, et nii lihtne see olla ei saa;) Mul oli keiser ning isegi kui sooviksin, ei tohiks nii ehk naa rasestuda veel nii ruttu. Tänud jagamast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ole paikapidav see 8h- mul olid lapsed rinnal 1-1,5h tagant ööpäevaringselt ja kahel korral jäin imetades kenasti rasedaks. Seda siis planeeritult.[/tsitaat]

Vat seda on kasulik teada, ma ise ka mõtlesin, et nii lihtne see olla ei saa;) Mul oli keiser ning isegi kui sooviksin, ei tohiks nii ehk naa rasestuda veel nii ruttu. Tänud jagamast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 21:45; 23.02 22:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Imetamine päevade hilinemine ja test negatiivne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.