Esileht Sünnitus Paides sünnitamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Paides sünnitamine

Postitas:

Mul selline küsimus,et ise olen tegelt arvel juba Viljandi haiglas ja rasedus suht 4 kuud juba,kuid tahaks vahetada arsti Paide?keda te soovitaksite naistearstiks ja kuidas on paides sünnitamine,äkki keegi lugejatest on seal sünnitanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paidesse ei soovita mina üldse minna. Kõigil tuttavatel sealsete arstidega halvad kogemused. Lisaks mu enda ema sünnitus kogemus seal oli lihtsalt kohutav. Lapse pea oli juba väljas,ema oli püsti kuna arst ütles ja arvas ,et ei ole mingit sünnitegevust. Lõpuks hoidis kätega last kinni ja läks ise mehe abil pikali ja alles siis hakkas arst tegutsema ja läks vaid loetud minutid ja laps oli käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paidesse ei soovita mina üldse minna. Kõigil tuttavatel sealsete arstidega halvad kogemused. Lisaks mu enda ema sünnitus kogemus seal oli lihtsalt kohutav. Lapse pea oli juba väljas,ema oli püsti kuna arst ütles ja arvas ,et ei ole mingit sünnitegevust. Lõpuks hoidis kätega last kinni ja läks ise mehe abil pikali ja alles siis hakkas arst tegutsema ja läks vaid loetud minutid ja laps oli käes.

Ja mitukümmend aastat tagasi see oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh issand, kui vanu kogemusi siin kirjutatakse. olen ka paides sündinud. arsti polnud vajagi, ämmaemandaga sai minu ema 2kesi hakkama. õed mul paides sündinud, ema oli väga rahul…aga nu kuulge, ikka väga kaua ega tagasi. kommenteerijad võiks ikka tänapäevast kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Paides sünnitamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.