Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Paides arvel ?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Paides arvel ?

Postitas:

Kas keegi on Paides arvel ? Ja kui on siis kes on ämmaemand ja kuidas ta teisse suhtub ? Mul on T.Jõe ja ma ei tea kas tahan/julgen temajuurde uuesti minna …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 17:52; 23.01 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen arvel Paides. Rasedus hetkel 30 nädalat.
Ämmaemand on Tiina Jõe ja mul ei ole tema kohta küll midagi halba öelda. Suhtub minusse väga hästi ja ma olen temaga rahul. Miks ta sulle ei meeldi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen arvel siiski Türil aga arsti juures siiani ainult Marju Raja juures käinud. Olen kuulnud igasuguseid jutte ta kohta, aga siiani väga positiivselt meelestatu rasedust saab kohe 16 n

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minagi Paides M. Raja juures arvel. Eelpool kõnelejaga nõus: Olen ka M. Raja kohta igasuguseid jutte kuulnud. Minuga on ta aga alati väga viisakalt ja professionaalselt käitunud. Ka minu eelmist rasedust jälgis tema – ei oska ühtki halba sõna öelda. Ämmaemandate kohta ei oska kahjuks miskit öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka Paides arvel arst on dr.Veeber aga kuna tal väga pikad järjekorrad, siis järgmine kord lähen dr.Limbergi juurde.
Ämmaemanda juures olen ka 2 korda käinud, ega Paides enam kedagi pole ainult T.Jõe ongi. Valida kedagi teist ei saagi. Väga tore ja põhjalik ämmakas, vahest isegi häirib, et ta liiga põhjalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas võib olla , et ta lihtsalt ei salli noori emasi ? Sest ta hüppas mulle päris korralikult peale , ja seda juba esimesel visiidil…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 17:52; 23.01 19:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Paides arvel ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.