Esileht Ajaviite- ja muud jutud Päikese pagar – ei soovita sealt tellida!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Teema: Päikese pagar – ei soovita sealt tellida!!!

Postitas:
talent

RE: Päikese pagar – ei soovita sealt tellida!!!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]

Mul pole käsi otsas 😀 Selles mõttes, et tordi tegemine ja kaunistamine käiks mul tõesti üle jõu. Minu pagarioskused piirduvad muffinite tegemisega.

Olen küll siin-seal blogides näinud pilte tõeliselt ilusatest ise kodus tehtud lastepärastest tortidest ja kadetsenud osavate käte omanikke 🙂

Järgmine aasta võibolla otsin tõesti mõne kodusküpsetaja kes äkki nõus tellimuse peale ka tegema, saangi tervislikuma, maitsvama ning omapärasema tordi…[/tsitaat]

Tee seda, kullake!
Usu, saad soodsama, moodsama ja mis peatähtis – ÕIGEMA toote. Võin tulla appi kolmnurkseid nelinurki \”joonistama\” näiteks mahlatarretiseribadega, mis sõstardest tehtud, siis lõigatud ja tordi peale kokku veetud.
Tordi teeme biskviidikihtide vahele pakitud kohupiimast, marjadest ja igast muudest headest, mis mõnusad ja kasulikud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis küsimus Talent, eks ikka selleks, et inimestele tööd anda. Kes siis riigile makse maksab, kui me kõik alati ise teeme… 🙂

Please wait...
Postitas:
millu

Laidan!

Kallis inimene, su pahameel on igati õigustatud, kuid see mustamine on juba pisut üle võlli. Muidugi oleksid kõik väga ärritunud samas situatsioonis kuid tulla nüüd foorumisse õhutama inimesi konkreetset firmat eirama on ka väär. Mina tellisin ka oma lapse sünnipäevaks Päikese Pagarilt eritellimusega tordi ning mul jätkub vaid kiitvaid ja positiivseid sõnu. Tort oli superilus ning maitses üliülihästi! Ju juhtus neil lihtsalt äpardus, nagu keegi kirjutas, et niiskus imbus läbi ja pilt sulas ära. Aga tegijal ju juhtub. Ja kindlasti juhtub ka edaspidi. Peaaasi, et nende suhtumine paraneks ning antud olukorras kliendile parim lahendus leitakse.

Mina KINDLALT SOOVITAN antud pagarifirmat ja usun, et ka enamus voucheri ostjaid.

Meie tordi pilt(PS:tordinurga tõmbasin ise kiiruga avades maha): http://album.ee/node/26315687/50298257

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

No vaata millu, tõesti igal tegijal juhtub – aga siis tuleb viga tunnistada, parandada üritada või ilma mingi keerutamiseta kompenseerida. Ja ei oleks siin mingit teemat püstitatud.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[small]millu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Laidan!

Kallis inimene, su pahameel on igati õigustatud, kuid see mustamine on juba pisut üle võlli. Muidugi oleksid kõik väga ärritunud samas situatsioonis kuid tulla nüüd foorumisse õhutama inimesi konkreetset firmat eirama on ka väär. Mina tellisin ka oma lapse sünnipäevaks Päikese Pagarilt eritellimusega tordi ning mul jätkub vaid kiitvaid ja positiivseid sõnu. Tort oli superilus ning maitses üliülihästi! Ju juhtus neil lihtsalt äpardus, nagu keegi kirjutas, et niiskus imbus läbi ja pilt sulas ära. Aga tegijal ju juhtub. Ja kindlasti juhtub ka edaspidi. Peaaasi, et nende suhtumine paraneks ning antud olukorras kliendile parim lahendus leitakse.

Mina KINDLALT SOOVITAN antud pagarifirmat ja usun, et ka enamus voucheri ostjaid.

Meie tordi pilt(PS:tordinurga tõmbasin ise kiiruga avades maha): http://album.ee/node/26315687/50298257 [/tsitaat]

kui sealt alles suure õiendamise peale hüvitist makstakse, siis on küsimus suhtumises, mitte kokkamises.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Laidan!

Meie tordi pilt(PS:tordinurga tõmbasin ise kiiruga avades maha): http://album.ee/node/26315687/50298257 [/tsitaat]

Polekski tulnud mustama, kui firma oleks ausalt tunnistanud et jah läks nihu ja teinud kähku uue tordi – oleks hoopis tunnustanud!

Aga mida tegid nemad, kõigepealt ajasid vastu et tort oli korralik, siis et nojah võibolla oli jah tort natuke laialivalgunud, aga uut torti nemad enam ei tee, sest nemad juba suletud (laupäeva päeval kella 13.00 ajal siis, kodulehel kirjas, et avatud kuni 19.00ni ja torti oli vaja pühapäeva hommikuks) Ei huvitanud neid, et lapse sünnipäev saab rikutud ja kust uue tordi saan.

Siis oli mingi eriti segane jutt et omanik või töötajad või ma ei teagi kes on hoopis venemaal praegu, andsid uue numbri kuhu helistada, siis olid töötajad juba itaalias hoopis ja tordi tegemise masin olevat rikkis, ei saa kuidagi uut torti teha, siis anti järgmine number, kes ütles et neil sellist tordiprinterit üldse enam ei olegi olemas ja sellepärast ei saa uut torti teha ja saatku ma esmaspäeval foto tordist neile. Nendega suhtlemiseks pidin kasutama oma sõbranna abi, kes oskas vene keelt, sest eesti keelest nad suurt aru ei saanud ja mina ei oska ka eriti vene keelt. Aga väga kummalist juttu tuli igatahes – lausa selget jama ausalt öeldes!

Loobusin siis nendega jagelemisest ja tellisin teisest firmast kähku uue tordi, õnneks tuldi mulle seal vastu ja tehti tort kiiresti valmis. Õnn oli, et torti oli vaja alles järgmiseks päevaks, oleks lapse sünnipäev olnud samal päeval, oleks saanud tordi kätte tunnikese enne peo algust ja poleks enam mitte kuskilt uut jõudnud tellida ka.

Esmaspäeval saatsin siis pildi tordist ja nõudsin raha tagasi pluss lisaks vel selle raha mis teise firma tort kallim oli (oleks nad ise uue teinud poleks pidanud kallimast kohast tellima eksole)
Nemad vastu et ei maksa kuna ma neile rikutud torti tagasi ei toonud, aga miks oleksin pidanud kulutama oma aega ja bensiiniraha neile tordi tagasi viimiseks seda enam, et nad väitsid, et on juba suletud ja töötajad itaaliasse või venemaale saadetud??

Lõpuks kandsid tordi eest raha tagasi aga seda summat mis teise firma tort kallim oli ikkagi ei kandnud lisaks.

Aga tore kuulda, et kellelgi on nende tordiga ka õnneks läinud!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
antimode

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat]No vaata millu, tõesti igal tegijal juhtub – aga siis tuleb viga tunnistada, parandada üritada või ilma mingi keerutamiseta kompenseerida. Ja ei oleks siin mingit teemat püstitatud. [/tsitaat]

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]millu kirjutas:[/small]
kui sealt alles suure õiendamise peale hüvitist makstakse, siis on küsimus suhtumises, mitte kokkamises.[/tsitaat]

Tõesti edu nädalavahetusel ükskõik millise pagaritooteid valmistava firmaga suhtlemisel ja õiendamisel. Teemaalgatajl üldiselt isegi vedas, et talle kogu vene keele roppude sõnade leksikoni ei tutvustatud. Need, kes klientidega suhtlemisega tegelevad, tulevad reeglina tööle ikka esmaspäeval.

Please wait...
Postitas:
Charls

tordi pilt oli siin üleval, vaatame siis ka esitatud materjali üle, olles trükitehnikas sees, 2/3 kliente esitab materjali, mille reaalne dpi kannatab välja ainult 2×2 cm.
tehti liiga, võimalik, näita, mis andsid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun seletage lapsele, et tegijal juhtub, kui laps on tellinud konkreetse pildiga tordi ja siis tellitu asemel on selline \”plönn\”, millest tõesti ei saa aru, kes seal peal on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Palun seletage lapsele, et tegijal juhtub, kui laps on tellinud konkreetse pildiga tordi ja siis tellitu asemel on selline \”plönn\”, millest tõesti ei saa aru, kes seal peal on. [/tsitaat]
No teemaalgataja mure arusaadav aga mine sa ka ravile oma jutuga, et kuidas seletada lapsele. Justkui oleks Ron Jeremy oma hiigelkürvaga tordi seest välja karanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No teemaalgataja mure arusaadav aga mine sa ka ravile oma jutuga, et kuidas seletada lapsele. Justkui oleks Ron Jeremy oma hiigelkürvaga tordi seest välja karanud.[/tsitaat]

Kle sa idikas oled ikka täis pervert. Mis see Ron Jeremy siia puutub? Täpselt selline tunne, et sa ainult otsid põhjust, et mingi nilbe tekst jälle sisse tuua. Ja et torditeemas leida seos Ron Jeremyga- see on ikka tase (negatiivses mõttes).

Tort- pildiga tordid on nõmedad. Paha vaadata seda erkpunast ja -sinist massi, mis omale sisse süüakse. Ja siis räägime me laste allergiatest…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No on lapsele oluline küll. Kui laps fännab näiteks muumisid ja tort antakse üle kariibimere piiratide pildiga (nagu meil juhtus, küll teises firmas). tee siis selgeks, et see ikka temale mõeldud. lapsed ei mõtle nii nagu täiskasvanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja ilma rahvuse rõhutamist sa mittekuidagi ei saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

[small]Alfonss kirjutas:[/small]

Tõesti edu nädalavahetusel ükskõik millise pagaritooteid valmistava firmaga suhtlemisel ja õiendamisel. Teemaalgatajl üldiselt isegi vedas, et talle kogu vene keele roppude sõnade leksikoni ei tutvustatud. Need, kes klientidega suhtlemisega tegelevad, tulevad reeglina tööle ikka esmaspäeval.[/tsitaat]

Ma märkasin, et viimasel ajal pigem eestlased kasutavad venekeelseid peioratiive,kusjuures ise ei saa hästi aru sõnade tähendusest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga ausalt….kuidas üldse tuleb mõte tellida lambifirmast tänapäeval tort? Seda enam, et mingi lasnaka vabrik neid väljastab.
On asju, milles ei tohi odava hinna järgi otsust teha. Näiteks siis tort. Peaksin ma pulmatordi sellisest kohast tellima, siis võtaksin üüratu riski ja tahaks näha, kui rõõmus võiks üks pruut olla äpardunud tordi pärast oma pulmas.
Tasub googeldada, enne kui asja tellima hakkad. Kui pole midagi gooledada, järelikult juba siis ei võta riski.
Õppige see googeldamisevõlu ära ja pärast ei saa eriti ämbrisse astuda. Kuulsamad firmad, kellest ka kirjutatakse ja neil tuleb apsakas, siis juba oma maine pärast nad ei kipu vaidlema kliendiga ja teevad kõik, et klient siiski rahule jääks.

Please wait...
Postitas:
ronda

Päris õudne tort tõesti… Tegelikult ehtne venelase tort.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Lasnamäel : http://paikesepagar.ee/pagar/

9 euri on ju väga odav. meie tellisime ja maksime 20 euri kanti kilo eest. 5kg tort oli natukene alla 100 euri.

Pilt, mis tordi peal oleks pidanud olema terav, nagu originaalfoto – nagu nendel tortidel, millega nad ennast reklaamivad http://www.ostulaine.ee/et/104/action/show_deal/deal_id/110

Meie tordil oli pilt aga udune, laialivalgunud ja kohati kahe-kolmekordne…

[small]antimode kirjutas:[/small]

Lootsin jah – ei ütleks et 9 euri kilo eest just imeodavalt saadud on – see 50%-ne soodustus voucheril on ilmselgelt üle pingutatud, vaid 2-3 euri oli kilohind soodsam kui mujal firmades. Tellisin just pigem sellepärast, et pakuti lisaks tasuta kojutoomist.

Googeldasin ka enne aga suurt midagi ei leidnud, vaid paar teemat oli, midagi negatiivset otseselt polnud, isegi kiideti et kringlid on maitsvad.[/tsitaat]

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil rikuti tort Pihlaka kontiitri poolt ära, lapse nimi oli valesti kirjutatud, kusjuures tegu lihtsa nimega, Rivo….tordil oli Raivo 🙂
Siis tellitud martsipani katega tordi asemel saime vastiku shefiiriplönni..öäk.
Meile toodi tort kahjuks peole kohale ja siis polnud teha midagi, õnneks laps väike ja tal oli suva.
Hiljem suheldes nendega, algul jutt, et ise tellisin selle nime ja tordi, siis kui läksin tseki ja tellimuslehega kohale siis, et nemad ei tea midagi pagari syy.
Ja lõppkokkuvõteks vastus, et shefiir on ju väga hea 😀
Rohkem sealt ei osta muud kui silmaees olevaid tooteid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]ahv kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tordi söömisväärtus ei sõltu ju pildist tordi peal.[/tsitaat]

kas tõesti??? no mine siis restorani, telli biifsteak ja ära tõsta kisa kui sulle tuuakse blenderiga läbi hekseldatud plöga (liha, kartul ja salat kokku segatud). Ega söömisväärtus ju välimusest ei sõltu, need ikka samad asjad ju taldrikul, mis sest, et ühtlaseks massiks taldrikule kokku käkerdatud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiidan algatajat, et ta niisama seda ei jätnud!

Algataja pole ju mustanud kedagi. Mustamine oleks see, kui ta valetaks, et nende mainet kahjustada. Praegu vähemalt pilt tõendiks, et algataja ei valeta. See, et mõni tellimus neil õnnestub, ei näita midagi. Pole ju ühtki firmat, kellele kõik tellimused oleks nadid ja nad 15a töötanud. Firma maine kujundabki see, kuidas nad probleemolukorras käituvad ja oma vigu tunnistavad.

Please wait...
Postitas:
millu

Nojah, ma ju oma eelnevas kommentaaris ütlesin selge sõnaga, et nende poolt väga alatu suhtlemisviis ning loodan, et see paraneb. Ka mulle ei meeldinud see \”lasna urgas\” ja see vene mammi, kes tordi üle andis. Aga siis… ega ma sellepärast enam sealt tellimata ei jäta ju. Lihtsalt teema pealkiri intrigeeriv.. \”ei soovita tellida\”. Ei soovita tellida puhtalt sellep. et teenindus ja suhtlemine oli alla igasugust arvestust (väidad, et muidu poleks teemat teinud, kui see oleks ok olnud). Või ei soovita tellida, kuna tordi maitse, välimus ei meeldinud.
Mu kommentaari point on see, et oma emotsioonidest tingituna oled sa ehk natuke liiga krõbeda teema teinud. Ehk siis pigem oleksid võinud teha teema \”Pettunud Päikese Pagaris\”. Inimesed oleks läbi lugenud, kaasa tundnud, kuid neil oleks olnud siiski võimalus jääda erapooletuks ning ise valida, kas tellida sealt või mitte. Hetkel aga soovitad tervel Eestil hoiduda firmast, sest sinule keerati käkk ja elu läbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimestel on ka praegu ise võimalik valida, kas tellida või mitte. Teemaalgataja on lihtsalt üks inimene ja tema soovitus-mittesoovitus küll ei ole mingi absoluutne keeld. Ta ei ütle, et \”kriminaalkorras karistatav sealt tellimine\”.

Ja millule eraldi puust ja punaseks. Algataja ei soovita tellida sellepärast, et tordi välimus oli allapoole igasugust arvestust, joonistusandetu lasteaialapse joonistus oleks ka parem välja näinud. JA lisaks sellele ei teinud firma midagi asja parandamiseks. Need 2 aspekti KOOS moodustasid tema halva kogemuse. Tordi maitse selgus hiljem ja see on maitseküsimus. Lihtsalt ta mainis ära, et lõpuks peol serveeritud tort oli ka maitselt parem.

Kuna mina tellin torti üliharva (endal käed otsas nagu talendilgi), soovin sel juhul ikkagi kindla peale minna ja hind pole nii oluline, siis mulle väga oluline info. Muidugi kui oled hinnatundlik ja vajad torte tihti, siis võib sealt tellides riskida. Võimalik, et saab soodsalt ok asja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sina, teemaalgataja üldse sellise tordi vastu vötsid? Kui lähed tordile järgi, siis kliendile ju näidatakse ennem maksmist torti, kas pole?
Minule tundus see sinu tort väga sulanud olemiseg. Martsipanist lilled on kuidagi imelikud ja sulanud- vöibolla sa ise ei hoidnud seda torti külmas ja pilt sulas kokku?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Laidan!

No sorry, aga ega see siin ka mingi ilus tort ei ole. Venelastele ilmselt meeldib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Miks sina, teemaalgataja üldse sellise tordi vastu vötsid? Kui lähed tordile järgi, siis kliendile ju näidatakse ennem maksmist torti, kas pole?
Minule tundus see sinu tort väga sulanud olemiseg. Martsipanist lilled on kuidagi imelikud ja sulanud- vöibolla sa ise ei hoidnud seda torti külmas ja pilt sulas kokku? [/tsitaat]

Oli juba ju juttu sellest:

[tsitaat]

Vastu võtmine käis niimoodi, et toodi kulleriga maja ette – oli karbi sees, karp toidukilesse veel mässitud. Ei hakanud õues -10 kraadise külmaga seda seal kulleri juures lahti harutama, õnneks taipasime toas ikka lahti teha, et üle vaadata. Kui oleksime kinnise karbiga selle tordi otse sünnipäevale viinud oleks muidugi eriti \”tore\” olnud.[/tsitaat]

Tort oli ju voucheriga ostetud – st varem juba kinni makstud.

Please wait...
Postitas:
millu

[tsitaat]Inimestel on ka praegu ise võimalik valida, kas tellida või mitte. Teemaalgataja on lihtsalt üks inimene ja tema soovitus-mittesoovitus küll ei ole mingi absoluutne keeld. Ta ei ütle, et \”kriminaalkorras karistatav sealt tellimine\”.

Ja millule eraldi puust ja punaseks. Algataja ei soovita tellida sellepärast, et tordi välimus oli allapoole igasugust arvestust, joonistusandetu lasteaialapse joonistus oleks ka parem välja näinud. JA lisaks sellele ei teinud firma midagi asja parandamiseks. Need 2 aspekti KOOS moodustasid tema halva kogemuse. Tordi maitse selgus hiljem ja see on maitseküsimus. Lihtsalt ta mainis ära, et lõpuks peol serveeritud tort oli ka maitselt parem.

Kuna mina tellin torti üliharva (endal käed otsas nagu talendilgi), soovin sel juhul ikkagi kindla peale minna ja hind pole nii oluline, siis mulle väga oluline info. Muidugi kui oled hinnatundlik ja vajad torte tihti, siis võib sealt tellides riskida. Võimalik, et saab soodsalt ok asja.[/tsitaat]

Nooh.. ja siis? Sellegipoolest ei pea tegema kriiskavat teemat et ou mai gaad, nii nõme koht, ärge tellige! Kui kõik hakkaks oma negatiivsetest kogemustest teemat tegema siis oleks foorum täiesti umbes. Kõigil inimestel on elus erinevate firmade-asutuste-kohtadega ja nendega seonduvate inimestega negatiivseid kogemusi olnud. No mis teha. Juhtub. Olekski võind siis lihtsalt oma situatsiooni kirja panna, kui siin foorumis kurtmine tuju parandab, mitte enda soovitusi jagama ning ettevõtte potensiaalseid kliente eemale hoidma. Asi ants.

Please wait...
Postitas:
millu

[tsitaat] [small]millu kirjutas:[/small]

No sorry, aga ega see siin ka mingi ilus tort ei ole. Venelastele ilmselt meeldib.[/tsitaat]

Ei tea, kas venelastele meeldib, peol polnud ühtegi sellest rahvusest tegelast. Puhhid ja notsud muidu rohkem väikelaste teema ja nimi ning vanus pole ka teab, mis venepärased, et sa teaks. Arvan, et venelikkusele vihjaks pigem mingi \”Masha i medved\”’i multikategelased ning kui lapse nimi tordil oleks näiteks Tatjana. Aga ka sellega võib puusse panna, venelased juba päris euroopalikud, meie maal vähemalt. 🙂
Aga eks sa vooli edasi Kalevipoegi oma tordile ja jumala eest, vaata et kindlatest patriootlikest piiridest kinni pead.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellistest firmadest peavadki kliendid eemale hoidma, kuni teeninduskultuur paraneb. Või tuleb pankrot. Vot siis on asi ants!
Millu ilmselt töötab antud firmas ja üritab (ebaõnnestunult) asja siluda.

Please wait...
Postitas:
millu

Hehehe.. jaja, töötan jep. Mis siis, et lapsega kodus olen. Prindin paberile neid pilte ja panen otse tordile, esimesed 10 mintsa on täitsa ilus tort. 😀

Please wait...
Postitas:
rlv

[tsitaat]Nõudsin Päikese Pagarilt loomulikult uue tordi kinnimaksmist aga nad keeldusid, suure õiendamisega maksid lõpuks tagasi vaid neilt tellitud tordi raha.[/tsitaat]See koht näitab, et teemaalgataja on ikka ise ka paras tülinorija. No ei saa ükski praakteenuse või -kauba saanud isik nõuda midagi enamat kui vaid makstud raha tagastamist.

Kui keegi ostab näiteks poest Kia ja talle satub vigane auto, mille peale ta ostab kõrvalpoest hoopis Toyota, siis ei hakka ka Kia müüja ju Toyotat kinni maksma. Selliseks nõudeks puudub igasugune alus.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Päikese pagar – ei soovita sealt tellida!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.