Esileht Sünnitus Päevade valud ja alaseljavalu 32+ nädalal?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Päevade valud ja alaseljavalu 32+ nädalal?

Postitas:

Küsisin infot ka ämmaemanda ja arsti käest…Mõlemad ütlesid et see võib ka normaalne olla. Küsisin vaid päevadevalu kohta, kuna alaselg siis ei valutanud…No aga mis tähendab VÕIB KA normaalne olla? Kuna see siis enam normaalne ei ole? Kolm päeva on mul aeg-ajalt päevade valud ja lisaks on alaselg tuikama hakanud..Mis toimub? Kas ma peaksin siiski muretsema ja asjasse ettevaatlikkusega suhtuma?
Eile siis ämmakas ütles et võtaksin paar päeva no-spad 3x päevas ja lisaks magneesiumi 2x päevas 2 tbl…Kui üle ei lähe päevade valus, siis läheks kontrolli…
Ma ei tea enam üldse mida pidada raseduse ajal normaalseks ja mida mitte:(
Mu mees kardab minuga seksida nende õrnade valude tõttu, kuna ehk see ei ole lapsele hea…
Valud ei ole regulaarsed ega midagi…nad tulevad ja lähevad päeva jooksul nii kuis ise tahavad…kestavad 10-30min…Olen siit perekoolist lugenud et paljudel on samamoodi olnud ja emakakael lühenenud….See ju tähendab et valmistub sünnituseks? Ja nad on erakorralisse läinud ja saanud ravi vms…Ma ei taha mingil juhul riskida enneaegse lapsega, aga samas oleks nagu nõme ebausaldada oma arste…või mis teie arvate? Kus on see piir et need tuikamised ei ole enam normaalsed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInul ka mõned korrad nii olnud. Kõige esimene kord 28+. Praegu on ainult vahest õrn mensesevalu munasarjapiirkonnas. Kaks nädalat tagasi valutas õrnalt alakõht ja selg vaheldumisi kolm tundi jutti, siis sai siiber ja võtsin paratsetamooli ning sain magama jääda.
Kui regulaarsust pole, siis ilmselt pole midagi karta. Mina olen ikka veel kõhubeebiga ühes tükis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina just küsisin oma arstilt, et mis teha – tuim päevade valu ~nädal. Ei ole häirivad, ei ole regulaarsed, aga tunne on nagu hakkaksid päevad. Arst ütles, et kui ikka on pidevalt ja ma muretsen, peab minema erakorralisse kontrolli. Eile, täna pole olnud.
Soovitan küll Sul korra kontrolli minna – südamerahu ju ka loeb midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisin sama murega arstil ja pannakse päeva ravisse kuna sünnitu võib ka alata pideva valuga ja laps ka end tuhar seisu keeranud et eks paistab mis tehakse .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha Sind hirmutada, aga minul olid päevade moodi valud õhtuti ca 2 nädalat ja siis tulid lihtsalt veed ära (32.ndl) ja laps sündis ca 30 h pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Päevade valud ja alaseljavalu 32+ nädalal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.