Esileht Rasestumine ja lapse ootamine päevade moodi ja alaselja valud ?? Kas see on normaalne ?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: päevade moodi ja alaselja valud ?? Kas see on normaalne ?

Postitas:

Olen kohe 24 nädalat rase ja siin mitu ööd ja päeva on imelik olla . Nt eile oli terve öö kõht kõva ja vastik . Täna on nagu päevade moodi või ma ei saagi aru mis valu. Tunda annab pigem nagu alaselg. Kas see on üldse normaalne ? Ei ole just kõige mugavam olla 🙁 Väga vastik ….
Aitäh kes oskavad vastata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama küsimus, et mitmendat päeva juba päevade moodi valu, igapäevaselt. Olen 31 nädalat rase.
Kas peaks ämmakale helistama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen kuulnud et alguses on päevade moodi valu normaalne aga hiljem vist pole päris hea
mina soovitaksin igaksjuhuks helistada ämmakale või arstile siis saab süda rahu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah see on normaalne, sest emakas venib!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles faasis see enam hea küll pole. MInul oli esimese rasedusega 19. rasedusnädalal terve päev päevade valud, sh siis toonused (kõht kõva). Minul oli juba oht enneaegsele sünnitusele (emaka sisesuue avatus) ja määrati gyniprali ravi.
Söö no-spad. Kuigi valude korral no-spa ei aita väga. Kui paremaks ei lähe siis erakorralisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka mitu päeva järjest sellist nõrka päevadelaadset valu ja pinget alaseljas ja kõhus. Kusjuures liikudes ei pannud väga tähele,aga just istudes ja pikali olles oli eriti vastik. Konsulteerisin ka ämmakaga ja ta arvas, et kui ikka üle ei lähe, siis võiks korra end näitamas käia. No mul täna on OK – seega näitama pole jõudnud. Küll aga võtsin siis ämmaka soovitusel tõesti No-spad need päevad 2 tbl 3 korda päevas. Seega, kas on normaalne või mitte, öelda ei oska, kuigi tundub, et paljudel umbes samal ajal midagi sarnast esineb. Aga kui ikka üle ei lähe ja kahtled, siis käi end näitamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui kõht kõva (toonuses) pidevalt ja valud ka, helistaksin kohe ämmakale. Rasedus pole ju enam nii väga algusjärgus. Kui on kodus No-spad võta seda. Toonuste vastu aitab ka magneesium.

Mul endal olid raseduse algusest peale toonustega jamad. Õhtul, kui töölt koju jõudin lisandusid ka valud nagu mensese ajal. Ma pidasin seda ka normaalseks. Kuni 14+ hakkas kergelt ka määrima, siis sõitsin kohe haiglasse. Oli katkemisoht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine päevade moodi ja alaselja valud ?? Kas see on normaalne ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.