Esileht Ajaviite- ja muud jutud Päikese pagar – ei soovita sealt tellida!!!

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: Päikese pagar – ei soovita sealt tellida!!!

Postitas:
Kägu

RE: Päikese pagar – ei soovita sealt tellida!!!

nõustun, et pilt tordil on inetu, aga samas ei saa ka aru sellisest hüsteeriast veel 5 päeva hiljem!

Saite selle tordi ju tasuta omale, mida imet see pagaritöökoda veel oleks pidanud tegema?
Kuidas on võimalik, et mingi tordipilt rikub kogu sünnipäeva?
Kas tõesti laps pillis nii väikse asja pärast?

Mina oleks asja huumoriga võtnud, ja ka lapsele õpetanud selliseid asju naljaga võtma.

Please wait...
Postitas:
paadund perekoolik

Imelik, mida siin üldse vaielda?! Üks pilk tordile – ja pole kahtlustki, et teemaalgataja pahameel on igati õigustatud! See tort on täielik plönn ja ma tahaks oma silmaga näha inimest, kes sellisega rahule jääks. Firmapoolsest suhtlemisest ma ei räägigi! Need, kes teemaalgatajat materdavad, teevad seda küll puhtast vaidlemishimust. No teate küll, on lihtsalt üks sort inimesi, kes ükskõik millise teemaalgatuse peale lihtsalt PEAVAD risti vastupidist väitma ja tõestama, nui neljaks, et teemaalgataja on ikka ise loll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]rlv kirjutas:[/small]
[tsitaat]See koht näitab, et teemaalgataja on ikka ise ka paras tülinorija. No ei saa ükski praakteenuse või -kauba saanud isik nõuda midagi enamat kui vaid makstud raha tagastamist.

Kui keegi ostab näiteks poest Kia ja talle satub vigane auto, mille peale ta ostab kõrvalpoest hoopis Toyota, siis ei hakka ka Kia müüja ju Toyotat kinni maksma. Selliseks nõudeks puudub igasugune alus.[/tsitaat]

Need näited pole võrreldavad, kuna auto kasutusaeg on palju pikem ja tordi tellimise juures ongi oluline kiirus. kui automüüja jääb tarnega 1 nädal hiljaks, ei juhtu sellest ilmselt suurt midagi, aga kui tordi valmistaja hilineks samapalju, puudub tõesnäoliselt ka seaduse järgi igasugune alus selle eest raha küsida.
Täies mahus uue tordi kinnimaksmine pole küll põhjendatud, küll aga lisakulu, mis tekkis selle praaktootega seoses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest näeb see tort juba nii räpakas ja rõve välja, et pole mingit isu seda isegi mitte maitsta. Ise fännan Pagari Liisut.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas teemaalgataja ostis voucheri ja lootis, et saab imeodavalt hea asja ?

Ennem hea hinna peale erutumist võiks ikka firmat googeldada. ;)[/tsitaat]
na olen ka voucheriga imeodavalt igasuguseid asju ostnud ja siiani rahule jäänud, aga enne ostmist ma tõesti uurin nats firma enda kohta ka guugeldades ja isegi krediidiinfost

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mina olen sealt tellinud õuna-kaneelikringli ja virsikutordi.Mõlemad olid väga-väga head.
Kui on jälle kunagi vaja, siis tellin ikka sealt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]ahv kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Looda ikka. Pilt ja sisu pole absoluutselt seotud omavahel.[/tsitaat]

Loll ahv, kui kodus teed, siis suhtu sedasi, et kõik läheb kõhus segi nii kui nii, aga kui tegeled äriga ja küsid raha oma töö eest, siis peab see olema korralik. Iseasi, kas ma üldse tellikski lastele nii kirjut-mirjut aineid täistopitud saasta. Teeksin siis pigem juba ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu kogemus on, et VENELASED REEGLINA KÄKIVAD ROHKEM KUI EESTI FIRMAD! Võib küll kõlada diskrimineeriva sõnumina, kuid see on minu isiklik kogemus. Näiteks kasvõi venelaste ilusalongid – u 2/3 teevad väga lohakalt oma tööd, salong on räämas, karjuvad protseduuride ajal teistes ruumides telefoniga kõneldes, omavahel, tööd tehakse hoolimatute ja rohmakate liigutustega, kontaktidele ei reageerita, eesti keelt mõni ei oska sõnagi ja ei saagi kliendiga hakkama. SAMAS, need üljäänud 1/3 jällegi sageli palju hoolikamad kui eestlased. Aga trend on lihtsalt see, et venelaste firmadega on teatud juhtudel riskid palju suuremad, et saad ebakvaliteetse toote/teenuse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]millu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei tea, kas venelastele meeldib, peol polnud ühtegi sellest rahvusest tegelast. Puhhid ja notsud muidu rohkem väikelaste teema ja nimi ning vanus pole ka teab, mis venepärased, et sa teaks. Arvan, et venelikkusele vihjaks pigem mingi \”Masha i medved\”’i multikategelased ning kui lapse nimi tordil oleks näiteks Tatjana. Aga ka sellega võib puusse panna, venelased juba päris euroopalikud, meie maal vähemalt. 🙂
Aga eks sa vooli edasi Kalevipoegi oma tordile ja jumala eest, vaata et kindlatest patriootlikest piiridest kinni pead.[/tsitaat]

Ma ei räägi tordil kujutatud motiividest, Puhh ja Notsu on väga Ok. Liiga tugevate värvidega teostus ja eriti veel need kreemililled on üsnagi venepärased. Ise eelistaks näiteks midagi sellest valikust siin (kus on palju ka Puhhi ja Notsu teemat:
http://elinakokkab.blogspot.com/search/label/lastep%C3%A4rased%20tordid?max-results=20

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]millu kirjutas:[/small]

Ma ei räägi tordil kujutatud motiividest, Puhh ja Notsu on väga Ok. Liiga tugevate värvidega teostus ja eriti veel need kreemililled on üsnagi venepärased. Ise eelistaks näiteks midagi sellest valikust siin (kus on palju ka Puhhi ja Notsu teemat:
http://elinakokkab.blogspot.com/search/label/lastep%C3%A4rased%20tordid?max-results=20%5B/tsitaat%5D

WOW kui ilusad tordid!!! Kas ta teeb ka tellimuse peale? Ei leidnud sealt lehelt kontakti üles 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teeb küll tellimuse peale ka. Kontakt on samal lehel: -> Vaata minu täielikku profiili -> klõpsa vasakul E-mail.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on alati hea meel kui keegi selliseid teemasid teeb. Mis internetis, see igaveseks ja on hea kui kõiki õppetunde ei pea oma rahaga kinni maksma. Muidugi võib igal firmal juhtuda, aga tähtis on olukorra lahendamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui teemaalgataja oleks eelnevalt googeldanud, siis oleks ta saanud näiteks sellist infot, mis pärineb 8.detsembrist: http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?11,11207995
Mina isiklikult oleks juba siis mõtlema hakanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ka väga rahul teemaalgatusega.
See, et vahepeal keegi Milli, Rlv ja suvaline kägu hõikavad, et pole firmal miskit viga, väga häid tooteid teevad, on ilmselt tegu miskit liini pidi firma töötajatega.
Ma olen samasugust teemaalgataja mahategemist kogenud kui Novatours keeras mulle käki kokku ja siis suvalised käod sekkusid firma kiitmisega, paraku oli tunda, et konkreetsel ebaõnnestunud reisil nad ei olnud käinud ja luuletasid midagi kokku, et päästa Novatoursi au.
Ja peamine selliste kägude sõnum: unustage kahjunõuded, ikka juhtub.

Please wait...
Postitas:
Dubois

Minu meelest tuleb selliseid teemasid pigem rohkem teha, äkki siis asjad paraneksid ka ja need firmad hakkaksin enam tajuma halva teenuse pakkumise ja ebaviisakuse riski. Teemaalgataja ju näitas isegi pilti, mitte ei sõimanud niisama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]nõustun, et pilt tordil on inetu, aga samas ei saa ka aru sellisest hüsteeriast veel 5 päeva hiljem!

Saite selle tordi ju tasuta omale, mida imet see pagaritöökoda veel oleks pidanud tegema?

Mina oleks asja huumoriga võtnud, ja ka lapsele õpetanud selliseid asju naljaga võtma.
[/tsitaat]

Minu kolme aastane vast sellisest huumorist aru ei saaks, lapsele me torti ei näidanudki, tellisime ue ju.

Ei tea jah mis neil juhtus, ei huvita ka, vastuses kirjutasid nii –
UURISIME MIKS SEE VÕIKS JUHTUDA JA SELGUS
ET KOORE PEAL PILT EI OLE VÄGA STABIILNE AGA MARTSIPANIL PÜSIB HÄSTI. (niimoodi läbivate suurte tähtedega kirjutasidki)

Krt, ise on pagarid ja nüüd alles siis avastavad ja proovivad millisel alusel pilt püsib ja millisel mitte ja kliendid siis kannatavad. Oleks mina olnud firma omanik oleks ajanud mõne kondiitri ikkagi tööle paariks tunniks uut torti tegema, aga neil oli kama ja see vihastaski kõige rohkem.

Fail mis ma neile saatsin oli selline muidu – http://files.myopera.com/opera%20kanta/blog/%E3%83%A0%E3%83%BC%E3%83%9F%E3%83%B3%E3%80%80%281%29-cut.JPG (Lapse nimi siis oli lisaks pildi peal)

Pagaripoiste tordil, mis hiljem selle käkerdise asemele tellisin, oli sama pilt 100% ilus ja terav järelikult polnud ka failis viga.

5 päeva ootasin teema tegemisega sellepärast, et andsin neile aega probleemi lahendada ja raha üle kanda, aga kuna nad keeldusid seda summat lisaks kandmast, mis korralik tort kallim oli Pagaripoistes, siis otsustasin ikkagi teema teha, et teisi hoiatada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot sellest ma aru ei saa, et siin keegi ütleb, et \”te saite ju selle tordi tasuta\”. Mismõttes? Ega nad torti ju selleks ostnud, et lihtsalt kaloreid manustada. Nagu nt poest leiva ostmisel. Sünnipäevatort on peo osa. Mul poleks oma lapse peol sellise tasuta tordiga midagi teha. Algataja maksis lõpuks õnnestunud tordi eest rohkem, lisaks närvikulu tordi otsimisel viimasel minutil.

Nende poolt kohe asja parandamiseks poleks kulunudki mitut tundi. Nad oleks võinud ju pealt tordi uuesti katta, arvan et algataja oleks nõus olnud martsipankattega (seal nende väitel pilt püsiks). Samuti oleks nad võinud pakkuda varianti, et teevad ilma pildita miski tordi (nt ainult lilledega kaunistatud). Ma ei tea, kas algataja oleks sellega nõus muidugi olnud.

Kompromissi korral oleks algataja ilmselt rahule jäänud, poleks raha tagasi soovinud ega uut torti tellinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]nõustun, et pilt tordil on inetu, aga samas ei saa ka aru sellisest hüsteeriast veel 5 päeva hiljem!

[/tsitaat]

praaktoode on ikka jube huumor küll. mina õpetan oma lapsele, et iga käkiga ei pea rahul olema ja kui teed vea, tunnista seda ja vabanda, lahenda viisakalt. eestlased on liiga leplikud ja sinusuguste pealt sellised nahhaalid kasu teenivadki, sest see ju nii väike asi, vii aga veel neile raha juurde ja naerata ka.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Päikese pagar – ei soovita sealt tellida!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.