Esileht Ajaviite- ja muud jutud Päikese pagar – ei soovita sealt tellida!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Teema: Päikese pagar – ei soovita sealt tellida!!!

Postitas:
Kägu

Ei soovita mitte kellelgi tellida Päikese Pagarist fotoga eritellimustorti! Mina tellisin ja sain sellise tordi: http://lh3.googleusercontent.com/-TAjXvwSBAqY/TyGyaaIkwiI/AAAAAAAAKL8/o6oUqvATMIM/s640/210120121514.jpg

Kuna oli laupäeva õhtu, kui nad tordi mulle ära tõid ja pagarid olid juba töö lõpetanud selleks nädalaks, siis keelduti mulle ka uut korralikku torti tegemast.(Torti oli vaja pühapäeva hommikuks) Ka on seal firmas kõik töötajad venelased, kes eesti keelt suurt ei mõika ja kui ilmnesid probleemid siis ei võetud enam telefonigi vastu.

Lapse sünnipäev oleks peaaegu rikutud olnud, õnneks sain kaubale Pagaripoistega, kes tegid kiirkorras uue tordi eritellimusena – loomulikult palju kallima.

Nõudsin Päikese Pagarilt loomulikult uue tordi kinnimaksmist aga nad keeldusid, suure õiendamisega maksid lõpuks tagasi vaid neilt tellitud tordi raha .

VÄGA HALB KOGEMUS!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Päikese pagar – ei soovita sealt tellida!!!

Jube tort tõesti, ma ei saa arugi, mis seal peal on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pagarid olid purjus või? tõesti jube vaatepilt. aga kuidas maitse oli?

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jube tort tõesti, ma ei saa arugi, mis seal peal on.[/tsitaat]
Siga ja kägu tundub olevat. Mõlemad jommis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuidas see firma julges sellist tööd kliendile viia?
peale seda firma kaotab ju kliendi. ei tea kas firma omanikud on ka teadlikud sellisest asjast?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Foto kvaliteet vähemalt sama jube,selle põhjal ei julgeks küll kedagi kiita ega laita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Foto kvaliteet vähemalt sama jube,selle põhjal ei julgeks küll kedagi kiita ega laita. [/tsitaat]

Ja mis sellel fotol viga siis on? Täitsa piisava kvaliteediga, see pilt seal tordil ongi selline! Vaata vahukooreservasid, need on tervalt fotol, nii et pole mingi väriseva käega tehtud klõps

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
ahv

Tordi söömisväärtus ei sõltu ju pildist tordi peal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ääretult lohakas töö, sellise praagi eest tõesti ei maksaks!

Tänud hoiatamast!

Please wait...
Postitas:
Kägu

tõesti jube, tänan hoiatamast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]ahv kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tordi söömisväärtus ei sõltu ju pildist tordi peal.[/tsitaat]

Ei sõltu ikka või??? Lohakalt kaunistatud tordi puhul ei julgeks küll loota, et sisu tegemisega rohkem vaeva on nähtud…

Please wait...
Postitas:
ahv

[tsitaat]Ei sõltu ikka või??? Lohakalt kaunistatud tordi puhul ei julgeks küll loota, et sisu tegemisega rohkem vaeva on nähtud…[/tsitaat]Looda ikka. Pilt ja sisu pole absoluutselt seotud omavahel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jeerum. Hea kogemus!
Hetkel on see ka pakkumised.ee lehel üleval, kus on ostetud 1412 voucherit.
Kurb… väga kurb…

Please wait...
Postitas:
sirtsu11

Issand kas sa sellist torti pakkusid ka külalistele ,see oli ju saast,kuidas sa sellise üldse vastu võtsid??? Mis seal peal on ,aru ei saa. Kuidas sulle see saast kompenseeriti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Asi on ilmselt selles, et pildiga vahvli- või suhkrumassilehe all olev kreem on selle söödava \”paberi\” läbi leotanud ja pildi laiali ajanud. Küllap alguses oli ikka ilus pilt. Ma olen nagu aru saanud, et nende piltide alla tuleks panna võimalikult väheniiske kreem, näiteks puhas võikreem. No et hoiab pildi paigal, aga ei sulata üles. Ja näiteks martsipainpildiga torte ei soovitata üldse peale kaunistamist külmikusse panna – niiskus võib värvid laiali ajada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nojah, kole pilt kyll aga maitse vaevalt, et halb oli? tordi oleks vöinud ära syya ikka ju. aga nii seda asja ära jäta ja mine kurda oma muret uuesti ja las kompenseerivad vähemasti

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, ma ei jaga tortidest midagi ja vahel harva kuskil sünnipäeval olen söönud torti aga mis seal siis häda oli? Pildi peal tundus nagu tort ikka,ainult kandiline miskipärast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]sirtsu11 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Issand kas sa sellist torti pakkusid ka külalistele ,see oli ju saast,kuidas sa sellise üldse vastu võtsid??? Mis seal peal on ,aru ei saa. Kuidas sulle see saast kompenseeriti?[/tsitaat]

jah, käitumine oli jama neil jms aga tordi oleks ma ära söönud kyll. no, et tegemist on vesipildiga:):):):)

Please wait...
Postitas:
Alfonss

eestis on tavaline, et kui klient esitab põhjendatud pretensiooni ja küsib kahjutasu, siis hakatakse vinguma ja ennast õigustama.

keegi ei mõtle, et rahulolematu klient teeb ühe teema foorumisse ja firma maine on jäädavalt kahjustatud.

ma nimetan seda lolluseks ja on igati loogiline, kui selliseid pagariärisid ootavad ees tühjad pihud ning pankrott.

kus see firma üldse asub? pole kuulnudki sellisest.

P.S. firmas käib ilmselt räige intellektuaalse omandi rikkumine- torte kaitstud kaubamärkidega nagu hello kitty jne keegi legaalselt teha ei jõuaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]sirtsu11 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Issand kas sa sellist torti pakkusid ka külalistele ,see oli ju saast,kuidas sa sellise üldse vastu võtsid??? Mis seal peal on ,aru ei saa. Kuidas sulle see saast kompenseeriti?[/tsitaat]

Ei pakkunud külalistele, tellisime uue Pagaripoistest! Seda sõime ise pärast kodus ja jagasime naabritele laiali 🙂 Maitse oli enam-vähem talutav, liiga magusavõitu ikka. Uus Pagaripoiste tort oli palju maitsvam.

Vastu võtmine käis niimoodi, et toodi kulleriga maja ette – oli karbi sees, karp toidukilesse veel mässitud. Ei hakanud õues -10 kraadise külmaga seda seal kulleri juures lahti harutama, õnneks taipasime toas ikka lahti teha, et üle vaadata. Kui oleksime kinnise karbiga selle tordi otse sünnipäevale viinud oleks muidugi eriti \”tore\” olnud.

Please wait...
Postitas:
piibeluht

aga kui sünnipäevalaps tordi kõrval pilli lööb, siis pole suurt vahet, mis maitsega see tort on. laps on õnnetu ja pidu mokas. kui teemaalgatajale poleks ilusa pildiga torti vaja, oleks ta võinud ju ise näiteks vahukoore peale jõhvikamahla oma käe järgi niristada. ma kujutan ette, et need tellitud pildiga tordid pole sugugi odavad ja siis tahaks ikka täie raha eest saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt kõik fotoga tordid ongi tobedad ja koledad:)
Sama nõmedad kui fotoga T-särgid, kruusid ja kalendrid.

Please wait...
Postitas:
antimode

Kas teemaalgataja ostis voucheri ja lootis, et saab imeodavalt hea asja ?

Ennem hea hinna peale erutumist võiks ikka firmat googeldada. 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]
kus see firma üldse asub? pole kuulnudki sellisest.
[/tsitaat]

Lasnamäel : http://paikesepagar.ee/pagar/

[tsitaat]Vabandust, ma ei jaga tortidest midagi ja vahel harva kuskil sünnipäeval olen söönud torti aga mis seal siis häda oli? Pildi peal tundus nagu tort ikka,ainult kandiline miskipärast.[/tsitaat]

Pilt, mis tordi peal oleks pidanud olema terav, nagu originaalfoto – nagu nendel tortidel, millega nad ennast reklaamivad http://www.ostulaine.ee/et/104/action/show_deal/deal_id/110

Meie tordil oli pilt aga udune, laialivalgunud ja kohati kahe-kolmekordne…

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas teemaalgataja ostis voucheri ja lootis, et saab imeodavalt hea asja ?

Ennem hea hinna peale erutumist võiks ikka firmat googeldada. ;)[/tsitaat]

Lootsin jah – ei ütleks et 9 euri kilo eest just imeodavalt saadud on – see 50%-ne soodustus voucheril on ilmselgelt üle pingutatud, vaid 2-3 euri oli kilohind soodsam kui mujal firmades. Tellisin just pigem sellepärast, et pakuti lisaks tasuta kojutoomist.

Googeldasin ka enne aga suurt midagi ei leidnud, vaid paar teemat oli, midagi negatiivset otseselt polnud, isegi kiideti et kringlid on maitsvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no visake mind kividega surnuks, aga olen neilt juba 2 tk tellinud, ja rahule jäänud. Need polnud aga pildiga vaid värvilise martsipaniga kaetud. Maitse oli samuti OK, no ei miskit eri-super-hõrku, aga täitsa OK. Kohupiima-vahukoore-biskviidi-kirsi värk. Leian, et oli küll hea diil. Seekord läks teil küll jamasti, see on tõsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No selge, mul polnud aimugi, et tordi peale saab mingeid pilte teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Alfonss

[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Lasnamäel : http://paikesepagar.ee/pagar/

Pilt, mis tordi peal oleks pidanud olema terav, nagu originaalfoto – nagu nendel tortidel, millega nad ennast reklaamivad http://www.ostulaine.ee/et/104/action/show_deal/deal_id/110

Meie tordil oli pilt aga udune, laialivalgunud ja kohati kahe-kolmekordne…[/tsitaat]

pakun, et see tort vedeles tsehhis kuskil soojas, seepärast sulas pilt üles.

lohakus, ei midagi muud.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[tsitaat]No selge, mul polnud aimugi, et tordi peale saab mingeid pilte teha.[/tsitaat]

on olemas toiduvärvidega printer. ilus, kuid mitte eriti tervislik, eriti lastele see hästi ei mõju- allergiat tuleb mis mühiseb.

Please wait...
Postitas:
talent

Nõus.
Nõus a sellega, et töö on pehmelt öeldes s*tt.

Iseküsimus on lillad ja helesinised lilled, mis ei tundu eriti söödavad juba värvainete tõttu.

Kolmandaks ei tea ma tehnoloogiat, mismoodi foto saab tordiks. Pakun, et ka mitte eriti mittekeemilisel moel.

Vabanda, kallis teemaalgataja, jagan su muret halva kogemuse osas, aga ühe Muumu-papa (oli see pildil?) suudaks isegi mina, absoluutne joonistmisvõhik, hapukoore sisse segatud omakorjatud ja laiakslitsutud mustsõstramarjaga segatud sinaka massiga joonistada. (Saadanas, kui keeruline lause sai – loodetavasti saad aru, mida mõtlen).
Veel lahedam oleks lapsega koos joonistada, kasvõi sünnipäevalauas, endatehtud glasuuridega.

Ma väga tahaks loota, et ei pahanda su meelt, kui küsin – milleks tellida, kui endal käed otsas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]ahv kirjutas:[/small]
Vabanda, kallis teemaalgataja, jagan su muret halva kogemuse osas, aga ühe Muumu-papa (oli see pildil?) suudaks isegi mina, absoluutne joonistmisvõhik, hapukoore sisse segatud omakorjatud ja laiakslitsutud mustsõstramarjaga segatud sinaka massiga joonistada. (Saadanas, kui keeruline lause sai – loodetavasti saad aru, mida mõtlen).
Veel lahedam oleks lapsega koos joonistada, kasvõi sünnipäevalauas, endatehtud glasuuridega.

Ma väga tahaks loota, et ei pahanda su meelt, kui küsin – milleks tellida, kui endal käed otsas?[/tsitaat]

Mul pole käsi otsas 😀 Selles mõttes, et tordi tegemine ja kaunistamine käiks mul tõesti üle jõu. Minu pagarioskused piirduvad muffinite tegemisega.

Olen küll siin-seal blogides näinud pilte tõeliselt ilusatest ise kodus tehtud lastepärastest tortidest ja kadetsenud osavate käte omanikke 🙂

Järgmine aasta võibolla otsin tõesti mõne kodusküpsetaja kes äkki nõus tellimuse peale ka tegema, saangi tervislikuma, maitsvama ning omapärasema tordi…

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Päikese pagar – ei soovita sealt tellida!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.