Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevitamisest

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Päevitamisest

Postitas:

Kuidas raseduse ajal-kas päevitate nagu muulgi ajal (kes muidugi päevitab üldse) või pigem üldse mitte? Ma muidu suur päevitaja pole olnud,kuna nahk väga halvasti päevitub-s.t. et võtab kaua et mingitki jumet saavutada aga otseselt kergelt ka ei põle ära. Nii et ma juba aastaid isepäevitajate ja spraypäevitusega ennast suveks tuuninud 🙂 Need nüüd vast keelatud (? vòi ei ? ). Kui siin ilusad ilmad olnud,olen ikka näole-säärtele 15min võtnud,D vitamiinigi natuke. Aga kas kasutate ka päikesekreemi kui kauem päikest võtta nüüd suvel? Üritasin leida mingit looduslikumat varianti,aga no ei leidnud. Ka apteegikaup on minuarust paras keemia. Või polegi selline asi võimalik,et oleks korralik kaitsefaktor ja samas keemiavaba? Ei tahaks raseduse ajal ennast väga keemiaga kreemitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 16:03; 26.05 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 2 ndl jamaikal ja võtsin päikest nii nagu mitte rasedana, spf faktor oli lihtsalt tugevam peal kuna seal on 12 h päikest. Ka eestis on 20-30 kaitse alati peal, vähegi nahast hoolid siis ikka võiks kaitsta..mõnda päikesejänkut vaatad siis võib paha hakata kui 20 aastane 30 välja näeb 🙂 aga ei usu et rasedusele nüüd päikesevõtt muud moodi mõjub. Ehk ainult see et kas beebi hakkab valguse peale rabelema vôi mitte, ilmselt siis peaks kõhule räti peale panema môneks ajaks. Eks igaühe enda sisetunde järgi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen päevitanud küll. Kõhu katsin kinni, kuna mulle öeldi, et kui kõht “üle kuumeneb liialt kuuma päikese käes”, siis on oht, et ka kõhus tõuseb temp ja see ei ole lapsele hea, kui lootevesi läheb liiga soojaks. Kas see nüüd õige on, ma ei tea, aga ikkagi katsin kinni. Muidu nagu tavaliselt, mõistuse piires päevitasin, ega kaua ma ei saanudki, sest mul lõid rasedana pigmendi laigud välja ja näost läksin hoopis laiguliseks.
Isepruunistajat kasutasin paar korda, aga kvaliteetset, Maria gallandi ja Australian Goldi oma..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kookosõli on looduslik päikesekaitse vahend.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina päevitasin nagu tavaliselt – aiatöid tehes. Iga päev natuke, kui liiga palavaks või liiga pikaks see õues olek läks, viskasn õhukese pluusi peale. Kena pruun olin, kreeme ei kasutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean seda, et liigne päevitamine ei lase omastuda väga tähtsalt raseduse ajal foolhappel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

raseduse ajal päevitasin nii nagu ikka päevitatakse, aga kui kõht juba suurem oli, siis enam kõhuli ei saanud olla ja selga päevitasin püsti seistes. 3-4 kuu ajal hoidsin patja kõhu all, et pehmem oleks. Päikesekreemi kunagi sai kasutatud, aga ma tahan ikka pruuniks saada (ja ei ole vaja hakata pihta nahavähi teemaga…minu tutvusringkonnas vähe, kes kasutavad siinsetes tingimustes kreemi. Niigi päikest vähe ja kui kreemi kasutada, siis ei hakka üldse midagi peale -vähemalt mulle küll ei hakka, ning paaril sõbrannal ka nii). Kõhtu kinni ei katnud ning minu arst selles probleemi ei näinud, kuna ei päevitanud kunagi pikalt-maksimum tund korraga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastajatele! Perekooli foorumites kolades leidsin ka just Iluteema alt täpselt selle,mida otsisin-teema looduslikest päikesekaitsekreemidest. Vaatasin,et seal päris häid soovitusi ja ühe lehe pealt plaanis ka tellida.
Ei tea kas ise selle peale olekski tulnud,et kõht kinni katta-igatahes nüüd jälle targem 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 16:03; 26.05 12:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevitamisest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.