Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Veebikonstaabel Päevasel ajal vali muusika.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Päevasel ajal vali muusika.

Postitas:

Tere, mul selline küsimus,et naabripoiss kuulab päeval valjult muusikat ja nii, et mul kodus aknad klirisevad. Kui ukse taha lähen siis mitte keegi ei reageeri ja keeratakse tûmpsu juurde. Mul on kodus raske puudega laps ja talle on lõunauni väga oluline. Tõuseb hüsteerilise nutuga ülesse kui tümpsutamine algab ja maha rahustamisks kulub väga kaua aega. Kas politsei tuleb selle peale välja? Lihtsalt on tunne, et ei jaksa enam seda välja kannatada. Jätsin naabritele kirja postkasti , kuna keegi ust ei ava.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube, tunnen kaasa. Politseisse võib helistada, aga nad ei pruugi alati välja tulla, kindlasti pole see prioriteet. Ja ma ei kujuta ette, et kui nad välja tulevad ja ikka ust ei avata, kas siis lõhutakse uks maha?

Kui välja ei tulda, siis mina lülitaks elektri välja, kui teil elektrikapp koridoris on. Kui korterist välja tuleb, saad selle nagaga ka kohe silmast silma vestelda.

Kas sa tema vanematega ei saa kontakti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelneva käo soovitus – luua kontakt vanematega, on igati asjakohane. Lisaks võib paluda kontakti saamisel abi ka Korteriühistul. Patrull üldjuhul tuleb välja kuid jah, reageerimine võib aega võtta. Samuti, kui tegemist on üürikorteriga võib abi olla üürileandja teavitamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Veebikonstaabel Päevasel ajal vali muusika.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.