Esileht Ilu ja tervis Päevi pole

1 postitus (kokku 1)

Teema: Päevi pole

Olen 44-aastane ka viimasel paaril aastal on tsükkel pisut muutunud, paar korda aastas lööb ebaregulaarsust sisse, nii et ühed päevad venivad natuke pikemaks (määrib kuni 10 päeva) ja siis järgmised seetõttu hilinevad umbes nädala jagu. Ja vahel on olnid vaatupidi, et tsükkel on olnud mõned päevad tavapärasest lühem. Aga üldiselt on tsükli pikkus olnud ikkagi 25-32 päeva. Nüüd aga olid viimased päevad 28. detsembrist kuni 5. jaanuarini ning järgmised ei ole siiani alanud. Mainin veel, et ehkki menstruatsiooni ei ole olnud, tundsin tavapärasel ajal ehk umbes 10 päeval pärast seda, kui päevad oleksid pidanud algama, ovulatsiooni.

Rase ma ei ole (tegin igaks juhuks isegi rasedustesti, kuigi teadsin ka selleta, et rase olla ei saa). Kas minu vanuses hakkavad tõesti juba menopausieelsed muutused? Emal jäi menstruatsioon ära 48-aastaselt, aga 44selt käisid päevad veel regulaarselt. Kas peaksin muretsema või on selline asi normaalne? Günekoloogi juures käin kontrollis regulaarselt korra aastas, suvel tehtud proovid ja UH oli korras. Mida teha, kas oodata või peaks ikkagi kohe arstile pöörduma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Ilu ja tervis Päevi pole

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.