Esileht Ilu ja tervis Päikesest villid?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Päikesest villid?

Postitas:
Kägu

Tere,

Ärkasin eile pisikeste villidega rinna esisel. Päikest olen alati armastanud ja pole kunagi midagi tekkinud. Nüüd päikese tulekuga istusin vist õues maximaalselt 20 min, lasin näole päikest ja kergelt võtsin ka pusa eest lahti ja lasin just dekolteele. Aga see oli eelmine neljapäev.. Need villid aga tekkisid eile. Sain ka naha arstile aja aga see alles reedel. On kellegil veel taolisi pisikesi ville varme olnud? Kas üldse on päikesest või hoopis midagi muud? Aitäh oma kogemuste jagajatele ????

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päikeseallergia on täitsa olemas. Aga see avaldub kohe, mitte hiljem

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

rinna esisel, naha arstile …õpi kirjutama.

+7
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

rinna esisel, naha arstile …õpi kirjutama.

Kui muud moodi meeles ei püsi, siis kasuta analoogiat – ka sa ütleksid hamba arst? Korv pall?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

rinna esisel, naha arstile …õpi kirjutama.

Kui muud moodi meeles ei püsi, siis kasuta analoogiat – ka sa ütleksid hamba arst? Korv pall?

Küllap ta kirjutab needki lahku.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd päikese tulekuga istusin vist õues maximaalselt 20 min, lasin näole päikest ja kergelt võtsin ka pusa eest lahti ja lasin just dekolteele.

Kas keegi tõesti päevitab spetsiaalselt nägu ja dekolteed???

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teil viga on, vastajad? Kui küsimusele vastata ei oska, siis on ikka eriti hale kirjavigades urkima hakata. Kui vee vähemalt vastusegi annaksid, siis oleks teine asi.

Kas keegi tõesti päevitab spetsiaalselt nägu ja dekolteed???

Ja see on veel eriti huvitav avaldus. Absoluutselt kujutlusvõimevaba oled? Jah, kevadel päevitavad paljud spetsiaalselt nägu ja dekolteed, sest rohkem lahti rõivastuda on tibake jahe veel. Istud, keerad näo päikese poole, nööbid kaeluse lahti … sa tõesti pole kunagi nii teinud? Ausalt, ma ei usu. Ja isegi kui ei ole, siis pole ju kuigi keeruline välja mõelda, mida mõeldi.

Uskumatud tüübid.

Mina vastata ei oska. Muidu arvanuks allergiat küll, aga liiga palju päevi vahel. Mingi kokkusattumus, allergia mingi muu asja (kreem?) vastu?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See võib olla allergia, aga mitte päikesest, sest minu lapsel on päikeseallergia ja see lööb välja mõne tunniga, mitte nädala pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on seda juhtunud mitmeid korda. Kunagi solaariumis tekkis üle keha 2x konkreetse kreemiga (kuna polnud varem tekkinud siis teine kord ei teadnud, et kreemis asi). Lisaks on ka mõned korrad tavalise päikesega tekkinud rinnale-kõhule. Põletust pole olnud, seega pigem kahtlustan, et higi ei pääse nahapinnale. Küünega lähevad katki ja paranevad kohe ära.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

higi ei pääse nahapinnale.

Täielik jaburdus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teil viga on, vastajad? Kui küsimusele vastata ei oska, siis on ikka eriti hale kirjavigades urkima hakata. Kui vee vähemalt vastusegi annaksid, siis oleks teine asi.

Kas keegi tõesti päevitab spetsiaalselt nägu ja dekolteed???

Ja see on veel eriti huvitav avaldus. Absoluutselt kujutlusvõimevaba oled? Jah, kevadel päevitavad paljud spetsiaalselt nägu ja dekolteed, sest rohkem lahti rõivastuda on tibake jahe veel. Istud, keerad näo päikese poole, nööbid kaeluse lahti … sa tõesti pole kunagi nii teinud? Ausalt, ma ei usu. Ja isegi kui ei ole, siis pole ju kuigi keeruline välja mõelda, mida mõeldi.

Uskumatud tüübid.

Mina vastata ei oska. Muidu arvanuks allergiat küll, aga liiga palju päevi vahel. Mingi kokkusattumus, allergia mingi muu asja (kreem?) vastu?

Siin on iga teise teema all üks närvihaige kommenteerimas.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatud tüübid.

Uskumatud tüübid on just need kirjaoskamatud. Mida need küll emakeeletundides tegid?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on iga teise teema all üks närvihaige kommenteerimas.

Üks – aga siin on lausa kolm. Nii paranoidne ma ei ole, et arvaks, et üks ja sama inimene kolm korda kirjaoskuse kallal norima tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vöötohatis ei või olla? Päike soodustab ohatise teket ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

higi ei pääse nahapinnale.

Täielik jaburdus.

Eelmine suvi oli väga kuum. Ja mul tekkisid suurele osale kaelast väikesed villid. Korduvalt. Osa paranes ruttu, osa mitte, nendest tekkisidki higinäärmete ummistused. Praeguseks on päris mitu munakest neis kohtades naha all. Mõni läheb järjest suuremaks, mõni püsib esialgses suuruses. Mul ongi higinäärmetega seotud, higi ei pääsenud välja ja näärmed ummistusid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see on veel eriti huvitav avaldus. Absoluutselt kujutlusvõimevaba oled? Jah, kevadel päevitavad paljud spetsiaalselt nägu ja dekolteed, sest rohkem lahti rõivastuda on tibake jahe veel. Istud, keerad näo päikese poole, nööbid kaeluse lahti … sa tõesti pole kunagi nii teinud? Ausalt, ma ei usu. Ja isegi kui ei ole, siis pole ju kuigi keeruline välja mõelda, mida mõeldi.

Nägu ja dekoltee on esimesed, mida ma kevadel päikese eest KAITSMA hakkan, mitte ei istu ja kärsata neid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teil viga on, vastajad? Kui küsimusele vastata ei oska, siis on ikka eriti hale kirjavigades urkima hakata. Kui vee vähemalt vastusegi annaksid, siis oleks teine asi.

Mina usun, et iga eestlase kohus on meie emakeelt hoida ja ka elementaarsete reeglite vastu eksijaid  juhendada. Näiteks kui mina võõrkeelt rääkides mõne vea teen, siis mul on küll hea meel kui mind parandatakse.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see on veel eriti huvitav avaldus. Absoluutselt kujutlusvõimevaba oled? Jah, kevadel päevitavad paljud spetsiaalselt nägu ja dekolteed, sest rohkem lahti rõivastuda on tibake jahe veel. Istud, keerad näo päikese poole, nööbid kaeluse lahti … sa tõesti pole kunagi nii teinud? Ausalt, ma ei usu. Ja isegi kui ei ole, siis pole ju kuigi keeruline välja mõelda, mida mõeldi.

Nägu ja dekoltee on esimesed, mida ma kevadel päikese eest KAITSMA hakkan, mitte ei istu ja kärsata neid.

Mina olen ka see, kes ei tohi enam päikest võtta. Seega pean hakkama leidma omale häid lahendusi selle jaoks. Ei suuda ju iag päikselise ilmaga käia riietuses, mis täiessti kataks-tahaks ikka õlapaeltega ja dekolteega kleidiga käia. Seega oskab keegi ehk soovitada head päikesekaitsekreemi. Senini pole ma neid kordagi kasutanud.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Päikesest villid?