Esileht Lapse ootamine Pagana hemorroid

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Pagana hemorroid

Postitas:

Olen esmakordselt hädas hemorroidiga. Rasedust 30 nädalat.
Apteegist ostetud ja soovitatud küünlad on tänaseks ära tarvitatud ja asi on pigem läinud hullemaks, kuna küünla paigaldusega surkisin ka lisaks toda moodustist ja tekkis lisavalu. Nii palju kui netist infot olen leidnud, siis mingit erilist ravi peale käsimüügiravimite ei olegi, lisaks soovitatakse liikuda, toituda õigesti ja istuda leiges vannis. Toitun ja liigun võimalikult tervislikult juba ammu, paraku ei usu, et kui hemorroid juba valu teeb, siis mingist vees istumisest kasu on. Verd veel ei tule, aga peale häda tegemist on valus ja ebamugav on kogu aeg.
Ämmaka aeg uuel nädalal. Aga ega ämmakas seda ju ei ravi?
Kas see ongi selline paratamatu haigus, mis tuleb raseduse ajal lihtsalt ära kannatada või? Kuhugi eriarsti juurde ei saa aegagi ju mitu kuud… Jube nõme värk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.08 12:48; 17.08 19:18; 17.08 19:34; 17.08 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja, jube nõme asi see. Mul on olnud ka ainult 2 raseduse ajal mõned korrad need, õnneks on ruttu möödunud. Nüüd viimasest korrast on mitu päeva möödas ja taandub vaikselt, aga endal jube vastik ja ebamugav olla, kuidagi häbi (lähen depilatsiooni, suren häbist vist sinna lauale ära, aga peab hakkama saama). 🙁 Ravinud ma ei ole spetsiaalselt. Mina leiges vees istunud ei ole, aga dušši all käies lasen külma vett sinna (pidi parem olema), üritan juua rohkem, söön kuivatatud ploome, stringe ei kanna ja üritan vaadata kuidas ma istun et sinna survet ei avaldaks.
Ma võtan rauda juurde, et see mõjutab ka kindlasti hetkel nende tekkimist, aga ära lõpetada ka ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just tegin ka sellest teema. Mul veritses lausa. Lasin dušši all külma vett ja nii 3 päeva järjest, mul aitas. Mitu päeva on nüüd hea olla olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaah.. Raseduse lõpus ma ootasin, millal kõik kodust ära lähevad, siis nutsin kõigepealt veits ja siis läksin vetsu. Ei aidanud küünlad ega kreemid. Peale sünnitust läks oluliselt paremaks. Perearst ütles, et enne kui kõik lapsed saadud, keda tahad, pole midagi teha (arvas, et ainult lõikus aitaks)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aitab troxevasiin geel. Küünlad on pigem seesmistele ja selleks, et asja pehmendada, need välimisi ei ravi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 16:22; 17.08 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aitab troxevasiin geel. Küünlad on pigem seesmistele ja selleks, et asja pehmendada, need välimisi ei ravi.

Aitäh, katsetan! Ämmaka telefonilt öeldi, et tulebki kõik ravimid läbi proovida ja kui väga hulluks kisub, siis retseptiravimit paluda ämmakalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.08 12:48; 17.08 19:18; 17.08 19:34; 17.08 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul idiootne küsimus, aga kuidas te aru saate, et teil need on?

Mul on nt päraku juures veidi valus ja kipitav tunne, aga midagi hullu pole. Huvitav, kas see võibki hemorroid olla või kuidas sellest aru saada?

Ma sain sedasi aru, et midagi justkui õrnalt hakkas segama pühkimist, iseenesest valus polnud üldse. Umbes kuu aja pärast oli mõnel hetkel valus, aga vähe. Siis sain aru, et ilmselt on see jama. Kui hakkasin küünlaid kasutama, siis läks veel valusamaks ja püüdsin ka peegliga vaadata, katsudes ka oli midagi tunda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.08 12:48; 17.08 19:18; 17.08 19:34; 17.08 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul idiootne küsimus, aga kuidas te aru saate, et teil need on?

Mul on nt päraku juures veidi valus ja kipitav tunne, aga midagi hullu pole. Huvitav, kas see võibki hemorroid olla või kuidas sellest aru saada?

Sulle soovitan astelpajuõli, ilmselt on lihtsalt lõhe.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 16:22; 17.08 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures täna apteegis oli hästi tore müüja, kelle suhtumisest sain kohe aru, et see ikka väga levinud teema, millega nende juurde tullakse. Ehk ei ole üldse vaja häbeneda!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.08 12:48; 17.08 19:18; 17.08 19:34; 17.08 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aitab troxevasiin geel. Küünlad on pigem seesmistele ja selleks, et asja pehmendada, need välimisi ei ravi.

Aitäh, katsetan! Ämmaka telefonilt öeldi, et tulebki kõik ravimid läbi proovida ja kui väga hulluks kisub, siis retseptiravimit paluda ämmakalt.

See on nii jabur, et kästakse osta käsimüügist hiigelsummade eest, enne kui saab soodsa retseptiravimi, mis reaalselt ka midagi mõikab. Minu kogemus – proovisin juba kõiksugu käsimüügi asju, ei aidanud. Jahedast dušist jms rääkimata. Suures hädas näitasin perearstile, see ütles, et jah hemorroid, proovi käsimüügist 20-eurost geeli, hetkel pole piisavalt hull, et retsepti anda. No misasja?? Seda geeli ma ei ostnudki, ei tahtnud rohkem raha raisata. Mingi aeg peale sünnitust kadusid suuremad vaevused ära, aga nüüd paar aastat hiljem on mul see endiselt alles ja vahel annab vähem, siis rohkem tunda. Opi võimalus vist on, aga jah, see ei pruugi toimida ning vähemalt ühe lapse plaanin veel saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul idiootne küsimus, aga kuidas te aru saate, et teil need on?

Mul on nt päraku juures veidi valus ja kipitav tunne, aga midagi hullu pole. Huvitav, kas see võibki hemorroid olla või kuidas sellest aru saada?

K2

Mina sain pühkides aru, et oot-oot, mingi punnilaadne asi on tekkinud.. Olin siis 36ndat nädalat rase ja kõhukinnisusega päris kimpus 🙁 tol korral punnitasin veel kõvasti, eks ta siis välja lõigi.. Aga mind õnneks see ei seganud, lihtsalt imelik oli.
Pärast sünnitust pole aga enam tunda andnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka oli raseduse lõpu poole. Pärast sünnitust kadus ära. Ei aidanyd need küünlad ka. Kannatasingi ära. Minul oli ikka pühkides tunda väike munakene. Isegi istuda oli ebameeldiv.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka probleem kõhukinnisusega, aga sain abi lillaka pakiga Rinkeby kuivatatud ploomide mahlast, müüakse näiteks Selveris. Joon hommikul kohe pärast ärkamist pool klaasi, paneb seedimise paremini käima, vähemalt mina ei pea enam punnitama ja kõht käib nüüd jälle iga päev läbi ca pool tundi või tund pärast mahla joomist, muidu oli mõni päev raskustunne terve päev ja nagu tahaks minna, aga ei tulnud midagi. Seda võib ka rohkem juua, vastavalt vajadusele. Maksab küll üle 2 euro, aga minul aitab. Punnitamine on suur faktor hemorroidide tekkes ja endalgi läks kuidagi kahtlaselt punni asi, nüüd on tagasi tõmmanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa lõpp, kui üle viskab. On välimine väike, ei veritse, aga annab tunda. Mõni päev justkui kadunud, teine päev jälle platsis. No ei ole punnitamist ega meeletut istumist, aga ikka tekib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Lapse ootamine Pagana hemorroid