Esileht Ilu Päikesekaitsekreemi troopilise kliima jaoks

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Päikesekaitsekreemi troopilise kliima jaoks

Postitas:
Kägu

Lähen varsti Lõuna-Aafrikasse reisile.
Soovitage head kreemi, mis oleks tugeva kaitsega aga nahale valget kihti ei jätaks.

Suvel ostsin kõrge kaitsega apteegist lapsele päivituspiima(nime enam ei mäleta) aga seda ikka andis laiali määrida. Paks valge ja kleepuva kihi jättis nahale. Ja lubatud veekindlus ka puudus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähen varsti Lõuna-Aafrikasse reisile.

Soovitage head kreemi, mis oleks tugeva kaitsega aga nahale valget kihti ei jätaks.

Suvel ostsin kõrge kaitsega apteegist lapsele päivituspiima(nime enam ei mäleta) aga seda ikka andis laiali määrida. Paks valge ja kleepuva kihi jättis nahale. Ja lubatud veekindlus ka puudus.

Minu vaieldamatu lemmik näo ja dekolteepiirkonna osas on Image Skincare’i spf 50 kreem. See on nagu ainus kreem, mis ei jää rasvane ja ennetab punnide teket (tänu tsingile). Kasutasin seda viimati Balil veebruaris ehk vihmahooajal. See suutis näo terve päeva matina hoida. Soodsam variant ja samuti päris hea on Holika Holika Aloe Vera päikesekreem spf 50 (mitte spray, vaid kreem). See ka ei jää vastikult õline, panin juulis Roomas olles hommikul peale ja terve päeva jooksul ei lisanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.mylook.ee/payot-sunny-creme-savoureuse-spf50-50ml.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lemmik on SHISEIDO Expert Sun Protector

https://www.kaubamaja.ee/et/shiseido-expert-sun-protector-nao-ja-kehalosjoon-spf-50-50ml-h0429091

Mul on suhteliselt pirtsakas ja tundlik nahk ning see on ainuke päikesekaitsekreem, mis mu nahka ei ärrita, vistrike ei tekita, ei jää kleepuv ega muud moodi näha ja tõepoolest kaitseb igasuguse päiksepõletuse eest (isegi kui ma laise inimesena lisan seda näkku ainult üks kord hommikuti ega viitsi päeva jooksul uuendada).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

laste omad jätavadki valge kihi.

Minu eelistus on apteegist Eucerin SPF 50 sprei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu Päikesekaitsekreemi troopilise kliima jaoks