Esileht Ilu ja tervis Päevadega naistearstile

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Päevadega naistearstile

Ammu sai arstile aeg pandud, nüüd aga algasid päevad. Kas päevade ajal on mõtet günekoloogi juurde minna? Kaebusi pole, lihtsalt läbivaatusele. Muidu oota jälle mitu kuud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 14:02; 23.04 14:10; 23.04 19:07; 23.04 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad lasta läbivaatust teha, siis kindlasti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No aga mis ma siis teen – panen jälle uue aja, tõenäoliselt pakutakse kuhugi juulisse või juuni lõppu – ja siis hakkan pöialt hoidma, et ei juhtuks jälle päevade ajale?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 14:02; 23.04 14:10; 23.04 19:07; 23.04 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paned korraga 2 aega, paarinädalase vahega. kui asi selge, millal sobib, tühistad teise aja.
päevadega ilmselt minna ei ole mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine kindlasti kohale – räägi arstile ära (mis mured on, mida soovid). Arst otsustab, kas saab kohe läbivaatust teha. Kui ei saa, siis ta paneb uue aja ise kinni (kutsub nö tagasi, kui päevad on lõppenud).
Päevad ei ole põhjus, miks jätta arstile minemata.
Günekoloogid arvestavad sellega, et ka kõige täpsema tsükliga naistel võib vahel tsüklihäire tulla, ja kuigi on broneeritud mensivaba aeg – võivad just siis päevad olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, milles asi – vahel lausa peab päevade ajal minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen helistanud artikabinetti ja saanud uue aja nt nädala pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleneb, milles asi – vahel lausa peab päevade ajal minema.[/tsitaat]Teema lõpuni viitsisid lugeda? Oli ju kirjas, et lihtne läbivaatus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 14:02; 23.04 14:10; 23.04 19:07; 23.04 19:08;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina olen helistanud artikabinetti ja saanud uue aja nt nädala pärast.[/tsitaat]Ma ei tea, kuidas sa küll oled saanud otseliini arstiga, aga minul nii võimsaid tutvusi pole ja pean suhtlema siiski registratuuriga. Uue aja sain … juuni lõpuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 14:02; 23.04 14:10; 23.04 19:07; 23.04 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul kaebusi ei ole, siis peaks ju võimalik olema ka paar kuud ette aimata, millal päevad tulla võiksid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine kindlasti kohale ja räägi asi ära, arst paneb sulle ise uue aja. registratuuris uut aega pannes peadki jälle 3 kuud ootama…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Päevadega naistearstile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.