Esileht Koolilaps päevitusriided 11. aastasele tüdrukule

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: päevitusriided 11. aastasele tüdrukule

Postitas:

Kus Tallinnas oleks hea päevitusriiete valik kõhnemale 11. aastasele 152 cm pikale tüdrukule? Pigem sinised-rohelised toonid, ilma sitside-satsideta. Poodides on valikus enamasti kas roosad ja satsilised päevitsriided. Netist tellida ei julge, muidu telliks nextist, väga meeldivad, aga suurustabeli järgi oleks tema ümbermõõdud vastavuses 140 cm pika tüdrukuga ja see tundub kuidagi kahtlane.
http://www.next.fi/en/xo91038s18#453156
Midagi taolist otsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sportsdirecti olete vaadanud? Seal saab ju aluspesu peale proovida ning sobivas mõõdus ära osta.
Mul poiss kannab ka mitu numbrit väiksemaid lühikesi pükse, sest õiges suuruses ei seisa ilma püksirihma või paelteta, aga neid ei viitsita väga kinni panna…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma samade mõõtudega lapsele ostan vastavalt mõõtudele ja mitte suurusnumbrile. Lühikesed teksad nt. 140 suurus, sest 152 olid liiga laiad. Päevitusriided on ka mingi väiksem number.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen küll Nextist tellinud.
Oleneb kui kõhna ta on, aga meie 11.a ja 140 cm pikkune kõhnuke kannab praegu 128 suurust Nexti päevitusriideid. Ilmselt see 140 on ka veel arvestatava varuga…aga eks kõik sõltub ikkagi kehaehitusest.
Ma eelmisel aastal tellisin, siis olid suured, nüüd on ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps päevitusriided 11. aastasele tüdrukule

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.