Esileht Ilu Päevitunud inimesed on ilusad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )

Teema: Päevitunud inimesed on ilusad

Postitas:
Kägu

95% naha vananemismärkidest põhjusab päike, olgu see UV kiirgus milline tahes.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis on uv- index nii madal, et hea, kui mingi jumegi peale saab. Ära põleda pole siin võimalik.

See jutt on ikka päris rumal. Inimestel on erinevad nahatüübid, paljud põlevad päris kergesti ära ja seda juhtub ka Eestis. Kui esimestel kordadel randa minna, on neid punapeete seal alati küll ja küll. Mingeid lõunamaiseid tüüpe, kes kergesti päevituvad ja kohe tumepruuniks, on eestlaste hulgas küll, aga nad ei domineeri. Pigem on siin rohkem siiski heledanahalisi, kes päevituvad halvasti ja saavad kergesti päikesepõletuse.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen lapsest  saadik 3 kuud suvel mere ääres olnud – vanaema elas merest 150m, jooksime hommikust õhtuni rannas, Nüüdseks on seal minu maakodu. Praegu olen 52 – jah, pigmendilaike on, aga nahk on kena ja sile.  Armastan väga rannas olla, lähen peale kell 13-14, siis on meri soe. Võtan kaasa kerget lugemist, juua ja siis loen, silmitsed merd, ujud. Vahepeal mööda randa, räägin naabritega juttu.

Idüll. Nii mõnna. Veab Sul.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina just vaatasin üht töökaaslast, et väga kole oli päevitunud peast. Nahk oli kohe ebaühtlane, kuskilt oli midagi nagu koorunud, tundus paks ja kõva. Kohe tunduvalt vanem nägi välja kui tavaliselt.

Ma jälle vaatasin oma kaht noort töökaaslast. Mõlemad ilusad tüdrukud, hea figuuriga. 30-kraadise kuumusega olid mõlemad lühikeste pükstega tööl. Üks neist päevitunud, tõesti kena. Teine lumivalge – ja no lausa ebameeldivalt luider nägi välja. Ei pea muidugi end villi grillima, aga mingi jume nahal on kena.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jälle vaatasin oma kaht noort töökaaslast. Mõlemad ilusad tüdrukud, hea figuuriga. 30-kraadise kuumusega olid mõlemad lühikeste pükstega tööl. Üks neist päevitunud, tõesti kena. Teine lumivalge – ja no lausa ebameeldivalt luider nägi välja. Ei pea muidugi end villi grillima, aga mingi jume nahal on kena.

Tänapäeval on moes spreipäevitus. Ilusa jume saab ka sellega.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina just vaatasin üht töökaaslast, et väga kole oli päevitunud peast. Nahk oli kohe ebaühtlane, kuskilt oli midagi nagu koorunud, tundus paks ja kõva. Kohe tunduvalt vanem nägi välja kui tavaliselt.

Ma jälle vaatasin oma kaht noort töökaaslast. Mõlemad ilusad tüdrukud, hea figuuriga. 30-kraadise kuumusega olid mõlemad lühikeste pükstega tööl. Üks neist päevitunud, tõesti kena. Teine lumivalge – ja no lausa ebameeldivalt luider nägi välja. Ei pea muidugi end villi grillima, aga mingi jume nahal on kena.

Selle jume saad isepruunistuvaga

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina just vaatasin üht töökaaslast, et väga kole oli päevitunud peast. Nahk oli kohe ebaühtlane, kuskilt oli midagi nagu koorunud, tundus paks ja kõva. Kohe tunduvalt vanem nägi välja kui tavaliselt.

Ma jälle vaatasin oma kaht noort töökaaslast. Mõlemad ilusad tüdrukud, hea figuuriga. 30-kraadise kuumusega olid mõlemad lühikeste pükstega tööl. Üks neist päevitunud, tõesti kena. Teine lumivalge – ja no lausa ebameeldivalt luider nägi välja. Ei pea muidugi end villi grillima, aga mingi jume nahal on kena.

Need täna noored ja kenad päevitunud töökaaslased näevad kümne aasta pärast välja vastupidiselt: see päikeselemb inetu oma maksaplekkide ja kortsudega. Lumivalge aga teeb praadinutele silmad ette!  Ja napsab te mehed ära! 😛 Perekooli kontekstis 🙂

P.s. ise kergelt pruunistuv, aga ei anna voli kortsude tekkimisele.. Väldin seega keskpäevast Päikest.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii hoolivad inimesed siin koos, läheb korda võõraste kiire vananemine ja hoiatatakse liigse päikese eest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin vast nenditakse pigem fakti, mida noored ei pruugi teada. Hiljem on kahetsus, et “oli seda vaja”.. Naharakud uuenevad iga 4 nädala tagant: saad veel päästa, mida päästa annab! Ehk siis ei kõrveta edaspidi oma nahka. Näed sealjuures ka parem välja.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need täna noored ja kenad päevitunud töökaaslased näevad kümne aasta pärast välja vastupidiselt: see päikeselemb inetu oma maksaplekkide ja kortsudega. Lumivalge aga teeb praadinutele silmad ette!  Ja napsab te mehed ära! ???? Perekooli kontekstis ????

Ma juba 50, aga maksaplekki ja kortsus nägu ei paista kuskilt.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad, rohkem mängivad kortsude tekkimisel rolli geenid kui liigne päevitamine ja veinitamine.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad, rohkem mängivad kortsude tekkimisel rolli geenid kui liigne päevitamine ja veinitamine.

Rumal jutt. Liigpäevitamise jäljed on ikka väga hästi näha.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma juba 50, aga maksaplekki ja kortsus nägu ei paista kuskilt.

Seda arvad sina, aga võta lahti suvaline yt video ja pane time lapse aging. Kohe näed tulemust. Muidugi geenid mõjutavad palju ka, kui sul on head geenid, siis joppab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad, rohkem mängivad kortsude tekkimisel rolli geenid kui liigne päevitamine ja veinitamine.

Et joomine ei rikugi siseorganeid ja päevitamine ei tekita ebaloomulikke muutusi organismis?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii hoolivad inimesed siin koos, läheb korda võõraste kiire vananemine ja hoiatatakse liigse päikese eest.

Eks siin ole ka meedikuid sõna võtmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ükski meedik tänaval mu nahka luubiga uurinud.

See suvi on nii 12 päikeselist päeva olnud. Kõva kärsatamine jah.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See suvi on nii 12 päikeselist päeva olnud. Kõva kärsatamine jah.

Eestlane ei olegi loodud rohkem päikest saama. Inglismaa, Iirimaa on need kohad, mis sobiksid eestlasele.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära räägi idiootsusi, ah et pole loodud. Eestlastel on aasta ringi d vitamiini puudus, tundub, et sa hakkad sellest juba dementseks muutuma.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kuri juba hommikul vara? Miks? Uni oli kehv? Ma olen suvaline kõrvaltvaataja, mitte see, kellele vastasid.

Krõbistasin talvotsa D-vit. pärleid ja tolku sellest polnud miskit. Ikka oli tase alla normi. Synlabist võtsin terviseriski paketi.

Nüüd siis panustan päikesele, aga mitte spets end praadides, vaid nt. muru niitmisel paistab see niigi lagipähe ja nii mitu tundi järjest! Käsivarred ja jalad on samuti päikesele avatud e. rüü seljas on lühike. Septembri lõpus tahaks näha, kas on muutusi…loodetavasti paremuse poole!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No 2 lk on kurjad olnud ikka luiged, ähvardatakse nii surma kui mehekaotusega kuni lihtlabase välimuse kallal ilkumisega. Ei tea, mis neil roosikestel küll viga on.

A sa osta tsipa kallimad ja kangemad vitamiinid ja tarbi neid õigesti. Ja noh, kui sa just kiilakas pole, siis lagipähe päevitamine kuivatab vaid juukseid, muud midagi.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära räägi idiootsusi, ah et pole loodud. Eestlastel on aasta ringi d vitamiini puudus, tundub, et sa hakkad sellest juba dementseks muutuma.

Tead, kaua peab päevas veetma päikese käes ehk õues, et saada päevane doos D-vitamiini? Mine uuri järele. Samuti pane aeg nahaarstile ja küsi kõike päikese kohta.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A sa osta tsipa kallimad ja kangemad vitamiinid ja tarbi neid õigesti. Ja noh, kui sa just kiilakas pole, siis lagipähe päevitamine kuivatab vaid juukseid, muud midagi.

Ei, ma pole kiilakas, pigem selle vastand: on korralik pahmakas juukseid antud looduse poolt.

Juustel pole häda midagi. Ei ole nad kuivad ega ka elutud. Tänan huvi tundmast 🙂 Päike on neid just vahvalt pleegitanud. Mul naturaalset tooni need. Keskmiselt pruunid.

Vitamiinid olidki korralikud. Kuidas neid valesti saaks tarbida? Enesetunne on ka väga hea! Ju siis ikkagi toimisid, kuigi meditsiiniline näit oli alla normi.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära räägi idiootsusi, ah et pole loodud. Eestlastel on aasta ringi d vitamiini puudus, tundub, et sa hakkad sellest juba dementseks muutuma.

Tead, kaua peab päevas veetma päikese käes ehk õues, et saada päevane doos D-vitamiini? Mine uuri järele. Samuti pane aeg nahaarstile ja küsi kõike päikese kohta.

Ca 30 min 3-4 korda nädalas, et tagada minimaalne tase.

Eestid sureb nahavähki nii 50 inimest aastas. Pane see teiste vähisurmade ja surmade konteksti, on see imeväike arv.

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ca 30 min 3-4 korda nädalas, et tagada minimaalne tase. Eestid sureb nahavähki nii 50 inimest aastas. Pane see teiste vähisurmade ja surmade konteksti, on see imeväike arv.

See on väga suur arv väikse riigi kohta. Sinna vahele jäävad kõik, kes vähiravi saavad ja arvestades meie adukohta maakeral, on seda palju. Päevitamine pole vajalik. Piisab 15 min õues jalutamisest.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära räägi idiootsusi, ah et pole loodud. Eestlastel on aasta ringi d vitamiini puudus, tundub, et sa hakkad sellest juba dementseks muutuma.

Tead, kaua peab päevas veetma päikese käes ehk õues, et saada päevane doos D-vitamiini? Mine uuri järele. Samuti pane aeg nahaarstile ja küsi kõike päikese kohta.

Ca 30 min 3-4 korda nädalas, et tagada minimaalne tase.

Eestid sureb nahavähki nii 50 inimest aastas. Pane see teiste vähisurmade ja surmade konteksti, on see imeväike arv.

Nahavähki ei tohiks keegi surra. Mis argument see veel on, et vähe sureb?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma juba 50, aga maksaplekki ja kortsus nägu ei paista kuskilt.

Ega ise ei saagi aru. Ma olen enda arust palju ilusam kui kahekümneselt, aga objektiivselt vaadates vist siiski mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ca 30 min 3-4 korda nädalas, et tagada minimaalne tase.

Mulle ütles arst, et piisab paljaste kätega 20 minutit päikese käest käimisest, et saada piisav doos D vitamiini. Mingit põhjust ei ole ennast pruuniks päevitada D vitamiini pärast.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad, rohkem mängivad kortsude tekkimisel rolli geenid kui liigne päevitamine ja veinitamine.

Selles mõttes on tõsi, et alguspunkt on erinev, kust allapoole tulema hakatakse oma päevitamise ja veinitamisega. Minu ema oli alkohoolik, aga nägi sellegipoolest teistest omavanustest naistest kenam välja. Aga kui ta joomise maha jättis, muutus täielikuks kaunitariks. Ikka väga palju parem nägi välja sellega võrreldes, mis ta juues oli.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära räägi idiootsusi, ah et pole loodud. Eestlastel on aasta ringi d vitamiini puudus, tundub, et sa hakkad sellest juba dementseks muutuma.

Tead, kaua peab päevas veetma päikese käes ehk õues, et saada päevane doos D-vitamiini? Mine uuri järele. Samuti pane aeg nahaarstile ja küsi kõike päikese kohta.

Ca 30 min 3-4 korda nädalas, et tagada minimaalne tase.

Eestid sureb nahavähki nii 50 inimest aastas. Pane see teiste vähisurmade ja surmade konteksti, on see imeväike arv.

Nahavähki ei tohiks keegi surra. Mis argument see veel on, et vähe sureb?

Millesse siis tohib surra?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära räägi idiootsusi, ah et pole loodud. Eestlastel on aasta ringi d vitamiini puudus, tundub, et sa hakkad sellest juba dementseks muutuma.

Tead, kaua peab päevas veetma päikese käes ehk õues, et saada päevane doos D-vitamiini? Mine uuri järele. Samuti pane aeg nahaarstile ja küsi kõike päikese kohta.

Ca 30 min 3-4 korda nädalas, et tagada minimaalne tase.

Eestid sureb nahavähki nii 50 inimest aastas. Pane see teiste vähisurmade ja surmade konteksti, on see imeväike arv.

Nahavähki ei tohiks keegi surra. Mis argument see veel on, et vähe sureb?

Millesse siis tohib surra?

Tervena peab surema, siis oled oma elu õigesti elanud.

Ma pole ennast kordagi elus pruuniks küpsetanud, aga ikka tulid juba kahekümnendate keskel peened kortsud ja nüüd, ligi neljakümnesena on nägu täiesti kortsus. Kulmude vahel sügav vagu ja naeratades on isegi põsed kortsulised. Mul on rasune nahk, mille puhul alati lohutati, et mis siis, et läigib, vähemalt ei lähe kortsu.

Lühidalt ma tahtsin seda öelda, et elage nagu soovite, kui kortsud (või nahavähk) tahavad tulla, siis nad ka tulevad. Kui ei taha, siis ei tule.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )


Esileht Ilu Päevitunud inimesed on ilusad