Esileht Imetamine Päevade taastumine pikemalt kui 1a imetades

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Päevade taastumine pikemalt kui 1a imetades

Postitas:
Kägu

Tere.
Kui siin on inimesi, kes imetanud üle 1 aasta ja päevad taastunud hiljem, palun jagage kogemusi, kuidas keha märku andis, millal päevad hakkasid.
Imetan siiani 1a3k last päeval kui öösel, ilma pudelita, laps alates 6k ka näputoidul,mida alguses vaid maitses, püreedest keeldus, aga alates u 1a sööb 2-4x päevas tavatoitu nii, et seda saab lapse portsjoniteks nimetada küll .
Päevad mul ei ole taastunud. Nüüd 2 nädalat on olnud iiveldust, kõhus krambid, nagu enne päevasid, rinnad imetades on valusad (nibud). See valu pole talumatu, kuid häiriv ja samuti kõhukrambid. Kahtlustasin, et väike võimalus olla rase, aga mitu testi tehtud ja negatiivsed.
Kas sellised tunnused on normaalne hormoonide muutustega kaasnev asi enne päevade taastumist, kellelgi veel olnud midagi sellist?
Arstile aeg on pandud, kuid veel mitu nädalat oodata. Seega kui on kogemust, oleks abiks kui saad jagada. Tekib mure, et probleem milleski muus ja midagi kehas on valesti..
Suurimad tänud 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kehad on ju erinevad.
Mina tundsin pärast mõlema lapse imetamist ära esimese ovulatsiooni, mingeid erilisi muid muutusi polnud. Mõlemal puhul peagi pärast täielikku rinnast loobumist 1,5a vanuses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul käisid päevad peale sünnitusi regulaarselt edasi. Esimese lapsega imetasin ca 1,5 aastat ja uus raseduski tuli sel ajal ,beebi oli ca 8 kuune. Aga paraku katkestasin, kuna sisetunne tundis ette, et hetkel teine laps tuli valel ajal. Meie suhe oli minu poolt lõpu sirgel selleks ajaks. Vähem, kui aasta hiljem läksime lahku. Põhjus mehe poolne alkoholi lembus. teisega ca 6kuud, kuna naasin tööle, isa oli lapsehoolduspuhkusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sul on esimene laps? Mul on 3. Esimesega taastusid päevad kui laps oli 8-kuune, teisega kui oli 6-kuune ja kolmandaga kui oli 4-kuune. Kõiki lapsi imetasin sel ajal. Ehk siis ilmselt keha õpib ja mäletab. Konsulteeri arstiga. Kui korralikult sööd ja magad, siis võiksid päevad siiski peagi taastuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul esimese lapsega algasid päevad 10 kuud pärast sünnitust, kuigi imetasin veel, mingeid erilisi sümptomeid ei mäleta, et oleks olnud. Hetkel imetan teist last, kes sai äsja kaheseks, ja esimesed päevad olid alles nüüd, kuu aega tagasi. Ja seekord oli küll nii, et mõni aeg enne päevade hakkamist olid nibud täiesti valusad, ise ka imestasin. Ma usun, et hormonaalsed muutused võivad ka neid teisi sümptomeid tekitada. Oled sa muidu nüüdseks selgust saanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hei, mina algne kägu, kes kirjutas murega.
Jah, sain selgust peatselt pärast seda kirja. Konsulteerisin veel pereõega, tehti vereproov, et välistada rasedus ja kontrollida muid näite, kõik oli korras. Esimesed päevad tulid kui laps oli 14-kuune ja sellest peale tsükkel üsna regulaarne, 28-32 päeva olnud. Iga kord umbes ov ajal tsükli keskel on samad tunnused, rinnad tundlikud ja imetada mõned päevad on valus, väike iiveldus, kõhus päevade moodi kokkutõmbed, aga see iga kord möödub ja päevade ajal kõik täiesti tavaline, nagu oli enne sünnitust.
Jah, oli esimene rasedus ja sünnitus.
Ilmselt oli ja on edasi hormoonidest, on normaalne, sama oletas ka pereõde.
Imetan siiani, laps 1,5 a. 🙂
Ehk on kellelegi abiks see teema, et alati ei taastu päevad imetamise ajal isegi ühe aastaga, vaid võib veel kauem minna aega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ei andnud päevad kuidagi varem märku, et hakkavad. Lihtsalt olid platsis. Päevad hakkasid umb kuu aega pärast seda, kui oli jäänud 1 rp kord ööpäevas.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Imetamine Päevade taastumine pikemalt kui 1a imetades