Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevade moodi valu ja kuumahood?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Päevade moodi valu ja kuumahood?

Postitas:

Hommikul lõi mul kõhtu korraks teravam valu, mis ei kordunud. Nüüd viimased 15minutit on alakõhus olnud päevade moodi valu..selline pidev valu mida olen tundnud päevade ajal kui suurem veritsus olnud…Lisandusid ka kuumahood…On see normaalne või peaks arstile helistama?
Nädalaid 31+4

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See normaalne,eks ta aegajalt ikka valutab,emakas ju venib,et tital oleks ruumi ja kuumahood on näiteks mind saatnud juba terve raseduse,see hormoonidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka selliste valude pärast erakorralises näitamas ja sattusin viieks päevaks haiglasse. Parem mine ikka kontrolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevade valu normaalne üksnes raseduse alguses. Hiljem tähendab see ikkagi juba emaka tööd. Minul oli päevade valu 19. nädala paiku esimese rasedusega mis viisid enneaegse sünnituse ohuni ja gyniprali ravile terveks raseduseks.
Kuumahood vbl tabasid sind sellel momendil sest valu sinu jaoks ikkagi tuntav ja närv sees. Samas kuumahood on tõesti tingitud hormoonidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine kindlalt haiglasse. Äkki tulnud valud ja kuumahood võivad tuua kaasa raseduse katkemise. Omal olnud nii 2 korda. Valud, kuumahood

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevade moodi valu ja kuumahood?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.