Esileht Ajaviite- ja muud jutud Päevitunud inimene on atraktiivsem

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 114 )

Teema: Päevitunud inimene on atraktiivsem

Postitas:
Kägu

Jah, mis siis? Üle süües ja paksuks minnes tõstad samuti suremuse riski. Tahan elu nautida, mitte mõttetult paanitseda. Minu elu on kindlasti lihtsam ja toredam, kui sinu oma.

Keegi ei keela sul seda teha. Aga palun ära sisenda teistele inimestele muretust, et päevitamine on ohutu ja pigem kartke telliskivi pähe kukkumist!

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, mis siis? Üle süües ja paksuks minnes tõstad samuti suremuse riski. Tahan elu nautida, mitte mõttetult paanitseda. Minu elu on kindlasti lihtsam ja toredam, kui sinu oma.

Ma ei paanitse ka mõttetult, ma lihtsalt eelistan mitte päevitada, kasutan päikesekaitset ning keskpäeval lauspäikese alla ka ei roni.  Niisamuti ei suitseta, sest mulle see ei meeldi ning hoian end vormis, sest see mulle meeldib, võhma ja energiat on rohkem.

Minu jaoks pole see absoluutselt mingi võistlus kelle elu lihtsam ja toredam on. Ise olen enda ja oma valikutega rahul ning see ongi kõige tähtsam. Ega elu kehvem ole, kui õhtupoole ujumas käia ning päevitamise asemel millegi produktiivsemaga tegeleda.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Küll on lihtne kui teatud asjad ei häiri. Mind häirivad mu juures igasugu asjad, aga näiteks ei häiri mind ei hele nahk ega väike rind.

Kui mind miski häirib, siis selleks on randid. Pigem olen ujumas käies valge luik kui triibuline sebra. Ja ilma rantideta ei saaks ma kuskilt pruuniks  sest ainus võimalus mul päevitada on sportides ja muidu midagi tehes. Päikese käes lebada ma lihtsalt ei suuda. Nii et väljas päikese käes hakkasin näol faktor 50 kasutama kui pigmendilaigud tulid hormoonide ja päikese koosmõjul. Olengi selle juurde jäänud ja lisaks panen nüüd faktor 50 kehsosadele, mis riietega kaetud pole. Ja eriti dekolteele.  Mulle ei meeldi see kui ühe kaelusega tekib rant ja siis hiljem suurema kaelusega asja selga pannes on dekoltee mitut värvi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll on lihtne kui teatud asjad ei häiri. Mind häirivad mu juures igasugu asjad, aga näiteks ei häiri mind ei hele nahk ega väike rind.

Kui mind miski häirib, siis selleks on randid. Pigem olen ujumas käies valge luik kui triibuline sebra. Ja ilma rantideta ei saaks ma kuskilt pruuniks sest ainus võimalus mul päevitada on sportides ja muidu midagi tehes. Päikese käes lebada ma lihtsalt ei suuda. Nii et väljas päikese käes hakkasin näol faktor 50 kasutama kui pigmendilaigud tulid hormoonide ja päikese koosmõjul. Olengi selle juurde jäänud ja lisaks panen nüüd faktor 50 kehsosadele, mis riietega kaetud pole. Ja eriti dekolteele. Mulle ei meeldi see kui ühe kaelusega tekib rant ja siis hiljem suurema kaelusega asja selga pannes on dekoltee mitut värvi.

ei ole midagi seksikamat, kui päevitusrandid kehal 🙂

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul on vananemise suhtes mingi kompleks? Kardad kortse ja halle juukseid ka? Päris naljakas! 😂

Ei ole mul mingit kompleksi, lihtsalt näen 15 aastat noorem välja kui mu tegelik vanus. Eks oma osa ka sellel, et pole kunagi kuskil end teadlikult päevitanud.

Aga siis naudi iseennast ja ära käi teiste kallal vingumas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei ole mul mingit kompleksi, lihtsalt näen 15 aastat noorem välja kui mu tegelik vanus. Eks oma osa ka sellel, et pole kunagi kuskil end teadlikult päevitanud.

Mina näen 10 aastat noorem välja, ometi olen päevitanud.

Nagu näha, teeb toas/varjus passimine inimesed tigedaks.
Vaata teemat – kahvanägudel on niiiii palju õiendamist, mitte üks päevitunu pole neile (esimesena) halvasti öelnud, aga neil on meiega miskil põhjusel jube palju asju ajada?

Issand jumal, kaifigu siis enda pleekinud välimust, milles probleem?
Või ikka pole nii rahul iseendaga? 🤔

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mind miski häirib, siis selleks on randid. Pigem olen ujumas käies valge luik kui triibuline sebra. Ja ilma rantideta ei saaks ma kuskilt pruuniks sest ainus võimalus mul päevitada on sportides ja muidu midagi tehes. Päikese käes lebada ma lihtsalt ei suuda. Nii et väljas päikese käes hakkasin näol faktor 50 kasutama kui pigmendilaigud tulid hormoonide ja päikese koosmõjul. Olengi selle juurde jäänud ja lisaks panen nüüd faktor 50 kehsosadele, mis riietega kaetud pole. Ja eriti dekolteele. Mulle ei meeldi see kui ühe kaelusega tekib rant ja siis hiljem suurema kaelusega asja selga pannes on dekoltee mitut värvi.

110% nõus! 😍

On näha, et inimene on looduse keskel olnud, mitte sollis kunstpäikese eest maksnud (mis on lihtsam muidugi).
Päevitusrandid on tõesti seksikad!

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga koledad on 😞. Eks ilu on vaataja silmades.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seksikad võivad ehk olla bikiinide päevitusrandid, aga pole midagi seksikat selles, kui oled endale t-särgi selga või sokid jalga päevitanud. Lausa tobe näeb ju välja!

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seksikad võivad ehk olla bikiinide päevitusrandid, aga pole midagi seksikat selles, kui oled endale t-särgi selga või sokid jalga päevitanud. Lausa tobe näeb ju välja!

Sa muidu tihti päevitad sokkide ja t-särgiga? Jutt on ju PÄEVITAMISEST, mitte kuskil ringi liikudes päikese kätte jäämisest.
Või käid sa jälle linnas bikiinides?

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa muidu tihti päevitad sokkide ja t-särgiga? Jutt on ju PÄEVITAMISEST, mitte kuskil ringi liikudes päikese kätte jäämisest.

Vahet pole, kõik randid on koledad. Eriti see, kui näiteks ilusa lahtise suvekleidi juures paistavad valgete triipudega õlad või valge seljaristiga selg. Kole!

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jutt ei olnud päevitamisest! Inimene, kelle jutu peale sa päevitusrante kiitma kukkusid, rääkis justnimelt sellest, et talle ei meeldi, kui ühe pluusikaelusega tekib üks rant ja pärast teistsuguse kaelusega on see näha. Ta rääkis sportimise käigus päevitumisest. Loe, enne kui targutad!

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sureks heameelega 50selt, kui ma olen täisväärtuslikku elu elanud. Kaletunud kiisana tablettide toel 80+ elada on minu õudusunenägu.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pean tunnistama, et päevitunud inimene näeb ikkagi tunduvalt atraktiivsem välja.

Päevitunud inimene näeb tunduvalt vanem välja.

See käib muidugi näo päevitamise kohta. Enese näost murjaniks päevitamine on tõepoolest kole. Nooremad teeb see lihtsalt näost kuidagi määrdunuks (nagu ka liiga tumeda jumestuskreemi kasutamine), vanemad veel vanemaks.
Üsna imestamisväärne tegelikult, kui paljud naised seda siiski veel teevad – nii noored kui vanad.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna olen väga heleda nahaga, siis võtan ka sõna. Vot, Eestis on tumedam (päevitunud) nahk eksootika. Aga olen kokku puutunud lõunamaiste meestega, kes tahaks teki üle pea mulle visata, et ma liiga ära ei päevituks. Samuti on nende jaoks kena, kui on pisut sellist päikesepunetust õrnal heledal nahal. Seega, eks see on pisut nii, et kõik ikka õhkavad selle järele, mida endal ei ole.

See on õige. Elasin ka mõned aastad lõunamaal ja olin seal ülipopulaarne naisterahvas. Sain siis ka elus korra tunda, mis tunne on vist kaunitaridel kogu aeg. Mul on väga valge nahk, helesinised silmad ja heledad juuksed. Enne arvasin ka eluaeg, et olen väga kole, sest päevitun halvasti. Aga kõik on suhteline. Nüüd olen ligi 50 ja kui sinna maale lähen, ikka endiselt kuum tibi :). Igatahes ei häbene enam ka siin oma heledat nahka. Heledanahalisi on maailmas siiski vähemuses, seega seda haruldast asja ei ole vaja häbeneda.

Egiptus? Seal on iga Euroopast tulnud naine “kuum tibi”.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jutt ei olnud päevitamisest! Inimene, kelle jutu peale sa päevitusrante kiitma kukkusid, rääkis justnimelt sellest, et talle ei meeldi, kui ühe pluusikaelusega tekib üks rant ja pärast teistsuguse kaelusega on see näha. Ta rääkis sportimise käigus päevitumisest. Loe, enne kui targutad!

Ei, loe ise millist postitust kommenteerisin. See on siin:

“Seksikad võivad ehk olla bikiinide päevitusrandid, aga pole midagi seksikat selles, kui oled endale t-särgi selga või sokid jalga päevitanud. Lausa tobe näeb ju välja!”

Loe, enne kui targutad!

Minu jaoks on päevitusrandid ägedad, sest ininene viitsib looduses ja eheda pöikese käes olla (nõustun, et mitte sokk jalas-särk seljas, aga nii keegi nimme ei päevita ka minu arust). Sinule meeldib ühtlane solaariumipäevitus – las siis nii olla.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas need kõik on rumalad inimesed? Selge on, et enamik inimesi siiski võtavad päikest, hirmutage või mitte.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/93792935/kuumad-fotod-ideaalne-rannailm-toi-parnu-plaazi-rahvast-tais

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu
  1. Ma sureks heameelega 50selt, kui ma olen täisväärtuslikku elu elanud. Kaletunud kiisana tablettide toel 80+ elada on minu õudusunenägu.

Seda siis, kui su elu pole väga väärtuslik. Kui sa tahad olla elus ja terve ka 75 aastaselt ja on ka näiteks põhjuseid, siis ei tasu sildu põletada. Loomulikult keegi ei taha olla vanaduses haige, väeti ja hooldatav. Ja paljud seda polegi, selles suhtes nad tulevad oma haiguste ja ealiste iseärasustega iseseisvalt toime ja saavad ka elu nautida. Mina isiklikult tahan küll elada vanaks ja samas olla võimalikult terve. Nii põnev on ju 🙂

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tänaval käidi pikkade varrukatega/kleitidega ja päevavari oli must be.

Issand halasta! Sulle on vähemalt kümnes teemas öeldud, et kui sa just ei saa ilma välismaa keelt kasutamata, siis kasuta seda vähemalt õigesti: must HAVE.

Jäta meelde juba ükskord.

Aitäh ära märkimast! Ma ka just lugesin ja mõtlesin, et kas see väärväljend on nüüd Eestis juba laiemalt kasutusse läinud või on see üks ja sama tumba, kes seda muudkui korrutab.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu
  1. Ma sureks heameelega 50selt, kui ma olen täisväärtuslikku elu elanud. Kaletunud kiisana tablettide toel 80+ elada on minu õudusunenägu.

Seda siis, kui su elu pole väga väärtuslik. Kui sa tahad olla elus ja terve ka 75 aastaselt ja on ka näiteks põhjuseid, siis ei tasu sildu põletada. Loomulikult keegi ei taha olla vanaduses haige, väeti ja hooldatav. Ja paljud seda polegi, selles suhtes nad tulevad oma haiguste ja ealiste iseärasustega iseseisvalt toime ja saavad ka elu nautida. Mina isiklikult tahan küll elada vanaks ja samas olla võimalikult terve. Nii põnev on ju 🙂

Meie vanavanemad olid suvi otsa põllul, näod tumedad ja käed parkunud. Said nad kõik nahavähi?
Usun, et elasid oma rasket elu nii kuidas vähegi said ja oskasid, loomulikult ka koos rõõmudega.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega midagi maakamat, kui punaseks põlenud dekoltee

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega midagi maakamat, kui punaseks põlenud dekoltee

Jälle üks kompleksides vaeseke.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sureks heameelega 50selt, kui ma olen täisväärtuslikku elu elanud. Kaletunud kiisana tablettide toel 80+ elada on minu õudusunenägu.

Enda kärsatamine võrdub täisväärtuslik elu? Ja mingit muud mõtet elul polegi?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Seksikad võivad ehk olla bikiinide päevitusrandid, aga pole midagi seksikat selles, kui oled endale t-särgi selga või sokid jalga päevitanud. Lausa tobe näeb ju välja!”

Loe, enne kui targutad!

Minu jaoks on päevitusrandid ägedad, sest ininene viitsib looduses ja eheda pöikese käes olla (nõustun, et mitte sokk jalas-särk seljas, aga nii keegi nimme ei päevita ka minu arust). Sinule meeldib ühtlane solaariumipäevitus – las siis nii olla.

Mis sa sogad! See, mida sa siin praegu tsiteerid, on minu kommentaar, aga vaidlus algas ju juba varem, keri ettepoole. Kukkusid ju päevitusrantidele ilule takka kiitma reageeringuna sellele kommentaarile:

“Kui mind miski häirib, siis selleks on randid. Pigem olen ujumas käies valge luik kui triibuline sebra. Ja ilma rantideta ei saaks ma kuskilt pruuniks sest ainus võimalus mul päevitada on sportides ja muidu midagi tehes. Päikese käes lebada ma lihtsalt ei suuda. Nii et väljas päikese käes hakkasin näol faktor 50 kasutama kui pigmendilaigud tulid hormoonide ja päikese koosmõjul. Olengi selle juurde jäänud ja lisaks panen nüüd faktor 50 kehsosadele, mis riietega kaetud pole. Ja eriti dekolteele. Mulle ei meeldi see kui ühe kaelusega tekib rant ja siis hiljem suurema kaelusega asja selga pannes on dekoltee mitut värvi.”

Siin pole ju ometigi juttu rannas päevitamisest!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tagant pannes on norm naise rante vaadata.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie vanavanemad olid suvi otsa põllul, näod tumedad ja käed parkunud. Said nad kõik nahavähi? Usun, et elasid oma rasket elu nii kuidas vähegi said ja oskasid, loomulikult ka koos rõõmudega.

Vat seda ei oska ju keegi tagantjärele öelda, millesse nad surid. Kindlasti oli nahavähki ka, aga kas sel ajal diagnoositi ja raviti sellist asja? Fakt on see, et tol ajal oli keskmine eluiga väga lühike. Olles täna 50-aastane, ei kujuta ma küll ette, et olen valmis juba surema. Ma loodan, et nii palju toredat ja huvitavat on veel ees.

Sina vist oled 20-aastane, kui arvad, et 50+ olekski juba paras aeg surema hakata.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Loe, enne kui targutad!

Mis sa sogad! See, mida sa siin praegu tsiteerid, on minu kommentaar, aga vaidlus algas ju juba varem, keri ettepoole. Kukkusid ju päevitusrantidele ilule takka kiitma reageeringuna sellele kommentaarile:

“Kui mind miski häirib, siis selleks on randid. Pigem olen ujumas käies valge luik kui triibuline sebra. Ja ilma rantideta ei saaks ma kuskilt pruuniks sest ainus võimalus mul päevitada on sportides ja muidu midagi tehes. Päikese käes lebada ma lihtsalt ei suuda. Nii et väljas päikese käes hakkasin näol faktor 50 kasutama kui pigmendilaigud tulid hormoonide ja päikese koosmõjul. Olengi selle juurde jäänud ja lisaks panen nüüd faktor 50 kehsosadele, mis riietega kaetud pole. Ja eriti dekolteele. Mulle ei meeldi see kui ühe kaelusega tekib rant ja siis hiljem suurema kaelusega asja selga pannes on dekoltee mitut värvi.”

Siin pole ju ometigi juttu rannas päevitamisest!

Minu nõusolek rante kiitvale käole on Postitas: Kägu 20.06.2021 06:40. TEMA kommenteeris sinu: “Kui mind miski häirib…” kommentaari.

Ah, vahet pole! Mina olen pruun, sina valge – inimesed ongi erinevad.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie vanavanemad olid suvi otsa põllul, näod tumedad ja käed parkunud. Said nad kõik nahavähi? Usun, et elasid oma rasket elu nii kuidas vähegi said ja oskasid, loomulikult ka koos rõõmudega.

Vat seda ei oska ju keegi tagantjärele öelda, millesse nad surid. Kindlasti oli nahavähki ka, aga kas sel ajal diagnoositi ja raviti sellist asja? Fakt on see, et tol ajal oli keskmine eluiga väga lühike. Olles täna 50-aastane, ei kujuta ma küll ette, et olen valmis juba surema. Ma loodan, et nii palju toredat ja huvitavat on veel ees.

Sina vist oled 20-aastane, kui arvad, et 50+ olekski juba paras aeg surema hakata.

Nii vana inimese kohta on sul järeldamisvõime väga kesine.
Ma ei ole kuskil suremisest rääkinud.

+1
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga jah, kui see avastatakse veidi hiljem ja on juba jõudnud levida nahast kaugemale, on asi juba prognoosimatu.

prognoosimatu?

Minu arvates täiesti prognoositavalt surmaga lõppev.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen igati mõõduka päevituse pooldaja. Nagu ikka, äärmused ei ole head.

+5
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 114 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Päevitunud inimene on atraktiivsem