Esileht Beebi ja mitmikud Päevaplaan

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Päevaplaan

Postitas:

Olen 4-kuuse lapse ema.
Olen veidi mures. Ma ei saa kuidagi paika toimivat päevaplaani. Kuidas saada laps sööma kindlatel aegadel ja magama graafiku järgi?

Olen ise süüdi muidugi. Oleks pidanud kohe plaani paika panema alguses, mitte laskma tal oma suva järgi süüa ja magada. Kuidas olukorda parandada?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 21:03; 23.02 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii väikesel ei olegi kindlat päevaplaani. Pigem säitatakse oma päeva lapse järgi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll see päevaplaan hiljem kujuneb. Mina oma peaaegu-4-kuusega näen, et tema päevad ongi väga erinevad – mõnel teeb pikki uinakuid, mõnel vaid paar veerandtunnist jne. Ei aitaks siin mingi minu loodud plaan. Just eile või täna mõtlesin, et hea, et olen suutnud end päevaolaani ootustest vabaks lasta ja teengi lapse järgi kõike, või noh, vahel teeb laps minu järgi ka. Aga ei kiirusta uinakute arvu vähendamisega jne. Võtame vabalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun teistega – nii väikestel ei olegi kindlat päevaplaani. Lapsed on väga erinevad, mõni on algusest peale hea magaja ja võib-olla magab isegi terve öö ärkamata, aga enamik magavad-söövad ikka täitsa suvalistel aegadel. Vahel on selliseid päevi, mil tahavad palju rohkem-tihemini süüa kui tavaliselt (kasvuspurt) ja mõnikord on virilamad. Minu lapsel tekkis päevaplaan alles üheksa-kümne kuuselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore on lugeda, et ma polegi “halb” ema, kes lapse päevakava paika ei saa. Aitäh! Ma siis ei põe selle pärast ja lasen lapsel endal seda reguleerida.

Ilmselt on mind kõik need vanemad sugulased segadusse ajanud, kes iga kord selle kohta küsivad ja segadusse satuvad kui ma ütlen, et meil otsest kava polegi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 21:03; 23.02 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 4-kuusel pole samuti mingit kindlat päevakava. Ärkab siis kui ärkab, mähkuvahetus,rinnapiima,toas ringi kõndimist,mänguasjade vaatamist,niisama lalisemist ja nii need päevad mööduvad.
Magama siis kui väsimusest ise märku annab või arvestan et kui üleval oldud 1.5-2h siis võiks uinakule sättida.
Olen ka kuulnud,et kui mu laps 2 tundi jutti ei maga on mingi probleem. Kõik lapsed pole head magajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa öelda, et nii väikestel ei olegi ega saagi olla. Aga siis on eelduseks, et laps teeb igapäevaselt pikemaid päevaunesid. Kui ei tee, võiks püüda pikendada (toas korraks kõrvale pikali heita, hingamine hästi aeglaseks-sügavaks-rahulikuks sundida ja silitada või lihtsalt kätt peale panna, enne kui päris virgub; kärus kiigutada, proovida kõhukotis/kandelinas jms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Päevaplaan

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.