Esileht Sünnitus Paha haisuga veri?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Paha haisuga veri?

Postitas:

Tere,sünnitasin 10 päeva tagasi ja alates sünnitusest tuleb verd-see on ju loomulik aga see veri on väga halva haisuga.Seda on küll nüüd vähemaks jäänud ja ei haise enam niipalju.Ja alles eilsest saan ma ka normaalselt kõndida siiamaani oli väga valus ja õmblusi oli ka meeletult.Kuna haiglast öeldi et sünnitusjärgsesse kontrolli tuleb minna alles 2 kuu päerast siis ei tahaxi kohe sinna tormata.Äkki peabki nii olema.Tundun küll tõelise blondiinina aga äkki keegi oskab hüva nõuga aidata-ega see ometi verepõletik pole vm?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 13:24; 21.03 18:37;
To report this post you need to login first.

Mul peale mõlemit sünnitust paha haisuga olnud ning pärast see voolus ka.
Ma isegi mehe käest küsisin, et kas ma haisen, sest mulle endale tundus, et see hais on kõigile tunda. Mees aga vaatas mind ja küsis, kas ma olen ära keeranud, tema ei tundnud midagi, kui ta kõrval istusin.
Ja pesemas käisin ma 3 korda päevas.

No ega mensese verigi hea lõhnaga ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On jah jube paha lõhnaga. Mulle sünnitusmajast öeldi, et vereklompe ja paha lõhna ei tohi olla, siis kohe valvearsti juurde. Mul oli paar korda nii klompe kui oli ka verel väga paha lõhn. Läksin valvearstile, kes sellest numbrit ei teinud ja lõhna kohta üldse midagi ei öelnud (et ei tohiks olla vms). Nüüdseks on sünnitusest 1.5 k möödas ja kergelt tuleb veel mingit voolust, mis on ikka paha lõhnaga, aga seda on oluliselt vähemaks jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle anti sünnitusmajas voldik, kus oli kirjas, et lohhiate ebameeldiv lõhn on normaalne. Mul oli ka mingil perioodil eriti jäle see hais. Pesin ennast pärast iga WC-s käiku (veega, seep kuivatab liialt). Kui 2k pärast sünnitust kontrolli läksin, siis olid lohhiad ammu läbi, hais kadunud ja kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere,sünnitasin 10 päeva tagasi ja alates sünnitusest tuleb verd-see on ju loomulik aga see veri on väga halva haisuga.Seda on küll nüüd vähemaks jäänud ja ei haise enam niipalju.Ja alles eilsest saan ma ka normaalselt kõndida siiamaani oli väga valus ja õmblusi oli ka meeletult.Kuna haiglast öeldi et sünnitusjärgsesse kontrolli tuleb minna alles 2 kuu päerast siis ei tahaxi kohe sinna tormata.Äkki peabki nii olema.Tundun küll tõelise blondiinina aga äkki keegi oskab hüva nõuga aidata-ega see ometi verepõletik pole vm?[/tsitaat]

Sul on lohhiad. See on ju normaalne. Jääb vähemaks. Varsti kaob veritsus ära, jääb voolus, peatselt kaob seegi. Tampooni kasutada ei tohi.
Võiksid tutvuda ka siin vasakul tulbas oleva artikli valikuga, saad targemaks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huh suured tänud teile siis ma enam ei muretse;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 13:24; 21.03 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ämmakas soovitas iga WC-s käimise järel end alt veega loputada ja nn ‘õhuvanne’ võtta. Mul küll mingit haisu ei tekkinud. Ent samas tekkis kahtlane voolus (kollakad klimbid) ja see vajas küll ravi.
Põletikuga käib kaasas ka kõhuvalu ja palavik. Peale sünnitust soovitati end iga päev 3x kraadida. Väike palavik on ok, aga kui kõhuvalu ka tekib, tuleb kohe erakorralisse minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Well..mina pesin ennast pea kuu aega peale igat wc-s käimist ja alguses tegin ikka õhuvanne ka sageli, aga ikka oli ebameeldiv hais. Nii kui läbi said, oli hais ka läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli samuti paha lõhnaga.tulebki end 3x tihemini pesta sellel ajal ja lisaks vahetada hästi tihti sidet.kusjuures tihtipeale ei aitand mul seegi.peale veritsust kontrollis oli kõik korras.
nüüd sünnitusest möödas 1aasta ja tunnen päevade ajal jälle rõvedat haisu (nagu laps oleks püksi kakanud) ja kuskile minna ei julge ning kedagi külla ka kutsuda sellel ajal ei julge 🙁
panen nüüd aja arstile ja vaatab,kas miski jama seal nüüd või milles asi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lohhiad ongi paha lõhnaga! Pange kasvõi googlesse, saate targemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Sünnitus Paha haisuga veri?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.