Esileht Ilu ja tervis päevade nihutamine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: päevade nihutamine

Postitas:

on keegi yarinaga päevi nihutanud? kas tõesti tulevad teised päevad ja kui pikalt võib veritsust siis esineda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 09:59; 12.03 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevade nihutamiseks ei ole ju mingit vajadust. Spordivõistluse või muu sellise tarbeks saab kasutada vastavaid tampoone.
Ja selle mõne päeva ju kannatab seksita ka ära, kui tõesti on mingi sisemine vastumeelsus verise seksi vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nihutasin selliste tablettidega nagu Norethisterone. Ei ela Eestis, võib olla Eestis neil muu nimi. Päevad hakkasid kohe kui tabletivõtmise lõpetasin ja normaliseerusid kohe.
Minu puhul oli tegu viiepäevase ekstreemmatkaga kohas kus polnud absoluutselt mingisuguseid võimalusi ei hügieeniks ega pesemiseks. Ja kuna mul päevad valulikud ja väga vererohked siis ei tahtnud kuidagimoodi riskida. Matk oli pool aastat ette planeeritud ja aega muuta ei saanud.
Nii et öelda, et päevade nihutamiseks pole mingisugust vajadust…ei ole kõigil täpsed samad vajadused mis sinul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 13:26; 12.03 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nihutasin selliste tablettidega nagu Norethisterone. Ei ela Eestis, võib olla Eestis neil muu nimi. Päevad hakkasid kohe kui tabletivõtmise lõpetasin ja normaliseerusid kohe.
Minu puhul oli tegu viiepäevase ekstreemmatkaga kohas kus polnud absoluutselt mingisuguseid võimalusi ei hügieeniks ega pesemiseks. Ja kuna mul päevad valulikud ja väga vererohked siis ei tahtnud kuidagimoodi riskida. Matk oli pool aastat ette planeeritud ja aega muuta ei saanud.
Nii et öelda, et päevade nihutamiseks pole mingisugust vajadust…ei ole kõigil täpsed samad vajadused mis sinul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 13:26; 12.03 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polnud mul plaanis päevi ei nihutada ega ära jätta. Alustasin uute tablettidega kogemata( Segased ajad peres) 4 päeva varem. Alustasin uue karbiga samal päeval kui algasid nn. päevad, mis olid ebamäärased 5 päeva. Siis tuli 2 päeva vahet ja nüüd algas uus veritsus. Lugesin infolehte alles nüüd ja sel on kirjas, vähemalt saan ma aru nii et võib nii juhtuda. Tahaks lihtsalt enda rahustamiseks teada, et reaalselt on ka nii. Või peaksin kohe arsti juurde jooksma, või selle karbi poolikuks jätma. Väga segane jutt, aga loodan et saan mõne vastuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 09:59; 12.03 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]on keegi yarinaga päevi nihutanud? kas tõesti tulevad teised päevad ja kui pikalt võib veritsust siis esineda? [/tsitaat]

Mina olin enne laste saamist palju aastaid yarina kasutaja ja selle aja jooksul nihutasin päevi 2 korda. Kui üks leht lõppes, hakkasin lihtsalt kohe uut võtma. Järgmised päevad tulid peale teise lehe lõpetamist nii nagu tavaliselt nädalase pausi ajal ning olid täpselt samasugused, nagu ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevade edasi lükkamine on meditsiiniliselt lubatud ja mina isiklikult veedan küll enamuse suvest päevadevabalt ehk ei jäta pillide vaba perioodi, vaid võtan mitu pakki järjest.

Päevade edasilükkamise kohta saad lugeda siit:
http://www.meelespea.net/ee/kontratseptsioon/pillid/edasilukkamine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis päevade nihutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.